savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    uffff.. možda sam i oftoppic ali dali je koja mama imala ovakvo što slično,.. naime danas je 22  6/7.. i prije 2-3 sata počeli su bolovi prvo kao pred mengu.. donji dio trbuha skoro kod stidne kosti onda pocela tupa bol u donjem dijelu krralježnice, sad se i beba umirila do tad je stalno mlatio i udarao, sad samo osijećam ogroman pritisak dolje… bas sam sva zbunjena sada … nema razmaka u boli jednostavno uhvati traje 1o ak min prestane na min dvije i opet i tako vec 2-3 sata

    DOCKY

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    DOCKY, jel prošlo ili još uvijek boli? Ako bol pojačava možda bi bilo pametno otić na hitnu, za svaki slučaj ili nazvat ginića ako imaš broj mobitela

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ja sam imala u 27. tjednu ozbiljnu situaciju, ali ne želim pisati jer možda nije ni slično kao što je tebi pa da se ne zabrinjavaš bez veze.
    Isto se slažem da bi bilo dobro otići doktoru, pa i ako nije ništa, čisto da se budeš mirna.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    DOCKY


    uffff.. možda sam i oftoppic ali dali je koja mama imala ovakvo što slično,.. naime danas je 22  6/7.. i prije 2-3 sata počeli su bolovi prvo kao pred mengu.. donji dio trbuha skoro kod stidne kosti onda pocela tupa bol u donjem dijelu krralježnice, sad se i beba umirila do tad je stalno mlatio i udarao, sad samo osijećam ogroman pritisak dolje… bas sam sva zbunjena sada … nema razmaka u boli jednostavno uhvati traje 1o ak min prestane na min dvije i opet i tako vec 2-3 sata

    Docky javi se obavezno kako je sad,jesili bila kod doktora-.

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    cure nisam isla kod dr. ali to ne popusta evo cijeli dan traje… nemami ideju… dolje pritisakkao da ce mi puknuti vodenjak stvarnoo nemam drugog opisa za tu napetost i pritisak

    DOCKY

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ma idi doktoru, nemoj se mučiti. Nek te pregledaju pa ako nije ništa, bit ćeš mirna.

  • pikitiki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima……naime ovo mi je treča trudnoća 5. tjedan i stalno imam bolove u donjem dijelu trbuha nešto kao grčeve pred mengu pa me malo strah s obzirom da iza sebe imam spontani i visokorizičnu trudnću koju sam iznjela do kraja ležanjem svih 9. mj. ,u prošloj trudnoći nisam imala takve bolove pa ako netko ima iskustva sa time molim za savjet….hvala :)

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    DOCKY


    cure nisam isla kod dr. ali to ne popusta evo cijeli dan traje… nemami ideju… dolje pritisakkao da ce mi puknuti vodenjak stvarnoo nemam drugog opisa za tu napetost i pritisak

    Hej Docky kako ti je danas dali ti je taj pritisak sta popustio.

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    antonio


    DOCKY


    cure nisam isla kod dr. ali to ne popusta evo cijeli dan traje… nemami ideju… dolje pritisakkao da ce mi puknuti vodenjak stvarnoo nemam drugog opisa za tu napetost i pritisak
    Hej Docky kako ti je danas dali ti je taj pritisak sta popustio.

    hey cure.. nije nista popustilo noćas mi je krenula sukrvica pa sam se ipak dala put bolnice, i uz serklažu ja se otvaram pa sam sada poslana na hitno javljanje u svoju bolnicu, pošto smo na moru.. uh panika je na 1oo još mi doktor ovdje kAže ako nista neka izdrzi jos 1 tj tad su sanse kao 1kroz četiri .. joooojjjjjjjj cryyyyyyyyyyy

    DOCKY

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    DOCKY


    antonio


    DOCKY


    cure nisam isla kod dr. ali to ne popusta evo cijeli dan traje… nemami ideju… dolje pritisakkao da ce mi puknuti vodenjak stvarnoo nemam drugog opisa za tu napetost i pritisak
    Hej Docky kako ti je danas dali ti je taj pritisak sta popustio.
    hey cure.. nije nista popustilo noćas mi je krenula sukrvica pa sam se ipak dala put bolnice, i uz serklažu ja se otvaram pa sam sada poslana na hitno javljanje u svoju bolnicu, pošto smo na moru.. uh panika je na 1oo još mi doktor ovdje kAže ako nista neka izdrzi jos 1 tj tad su sanse kao 1kroz četiri .. joooojjjjjjjj cryyyyyyyyyyy

    nastavak. jer kao uz svu terapiju koju imam a to je utrogestan, i sto sam prije 3 tj imala sivanje on kaže da se ovako sto nebi smjelo dogadjat beba na uzv ok dug je 3o cm i ima 365g no dr kaže da to nije  nikakva pozitiva s obzirom da se na ctg ocitavaju trudovi, svi ostali nalazi, krv urin secer tlak su mi uredu pa je covjek totalno zbunjen jos mi je rekao da se smirim jer cu samo tako pomoci i sebi i bebi i da se porodi od 25 tj vode kao rani prerani porodi ali da su sanse za prezivljavanje vrlo male uglavnom stvarno me naplasio a sad samo cekam sta ce mi reci moj doktor…  smirila se jesam koliko mogu jer zelim ovu mrvicu dovesti na svijet vise od icega ali sam nekako u doktorovom nastupu vidjela da on tu i ne daje puno nade 

    DOCKY

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.