savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    cloudy


    koliko ti imaš bebača? :) mislim da ću se nakon srijede smiriti, ali do tad mi se čini da su to jako duga tri dana… nekako me strah znaš, da nešto ne krene po krivu, jer iako nismo planirali bebu i dragi ( iako neće priznati baš javno) i ja samo presretni… danas sam ga baš gledala s nekim klincima i presladak mi je tak da  … :)

    Ja za sada, imam jednu preslatku curicu od 4 i pol godine, a nadamo se da će uskoro braco ili seka  doletiti! Čekaju te same lijepe stvari i vjeruj mi najljepše razdoblje tvoga života!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    curke hvala vam :) nekako se već osjećam super dobrodošlom ovdje, moram još pretražit forum ali mislim da ćemo se družiti dosta često

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja sam sa sinekom 2,5 g i tatekom.. dolazi nam curica za mj dana, nadam se da je curica radi mira u kući heheh

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ciao Cloudy, dobro dosla!

    …jedini “savjet za smirenje” koji ti mogu dati je da ne čitaš i tražiš riješenja ili mogucnosti sto bi biti neki od simptoma mogao znaciti po raznoraznim forumima i internet portalima… ali stvarno! ja sam to radila u prvim tjednima trudnoce, i na kraju dosla kod ginekologice na pregled totalno izbezumljena i izvan sebe….kada sam zeni pocela postavljati pitanja, ona je bila u šoku i cudila se odakle mi takve nebuloze, i zamolila me da prestanem citati forume i traziti na internetu rijesenja i odgovore na svoja pitanja..
    od kad to ne radim, lakse mi je !   svaki tjedan si pogledam ovdje na Klokanici “trudnoća po tjednima” jer me zanima sto i kako beba napreduje….na forumu s curkama caskam o razno raznim stvarima, ali se i dalje trudim ne citati “objasnjenja simptoma” jer ono sto je kod nekoga nesto, ne mora nuzno tako biti i kod mene…a znam da bi se samo nazivcirala…

    uglavnom, htjedoh reci…samo opusteno, i radi ono sto i kako te volja..ako ti se spava, spavaj…ako ti se jede , jedi…leži,onda  lezi….slušaj sebe i svoje tijelo, a ne druge
    i najbitnije, uzivaj u trudnoci!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    još jednom, hvala cure  još dva dana i idem na pregled pa ću valjda od tada biti mirnija… dragi mi veli da se ne uživljavam previše do prvog pregleda da se ne razočaram, ali ja sam takva… mene sve veseli pa čak i ona mučnina od maloprije… mislim da i njega sve to skupa muči da će ga mučiti do srijede dok ne saznamo da je sve ok :) a što se tiče opuštenosti, pokušavam biti opuštena…

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    bokic cloudy,
    jako si me podsjetila na mene i moje reakcije kad sam saznala da sam trudna. samo ja sam napravila nesto drugacije od tebe. nazvala sam ginekologa i kad me sestra htjela narucit za 2 tjedna rekla sam joj da me naruci kroz par dana ili mijenjam ginekologa. narucila me za 3 dana. 
    a sta se tice nekakvih infekcija, ja sam isto mislila da imam sve zivo i nezivo dolje kad sam ostala trudna, a doktor je rekao da imam bakterijica u vrlo maloj kolicini i da mi ne zeli davat nikakve ljekove zbog toga jer ne zeli da ih pijem bez razloga i rekao mi je na sta da pripazim jer se sve to moze rijesit prirodnim putem…
    ne brini se i uzivaj, ja sam panicarila skoro cijela prva 3 mjeseca radi gluposti. nemoj si to radit, ne kazu bezveze da je ovo blazeno stanje :)

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) do sad mi se i čini blaženo… mislim, sve je ok… nemam nekih pretjeranih bolova (ponekad me malo štrecne ali full malo) i nisam uopće krvarila… a brijem da bi to bili znakovi da nešto nije ok… ma ja sam i inače paničar, a dragi nikad ne voli gledat pozitivno na stvari dok nije 100% siguran da je pozitiva … pa sam valjda i zato malo zabrinuta… ma doći će i ta srijeda..

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    i mene je strecalo mislim da cak prva dva mjeseca. onda javi u srijedu kak je prosao pregled ;)

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Cloudy, dobro došla kod nas.
    Ja sam u obje trudnoće imala iscjedak na početku, mala štrecanja u predjelu maternice dok se beba namješta i sl… Sve je to ok i normalno… Ali opet moje mišljenje je da ne tražiš simptome po netu i razloge jer bi te mogli dodatno uzrujati…barem nemoj prije nego odeš na tu prvu kontrolu gdje će ti doktor sve reći.. 
    Puno sreće cloudy ti želim od . Sada si u najljepšem stanju u kojem možeš biti.
    Pusa svima :*

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    normalno da se javim… od 3 nadalje mogu doći al brijem da ću već u pol 3 biti tamo :) reda radi da odradim prva pregled hihi :) poznavajući samu sebe, čudim se kak već ne kampiram pred ordinacijom… :P

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.