Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ZARAUS

    ZARAUS

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    I ja imam iste simptome, osjetljivost na miris, mucnina, žedna sam… a test bijeli bio kad sam radila neki da.. možda hara kakav virus? Čudno mi je isti simptomi, a nema trudnoće?
    Kakvi su ti hormoni, koliko imaš godina?

    Inače digitalni GRAVIGNOST  i CLEARBLUE u ljekarni kao može 4 dana prije očekivane menge..

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Al kud žurite sa testovima. Meni je taj koji moze 4 dana pred neočekivane, pokazao blijedu crticu kad mi je menga kasnila 3 dana… 

    [lilypie.com]

  • dunja10

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Ja sam iz Srbije,ovde ni u DM nema clear blue da se kupi,bio je neki Viola koji je merio mnogo nisku fazonu Bhcg,ali ni njega vise nema….
    Mene je danas presekao stomak kao kad treba da krene ciklus,ali nema nista….

  • dunja10

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bana držimo se zajedno,videcemo i mi naše ||

  • dunja10

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/gJ9rN51 [ibb.co]
    Šta mislite o ovom?

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    dunja10

    https://ibb.co/gJ9rN51 [ibb.co]
    Šta mislite o ovom?


    Mislim da se nazire sjenica,,,,,,probaj ponoviti ujutru sa jutarnjim urinom….jel ti kasni?

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • dunja10

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Trebalo je juce,ili najkasnije danas da stigne…
    Danas sam ujutru radila test ali sam hiljadu puta isla da piskim tokom noci da mi je urin bio jedva žut,mozda nije bila velika koncentracija Bhcg

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ajde javi se curkama na temi lh trakice….one vole loviti sjenice🤭🤭….posalji im .tu sliku..da vidimo sta ce reci one

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    dunja10

    Trebalo je juce,ili najkasnije danas da stigne…
    Danas sam ujutru radila test ali sam hiljadu puta isla da piskim tokom noci da mi je urin bio jedva žut,mozda nije bila velika koncentracija Bhcg


    Tamo su ti curke puno aktivnije….slobodno nam se pridruzi

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    dunja10

    https://ibb.co/gJ9rN51 [ibb.co]
    Šta mislite o ovom?


    Nešto se nadzire, ponovi sa jutarnjim urinom, po mog test istog proizvođača… Držim fige

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.