savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Me&She

    Me&She

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    i moj je istu frku digo, a za ništa… beba mrvu veća od nekog njihovog prosjeka, 3900 rođena, ništa strašno, a trbuha je bilo… 3 mjeseca sam bila trudna kad sam morala nove hlaće kupit jer stare nisam mogla zakopčat, sve kile koje sma dobila (do poroda ukupno 12) porodom i izgubila, vratila se iz bolnice točno tih 12 kila lakša… svemu je trebalo još neko vrijeem da se vrati na staro al relativno brzo sam nosila robu ko i prije trudnoće…

    al radi OGTT, pa još nešto, pa mjeri ovo, pa ono.. pa naravno google i stresa koliko hočeš…

    Ovaj put sve to ignoriram, dok je beba ok, dok se ja osjećam ok nek on drobi koliko hoće a ja vrtim svoj film

  • Avatar Me&She

    Me&She

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Kad smo već na temi “savjeti za smirenje”, noćas sam sanjala spontani
    Cijeli dan nemogu doć k sebi, šta god radila ne ide mi iz glave, ko da nema dosta stresa pa si ga i sama još malo nađem… a opcija napit se da zaboravim ne dolazi u obzir….

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Masha


    Ma baš bezveze. Još mi je počeo spominjati dijetu a onda pogleda u t. knjižicu i zbunjeno kaže "pa niste se ništa strašno udebljali". Grrr, no shit, Shelock!
    mmama i kolika ti je bila beba na kraju? mislim, prva u odnosu na sadašnju? baš me nekad živciraju!

    mali je u 34 tj na uzv bio 2750, rođen u 39 tj 3330, 50 dug, sad na uzv u 34 tj mala je 2450, sad bumo vidli kolko do kraja bude, (ako bude kraja ikada) najbitnije kako se ti osjećaš, ako je sve u redu kaj ti može bilo koji doktor reći kad nije u tvojoj koži…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Me&She


    Kad smo već na temi "savjeti za smirenje", noćas sam sanjala spontani
    Cijeli dan nemogu doć k sebi, šta god radila ne ide mi iz glave, ko da nema dosta stresa pa si ga i sama još malo nađem… a opcija napit se da zaboravim ne dolazi u obzir….

    svojoj bebi si produžila život , ma snovi su zaj stvar, ja sebi tumačim one koji mi se sviđaju, ove kojih isto ima jadnih i blktjhbgbnght pokušavam makar zna biti jako teško zanemarit… sanjam sra… da se hoću ubit pogotovo od kad sam mama, ako je mali u snu i nije dobar san ne mogu tri dana doć k sebi… sve je to normalno valjda.. a sigurna sam da sve bude u redu!!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bosiljka2

    bosiljka2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    bosiljka bulović

  • Avatar bosiljka2

    bosiljka2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage trudnice,
    drago  mi je čitati vaš forum , jer me ispunjava vaša plemenitost jedne naspram druge.
    Ja vodim klub trudnica beba eva u Splitu www. beba-eva.hr već 11 godina u neprekidnom radu s trudnicama. Sama imam 50 godina iskustva na tom polju rada i rado ću se uključiti da vas savjetujem u tom nezaboravnom periodu . 
    srdačni pozdravi i želje da vam je sve super 
    lp

    bosiljka bulović

  • Avatar Masha2

    Masha2

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Kad smo kod snova, taman sam noćas i ja sanjala da mi je ginekolog rekao da umjesto jedne, nosim 6 beba 
    Me&She u potpunosti te razumijem. Nisam se mogla smiriti do jutra nakon sna da me svekar cipelari po trbuhu… Toliko je situacija kad bi mi jedna kratka tako dobro sjela! 

  • Avatar Me&She

    Me&She

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Ma nikad do sad nisma sanjala takve snove i ovo me baš pogodilo…
    jedan jedini put do sad sam sanjala san uu kojem je moje dijete i to je bilo malo prije nego se Mrva rodila, ali to nije bilo išta negativno ko ovo, dapače ono je bio jedan veseli san…

    ma, neka se ne ponovi i dobro…

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Masha


    Kad smo kod snova, taman sam noćas i ja sanjala da mi je ginekolog rekao da umjesto jedne, nosim 6 beba 
    Me&She u potpunosti te razumijem. Nisam se mogla smiriti do jutra nakon sna da me svekar cipelari po trbuhu… Toliko je situacija kad bi mi jedna kratka tako dobro sjela! 

    Ja sam neku večer sanjala da nosim blizance, i to mi je kao liječnica rekla na UZV. I ja dođem kao kući i govorim MM da što ćemo sad, imamo sve za jednu bebu, i kao pokušavam nekako pregraditi krevetić, a kao u kolicima ćemo ih voziti naizmjenično dok ne kupimo druga… Probudila sam se sva u bunilu, i evo već mi danima taj san u glavi. Ali ti si jača od mene, sa svojih 6 beba! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ja mislila da samo mene opsjedaju cudni snovi…ja sam sanjala da sam rodila bebaca koji priča…bas mi je bilo fora jer mi je znao sve reci sta ga muči…jedino me brinulo sto ima glavu kao normalan covjek a tjelo bebaca 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.