savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Dobro nam došla!slažem se sa curama nemoj ništa čitati po netu ili slušati sa strane što ti govore, to ti je mene zeznulo. ja sam sad 12. tjedan i paničar sam što se tiče ovih stvari. i slušala sam frendice razno razne i samo su mi stavile bubu u uho  da sam još više na iglama. moj savjet ti je opušteno, smireno i defiitvno se slažem sa tobom: da nešto nije u redu pokazalo bi ti tijelo. javi nam se nakon prvog pregleda

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    frendice mi još ni ne znaju… nekak mi je rano ikome osim dragom bilo govoriti… tek sad ulazim u 9 tjedan (po mojim procjenama) a trbuh mi se još ne vidi (osim kasno popodne kad sam već pojela sve i svašta) a i inače sam imala trbuščić tako da… nekak mislim da još neko vrijeme nitko neće znat … ne da mi se govoriti svima… obitelj i bliski frendovi će saznati kad budemo 100% sigurni da je sve ok i da su prošla prva 3 mj…a ostatak kad skuže, skuže

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    mi smo nakon prvog pregleda rekli roditeljima i najbližim prijateljima. nekima još nismo, to kako veliš kad skuže znat će. al uvijek će ti biti komentara. ja ti i sad nakon 12. tjedna mi neki vele da joj valjda je sve ok, joj valjda bi ti pokazalo. i shvatila sam da kake lagano da prostiš na izrazu. haha tako da samo pozitiva i slušaj što ti doktor govori. ja vjerujem da je sve ok

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Joj tak isto je i mene bilo strah svega na početku. I molim te nemoj se sekirati oko toga kaj piše na internetu. Ja sam znala biti u depresiji nakon svega kaj sam pročitala.
    Samo se opusti, ja sam sad 15 tjedana i sve je super, bez ikakvih problema. Slušaj ginekologa i to ti je to. A kome hoćeš reći, budeš rekla. Ja sam rekla samo najbližima i curama s kojima sam si dobra i to je to. Nemoj se samo sekirati :D

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ma nema više sekiracije :) pogotovo od kad sam tu među vama… ja sam za sad jedino (uz dragog) rekla best frendici koja živi u švedskoj pa nemam straha da će joj izleti… a njoj sam morala reći jer bilo mi je glupo ne reći ništa kad sam joj se bila jadala kak mi kasni hehe… a za nju ziher znam da neće nikome reći i da je uz mene iako je miljama daleko… baš danas idem s drugom best frendicom na kavu al njoj ću još prešutit… saznat će i ona ali ima vremena… kad bude neka slikica za pokazati i tako… moji starci, a i njegovi će saznati kroz nekih dva mjeseca… ne da mi se zabranjivati svekrvi da govori drugima, a znam da će na lakat nekome reći ako ne na usta .. tak da… saznat će ::)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Kad budeš sigurna da želiš to podijeliti sa okolinom, onda to i učini. Vidim da si i sama već tako odlučila, i tako i je najbolje. Mi smo rekli samo obiteljima, full bliskim prijateljima, i rekla sam kolegama na poslu (za slučaj da mi se ne daj Bože nešto dogodi, da znaju reagirati). To su ljudi s kojima provodimo najviše vremena i bilo mi je logično, kao i tebi. 
    I baš kako su ti ostale cure savjetovale - nemoj se previše zamarati onime što piše na internetu, sve smo mi individue i imamo svoje simptome, probleme… Najvažnije ti je slušati liječnika i sve će biti u redu. Ako i ne bude, imaš nas da nam se pojadaš… 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar paix

    paix

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    cloudy ovo ti je super odluka - da pričekaš s objavom, jer će te ionako cijelu trudnoću svi stalno gnjaviti s raznoraznim pitanjima, manje više istim, na koje ćeš ti po sto puta morat odgovarati. Tako da, za sad samo uživaj u tome da si na početku jednog novog razdoblja. Sve će biti u redu. Ja sam na početku isto paničarila, bila sva izbezumljena (beba je došla neplanirano), sve dok mi jedan dr nije rekao kako su trudnoće jako ‘žilave’ i izdržljive - tako da se slobodno opusti. Nađi doktora kojemu vjeruješ i u kojeg imaš povjerenja i sve nedoumice rješavaj s njima. 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    i kod nas je neplanirana beba… mislim, koliko može biti neplanirana ako ne koristiš zaštitu :P ubiti smo se dogovorili ako se desi, desi… već smo dosta dugo skupa, a i nekako sam u godinama (druga polovica 20tih) kad je normalno imat bebe :)  sad kad je tu što drugo nego joj se veseliti … a vidim po dragom da i on jedva čeka postati tata iako sve neće priznati - vidim mu u očima da je sretan

  • Avatar paix

    paix

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nama je baš bila neplanirana - pazili smo se, ali očito ne dovoljno. U početku mi je bilo koma, no sad mi je baš drago, i njemu je. Jer po našim planovima beba bi došla tko zna kad. Zapravo ja nikad nisam ni bila tip osobe koja je priželjkivala ostati trudna, imati bebu i sve što ide s tim u paketu - ali evo, 9 mj trudnoće je tu, sve se polagano odvija svojim tokom. Samo uživajte 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) i po našim planovima tko zna kad bi došla beba, da nije sama odlučila uzeti stvar u svoje ruke… :) te ja ne radim, te njemu kasni plaća, te imamo kredit za kuću, te ovo te ono… ma, to neplanski je najbolje :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.