savjet za smirenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj drage moje…hvala vam od  na podrsci…
    evo samo vam javim da je problem rijesen…potegnuli smo veze neke u bolnici i sutra ujutro u 10 idem preko veze ne uzv… sad samo molim boga da radi ta sestra koja me je danas tako lijepo otkantala pa da me vidi da nije svemoguca i da nece sve biti odmah kako ona kaze…
    veza mi je glavna sestra na odjelu ginekologije i jedva cekam da im vidim lica kad se sutra opet pojavim tamo…i danas bi ju potrazila da sam se sjetila u svom onom bijesu… 
    javim vam se sutra odmah kad se vratim… idem sad pod tus i jedva cekam da legnem jer me opet nesto u kicmi ulovilo i boooli me… drzite fige da je moja bebica izrasla u veeeliku curicu… pusu vam saljem…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    darija ne brini zbog toga…to ti je samo jedna sestra na uzv prokleta i bas je danas morala radit kad sam ja dosla…inace ju nisam dugo vec vidjela tamo… ostali su mi svi ok…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina drago mi je da si uspjela rijesiti problem. Drzim fige sutra i obavezno nam javi da je malicka jako jako narasla :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Tina, ma ne brinem ja, samo se malo cudim.
    Sretno sutra i drzim fige da je sve oke 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Tina, neka si ti uspješno riješila problem…
    Držim fige da danas sve dobro prođe! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Tina, sretno i javi nam kako je prošlo! Držim fige za veeliku curu 

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Tina,drzim fige da je princezica jakooooo narasla  javi nam kako je prošlo!

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Tina jesi se vratila sa UZVa???kako je princeza????

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Piper i mene zanima koliko se ubucila Tinina princeza… Valjda ce se javiti uskoro…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    evoooo meee….joooooj kako sam samo sretna danas… uglavnom…beba prije dva tjedna-2090….beba danas-2700….
    vidite kako sam ju lijepo uzgojila…moja bebolina lijepo raste i super napreduje… vjerojatno ce bit nesto manja na porodu,al rekla mi doktorica da ne brinem da cu lakse roditi…
    i da…glavica joj je malo manjeg promjera,a izgleda i da je malo natisnuta… uglavnom cure moje…sve 5…
    iducu srijedu mi slijedi i prvi CTG…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.