Serklaža + ureaplazma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franjosip

    franjosip

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok cure, ja sam nova. Trudna sam 22 tjedna, imam isuficijenciju cervix-a. Unutarnje ušće otvoreno u oblik U, vrat maternice 9mm. Danas mi ponovljen bris na ureoplazmu, imala sam 10 na 3, čekam nalaze ako bude negativan idem na serklažu, a ako bude pozitivan ne znam kaj ce biti. Vodim trudnocu  u Petrovoj. 

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Franjosip dobro dosla. Jel ti prva trudnoca? Koju terapiju primas za ureaplasmu? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar franjosip

    franjosip

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pila sam sumamed i geonistin vaginalete.
    Sad molim Boga da mi nalaz bude dobar da mi naprave serklažu, jer ovako neću izdržati trudnoću. 
    Da, to mi je prva trudnoća. 
    Kako ste vi?

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Ma vjerujem da je sumamed rjesio tu glupu bakteriju. 
    Tko ti vodi trudnocu u Petrovoj? 
    Ja sam evo sutra točno 29 tt. Jos 80 dana do bebe.Bitno da sam kod kuće. A nista ne kupujem jer me strah svega. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar franjosip

    franjosip

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Vodi mi dr.Sokol, a i prof.Ivanišević. A sad za iduću kontrolu sam narucena kod dr. STARCEVIĆA.  Tako da sam svugdje. 
    Nadam se i ja da je riješena ta bakterija. Samo da mi stave tak sav, osjećala bi se sigurnije. Ovak ne znam kaj me čeka. Ni ja nista ne kupujem iako mi to uopće nije bitno, sve se stigne samo da mališan bude dobro. 
    Jer strogo mirujete, ili tu i tamo malo prošetate?

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Ja sam vec vise od mjesec dana doma. Curka mi jos nije krenula u vrtic jer se preuređuje tako da malo malo ustajem nesto kad joj treba. I dorucak nam napravim, a mama mi rucak donese. Odem i prosetati 10-15 min po dvoristu, tako mi je dr. rekla. Trenutno je beba na zadak i dr kaze da je bolje s obzirom na serklažu jer glavica više stvara pritisak. 
    Ma vidim cure u drugim grupama da već na veliko kupuju i priređuju sve, a trudne su manje od mene. Ja planiram preko dm online uzeti samo stvari za bolnicu da bude spremno. A ostalo ce muž kad rodim. Tako je i u prosloj trudnoci. Kad sam rodila to jutro je isao u soping i sve sam imala kad sam dosla doma.
    IvaK kako si? Jel ti dr stavila onaj passer dodatno? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Bok cure!
    Franjosip dobrodosla!
    Ja sam OPET u Petrovoj. Noga poplavila i natekla, bol u preponi, jedva hodala dva dana pa sam se javila jucer jer sam ionako morala urin donjeti za urinokulturu. Odmah su posumnjali na trombozu i poslali me na rebro, tamo sumnja potvrđena,, tromb u preponi, tj malo vise od prepone, ispod stidne kosti skoro. Duboka venska tromboza, inekcije clexana  i to najveca doza. Vratili su me u Petrovu hvala Bogu jer na Rebru je kaos, a i tu sam nekako sigurnija. Naravno i covid test su mi napravili i dok je bio gotov lezala sam izolirana u boxu! Uzas!
    Do daljnjeg sam tu, vjer do poroda jer ovo je dosta opasno, sreca nemam jos puno,za dva tjedna cca mi skidaju sav, kaze dr. Starcevic. I primam ketocef jer neke bestije se pokazale u urinokulturi.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    E sad, franjosip, imas identicnu situaciju s kakvom sam ja dosla u petrovu s 23 tjedna tocno. Moj cervix je bio 6-8 mm, unutarnje usce u obliku slova U. Serklaza napravljena sa 24+1, lezala jos tri tjedna i pustili me doma na mirovanje. Evo me u 36.tt 🙂 Samo hrabro i pozitivno misli i ne znam kakva si s vjerom, ali moli!
    Jesi li sad doma ili tu u Petrovoj? Ivanisevicka i Herman su u izolaciji, Starcevic i Sokol rade za PT1, ali smo svi na PT2 spojeni jer nema dovoljno doktora i sestara za dva odjela.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    ja sam strogo lezala do 28 tjedana, samo krevet i wc, kasnije sam malo po kuci se kretala, jela za stolom, pripremila curama dorucak i tak (imam dvije kcerkice, 5 god i 1 god), ali sve polako i laganini, ako se nisam dobro osjecala krevet citav dan. Izlazila nisam niti setala, imam jak protisak kad hodam pa sam izbjegavala. Sad sam pocela pomalo po kuci raduckati, otisla bih na kavu poslije pregleda, na rucak negdje i tak, ali eto sad ovaj glupi tromb… bas mi je teska ova trudnoca i imam osjecaj da nikad kraja, pitam se sta je sljedece…
    Ja nisam nista kupovala jer imam od cura sve, ali pustite to, danas je sve dostupno i doslovce u jednom danu sve mozes. A i ne treba ti za prvih mj dana nista osim pelena, kozmetike i malo robice. Spavati moze di god, cicu imas, a ako i nemas,bocica i ad mlijeko u svakoj drogeriji. Meni je druga kcer uranila, rodila sam ju sa 34 tjedna i dok sam ja bila u bolnici muz i mama su sve pripremili.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar franjosip

    franjosip

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam doma, u utorak idem kod dr. STARČEVIĆA (kakav je on)?  Meni je jako žao radi tromba,  jesu rekli zašto je došlo do toga?  Mene je jako strah, šta će samnom ako imam bakteriju?
    Koliko vas je sad u sobi na patologiji, kako to funkcionira.?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.