savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Tina baš mi jedrago. jako sam sretna zbog tebe i bebice. samo ti i dalje hrani svoju mrvu i bit će super

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    evoooo meee….joooooj kako sam samo sretna danas… uglavnom…beba prije dva tjedna-2090….beba danas-2700….
    vidite kako sam ju lijepo uzgojila…moja bebolina lijepo raste i super napreduje… vjerojatno ce bit nesto manja na porodu,al rekla mi doktorica da ne brinem da cu lakse roditi…
    i da…glavica joj je malo manjeg promjera,a izgleda i da je malo natisnuta… uglavnom cure moje…sve 5…
    iducu srijedu mi slijedi i prvi CTG…

    Tina bas mi je drago! Imala sam dobar filing, osjecala sam da ce sve biti ok! Jos malo i stize princeza!!!!!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Tina…. super, super, super, baš mi je drago da je sve ok…. Još malooooo…. 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jooj hvala cure…mislim da mi ovaj dan ne moze nista pokvariti…
    a sutra slijedi nova borba sa sestrom kod ginekologa…
    e da…zaboravih vam napomenuti da je ova sestra kaj me jucer tak ljepo otkantala danas bila neopisivo ljubazna…za nepovjerovat… imala sam jaku vezu pa ju je malo spustilo na zemlju..hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Tina baš mi je drago da je bebolina dobro i da si se ti smirila a ne da moraš čekati i biti napeta…što se tiče te sestre možda joj je jučer bio takav dan iako joj to nije opravdanje za takvo ponašanje, al eto žena se istresla na tebi…no mislim da si danas nakon dobrih vijestri sve to od jučer zaboravila i da sad uživaš kako si i zaslužila

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    svakako piper…ma primirila se ona kad sam joj ja dosla s glavnom sestrom odjela…nije joj bas bilo svejedno..hehe…
    a i sutra cu se za ovu pripremit da joj odgovorim…
    kaj sad ja nebi trebala ni rodit jer mi je doktor na GO i nitko ga ne stigne zamijeniti… ma prestrasno…sve cu ih ja poslozit gdje im je i mjesto ili ce u novine…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Tina - jako, jako mi je drago da je sve ok.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Tina, baš mi je drago kaj je ova sestra danas vidla da nije svemoguća :D

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Tina, bravo za vas! Jako sam sretna da je sve lijepo prošlo i da ste se fino popravile sa kilažom….Bit će i dalje sve u redu! Joj, prvi CTG, ha? Ajme super!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tina, lijepe se curka zbucala, baš mi je drago zbog vas, a i ti ćeš biti smirenija sad kad znaš da je ok!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.