savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Izgleda da neplanski jedino i dođe u pravo vrijeme 
    Ubiti baš onda kad ti zatreba da makneš misli s nekih problema i prevelikog razmišljanja

    [lilypie.com]

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Mi smo se dogovorili da cemo pocet radit bebicu, i uvijek je u prici bilo ono da znamo hrpu parova koji vec mjesecima pokusavaju. Nama uspjelo od prve, uopce se nismo nadali :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cloudy


    ma nema više sekiracije :) pogotovo od kad sam tu među vama… ja sam za sad jedino (uz dragog) rekla best frendici koja živi u švedskoj pa nemam straha da će joj izleti… a njoj sam morala reći jer bilo mi je glupo ne reći ništa kad sam joj se bila jadala kak mi kasni hehe… a za nju ziher znam da neće nikome reći i da je uz mene iako je miljama daleko… baš danas idem s drugom best frendicom na kavu al njoj ću još prešutit… saznat će i ona ali ima vremena… kad bude neka slikica za pokazati i tako… moji starci, a i njegovi će saznati kroz nekih dva mjeseca… ne da mi se zabranjivati svekrvi da govori drugima, a znam da će na lakat nekome reći ako ne na usta .. tak da… saznat će ::)

    svaka čast ja sam prvi put rekla svima u trećem tj valjda, onda smo se dog za drugi put nećemo nikome reći što duže da uživamo samii u maloj slatkoj tajni, nema šanse opet nisam mogla šutiti ni mj dana, heheh prevelikoo uzbuđenje prevelika sreća..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ma koliko god uzbuđenje bilo, nekak mi je draže da smo sami uzbuđeni.. ako kažem svekrvi, znat će cijeli grad, a ne da mi se slušat okolne babe i njihove ideje i savjete :)

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Mi kad smo krenuli na treću bebu ja onako okolno preispitala njegovu tetku što misli ( nismo rekli da ćemo to biti baš mi)… a tetka ostala     s komentarima: MOLIM???. Šta će rađati sirotinju… imaju dvoje djece, dosta je…šta će im troje… treba to sve, bla, bla…da ne ponavljam… Ne kužim te ljude.. ne znaju se veseliti zbog drugih.. a i puni su savjeta, “znanja”…. ma….
    Samo vi uživajte u blagom “neznanju”… 

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ma ja ne volim te komentare… znam da će i za nas biti tako iako je prvo u pitanju, ali dragi ima frke na poslu, plaća ne stiže, ja ne radim i tak… kredit za kuću i slično… pretpostavljam da će i svekrva imati neki sličan komentar… da su ljudi tak prije razmišljali ne bi ni nas vjerojatno bilo… šta je s onim ženama koje su 90tih rađale za vrijeme rata… a i moje mišljenje je.. ako ima za nas dvoje i možemo preživjeti, bit će i za bebicu… makar sebi neke užitke uskratila… a dragi neki dan veli… ma sad ako je sve ok nakon ovog prvog treba odmah još dvoje napravit :)

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ja se slažem s njime 

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) da ti pravo kažem, prije sam uvijek razmišljala jedno ili dvoje djece, a sad mi se isto čini da će biti troje :) iako sam tek na samom početku svega nekako u zadnje vrijeme gledam klince i baš bi si ih htjela nekoliko :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja sam i nakon prvog rekla da bude troje, sad nakon drugog mi je dosta jedno vrijeme :D Možda za nekoliko godina, al radije bih razmislila o posvajanju ili udomljavanju djeteta (ne bebe :D )

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ja sam nakon prvog rekla da bude dvoje. Nakon drugog sam rekla da je to to… i tako sam mislila punih 7 godina… Sad želim troje… Mislim stvarno - zar sam ja to promijenila mišljenje HAHAHAHAH
    Jedva čekam treće

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.