Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelenaa94

    Jelenaa94

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    pupetta

    Jelenaa94

    Ćao svima,
    Nova sam ovde na sajtu. Zamolila bih vas da mi kažete da li se na slici vidi druga crtica. Ili ja umipljam da je vidim.https://ibb.co/Tv9CMgg [ibb.co]
    Treba da dobijem za 5 dana ali sam jako nestrpljiva i radila sam viola test koji je veoma osetljiv.

    Ja vidim neku sjenicu. Ponovi za 2 dana s jutarnjim urinom pa bi trebalo potamniti ako si trudna. Sretno 🥰


    Hvala ti puno. Iskreno se nadam da će da potamni. 🤗

  • Avatar Jelenaa94

    Jelenaa94

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Evo mene opeeet. Ponovila sam test https://ibb.co/5nqs3qh [ibb.co] i bolje se vidi nego na prethodnom. Treba da dobijem za 3 dana.
    Jako sam srećna. Samo molim Boga da ovaj put bude uredna trudnoća. Prošli put nije bila,pa sam malo uplašena ali sam i srećnaaa. 

  • Avatar Majuška

    Majuška

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Dameee evo i mene. Nisam se oglašavala ali sam tu. Meni 5 dan kasni. Radila test juče i negativan. U novembru će godina dana kako pokušavamo. Dobila sam inofolic da pijem i u posljednjih par mjeseci mi ciklus traje duze ( 33 dana, pa 30 dana pa odjednom 25, i prosli 34) , a sad evo 5 dana kasni. Sve mislim da se regulisao ciklus..saće bebac, a ono ništa. Ženske muke  💁‍♀️

    Prva trudnoća 💙
    [lilypie.com]

  • an22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame da li je ovo pozitivan test napravila sam dva i vidi se blago druga linija

  • Mala123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Uradila betu 5 dana pre ciklusa,pokazala 0.10!Dal sam je rano uradila?Hvala 

  • Mala123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    an22

    Drage mame da li je ovo pozitivan test napravila sam dva i vidi se blago druga linija


    Jeste 🤗

  • Doda12345

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame napravila sam digitalni test clear blue ali mi razultat nije opet jasan kao minus je ali preko minusa ide crta kao plus samo suplja.. Sliku nemogu ucitati😒 da li neko zna jeli to negativno ili

    Doda12345

  • Sara11

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Evo moj test od jutros : 
    https://ibb.co/L6rmSYh [ibb.co]
    https://ibb.co/QcpYQBc [ibb.co]
    To je isti, samo su dvije slike.
    Zadnja menstruacija mi je započela 01.09. dakle danas mi je 23 dan ciklusa, jutros sam opet iz znatiželje i nestrpljenja napravila test iz mullera trakica, ( prvi urin) jeftinija varijanta i pojavila se druga crta ali kao jako slaba sjenka, mada mi se jutros cini da je malko izrazenija nego jucer ili umisljam. Nisam sigurna da li je druga crta samo odsjaj ili prava . Što mislite ? Mišljenja i iskustva ? ♥️ Da napomenem da imam redovite cikluse, 28,29 dana i da sam test radila po uputama, 3-5 sek urin zatim ocitavanje za 3 min. Hvala :) 

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Sara, to je pozitivan test 🤩🎉🎉 cestitam 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Sara11

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    maša25 i meni se čini, ponoviti ću za koji dan pa ću biti sigurnija. Hvala ti :) i svima vama želim srecu ♥️ 
    Pošto mi je ovo prvi put nisam upoznata sa daljnjom procedurom, da li da odem u ljekarnu i odmah uzmem folnu kiselinu, ako da koju točno ? imate li preporuku ili nije važno koja ? Hvala.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.