savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Na početku pozdrav djevojke… i sorry ako tema (ova ili slična) već postoji… nova sam i kolko sam gledala nisam naletila na ovo… 
    prva mi je trudnoća i prema mojim procjenama sam u 8 tjednu…idući ulazim u 9 :) u srijedu idem na prvi pregled i do tad mi se čini da ću poludit… mislim, za sad mi se sve čini ok… nisam imala krvarenje od zadnje men… jedino što primjetim je malo pojačaniji iscjedak… e sad..kao što rekoh prva mi je trudnoća, sve to mi je novo i užasni sam paničar… pa mi više od svega treba savjet/iskustvo/neka topla riječ koja će me smiriti… moje pitanje… sve infekcije se daju izliječiti jelda… mislim to nije razlog za prekid… još jednom, sory ako tema postoji, slobodno ju prebacite/izbrišite…ali voljela bi da me netko umiri do srijede da ne puknem :D

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Pozdrav Cloudy! Dobrodošla!
    Samo se ti lijepo smiri , po mom mišljenju iscjedak nije ništa strašno, to je još rana trudnoća i zna biti kojekakvih popratnih stvari, ali ništa što bi te trebalo uzrujavati.
    Čudi me samo zašto već prije nisi bila na pregledu, tek sa 9 tjedana, nisi skužila ili si morala tako dugo čekati pregled?

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    u utorak će mi biti 2 tjedna (neki 7 tjedan trudnoće) kak sam napravila test doma … nisam skužila ranije,,, odnosno nisam mislila da bi moglo biti to ,.. i kad sam zvala dr. me naručila za sad u srijedu (praktički 2 tjedna od tad)  rekla je sestra da nije kasno 9 tjedan… ma pokušavam se smiriti …i stalno mislim da mora sve bit ok … jer da nešto nije ok primjetila bih već nekako … nešto bi se pokazalo … samo me muči taj iscjedak… prije par mjeseci imala sam problema s candidom, pa bi moglo biti to,… ali opet… nekako me strah infekcija.. ali mislim si stalno da bi se to moralo dat sredit pošto sam još na početku :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ne mora ti to biti ništa, nemoj paničariti, smiri se, sve ti se da srediti ima i puno gorih stvari vjeruj mi, više ćeš si štete nanjeti ako non stop razmišljaš, to ti stvara dodatni stres koji ti tako napočetku stvarno nije potreban.
    S candidom nemam iskustva, ne mora biti da je nešto, možda tako tvoje tijelo reagira u trudnoći, ne misli najgore, otići ćeš na pregled i dok. će ti sve objasniti, kažem stvarno ne mora biti ništa!
    Samo pozitiva!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hvala renata :) ma do neki dan sam i bila sva pozitiva … ono, uzbuđenje ovo ono, a onda sam krenula čeprkati po internetu pa me sad svega strah ( kad smo kod toga, ponekad me malo štrecne u donjem dijelu leđa i nekad donjem dijelu trbuha) al to sam si objasnila da je normalno jer se širim .. :D ma… mislim da bi trebala prestat čeprkat po internetu… ali ono, 90% dana sam pozitiva.. i zapravo jedva čekam da mi se počne sve vidjeti i primječivati i tako .. :) a tebi hvala na smirenju, nadam se da ćemo se družiti ovdje na forumu

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nema frke samo se ti raspiši zato smo tu, da pomognemo jedni drugima!
    Nemoj ništa čeprkati jer kod svake trudnice ti je drugačije, evo ja nisam imala iscjedak ali me je štreckalo kao i tebe i doktorica rekla da je to sve normalno, da se tijelo privikava, maternica širi i plod namješta, a ja sam si isto kao i ti svašta zamišljala!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    koliko ti imaš bebača? :) mislim da ću se nakon srijede smiriti, ali do tad mi se čini da su to jako duga tri dana… nekako me strah znaš, da nešto ne krene po krivu, jer iako nismo planirali bebu i dragi ( iako neće priznati baš javno) i ja samo presretni… danas sam ga baš gledala s nekim klincima i presladak mi je tak da  … :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cloudy


    Na početku pozdrav djevojke… i sorry ako tema (ova ili slična) već postoji… nova sam i kolko sam gledala nisam naletila na ovo… 
    prva mi je trudnoća i prema mojim procjenama sam u 8 tjednu…idući ulazim u 9 :) u srijedu idem na prvi pregled i do tad mi se čini da ću poludit… mislim, za sad mi se sve čini ok… nisam imala krvarenje od zadnje men… jedino što primjetim je malo pojačaniji iscjedak… e sad..kao što rekoh prva mi je trudnoća, sve to mi je novo i užasni sam paničar… pa mi više od svega treba savjet/iskustvo/neka topla riječ koja će me smiriti… moje pitanje… sve infekcije se daju izliječiti jelda… mislim to nije razlog za prekid… još jednom, sory ako tema postoji, slobodno ju prebacite/izbrišite…ali voljela bi da me netko umiri do srijede da ne puknem :D

    ja sam se sa candidom mučila jako dugo, imala ju zbog beby pilula, nezz jel imaš iskustva sa time i koji je razlog da si je dobila ugl nje se jakoooooo teško gotovo nemoguće riješit, ali što se tiče trudnoće pojačani iscjedak je normalan i tijelo se praktički prva 3 mj uopće priprema za bebu, za samu trudnoću pa su osim mučnina raznorazne pojave moguće.. ugl najbitnije ne paničarit, samo uživaj pozitivne misli.. i za utjehu nakon 1 trudnoće candida se nije pojavila opet.. sretno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    mmama… isti razlog candide… pila sam te glupe tablete nekih 5-6 godina i candida mi je došla kao bonus… zato sada svima koga god znam govorim da ih ne koriste jer je ova beštija katastrofa… drago mi je da ti se nije vratila i držim samoj sebi fige za isto :) čula sam već da je to tako … hvala i tebi na komentaru…kao što rekoh, nova sam u svemu i panika mi je na maksimumu.. ali eto, valjda ću se uspjet smiriti … pokušavam pozitivu jer i inače mislim da si negativom možeš samo negativu prizvat :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    bilo bude sve u redu, evo drugi put trudna i iako je malo teža trudnoća naj, naj, naaaaajjjjjjjjjljepše razdoblje je pred tobom, stvarno posebno i blaženo, osim kad beba naravno dođe, to je druga priča.. ugl dobro si napravila kaj si došla na klokanicu jer su mame super, hrpa super savjeta i sve kaj te zanima tu ćeš naći!!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.