Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Svakako budem ❤️ 
    Hvala ti , uzivaj u svojoj trudnoci saljem zagrljaje 🤰🏼🤱🏼

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    E moja Mašo, mi se eno zivciramo u svim grupama hehehe kao sto Pupetta kaze njoj 5 dana nakon izostanka a meni je sa drugom trudnocom tek nakon 9 dana izostanka test pokazao. Mozda nam je kasnilo sve skupa… eee mi zene ❤️

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Irena, danas sam isto radila test na 32DC i nista :/ sačekat ću još koji dan ako ne moram nazvat gin da vidim šta će ona reć, nikad mi ciklus nije trajao više od 34 dana, inače od 28-30 .

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Maša  je danas 30dc odnosno trebala danas sobiti, medjutim nista a testovi kao i tebi negativni….. ma mi cemo za dan dva se veselit sto posto :)

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Koji test si radila?
    Ja sam sad narucila neke jeftine sa njuskala probat cu na to pisnut sutra ako mi dodu :) 

    Ma ja se iskreno nadam, ne osjecam se trudno, nemam apsolutno nikakve simptome cak me vise ni grudi ne bole . A pak nemam ni simptome kao da cu dobit M tako da neznam sta da mislim 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Prvo uzela prije 5 dana onaj clearblue sto ocitava kao 6 dana ranije i nista. Jucer i danas iz mullera one njihove testove i ćorak :/ a sacekat cu joa dva tri dana 

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Ma uzas , ja se nadam da cemo skupa ljepit slike sa pozitivnim testicima za koji dan 😊

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Evo cure, meni stigla vještica. Test je ipak dobro pokazao. 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Jelenaa94

    Jelenaa94

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ćao svima, 
    Nova sam ovde na sajtu. Zamolila bih vas da mi kažete da li se na slici vidi druga crtica. Ili ja umipljam da je vidim. https://ibb.co/Tv9CMgg [ibb.co]
    Treba da dobijem za 5 dana ali sam jako nestrpljiva i radila sam viola test koji je veoma osetljiv. 

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jelenaa94

    Ćao svima,
    Nova sam ovde na sajtu. Zamolila bih vas da mi kažete da li se na slici vidi druga crtica. Ili ja umipljam da je vidim.https://ibb.co/Tv9CMgg [ibb.co]
    Treba da dobijem za 5 dana ali sam jako nestrpljiva i radila sam viola test koji je veoma osetljiv.


    Ja vidim neku sjenicu. Ponovi za 2 dana s jutarnjim urinom pa bi trebalo potamniti ako si trudna. Sretno 🥰

    Baby P 03/21 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.