Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Minime

    Pozdrav jeli ovaj test pozitivan? Vidite li i Vi sjenu?
    https://ibb.co/JBjm5pn [ibb.co]


    Da li si ponovila test, kakvo je sada stanje ?

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Nadam se da će vas biti koje ćete mi odgovoriti i koje ste bile u sličnom stanju kao ja.

    Naime, trebam dobiti, a ako Bog da, nadam se da neću, u utorak. 11i dan nakon ovulacije sam prilikom brisanja primjetila blagu crvenu krvavu prutku na papiru, i tako dva puta nakon toga više se nije pojavilo, te sam to uzela kao implementacijsko krvarenje. Test sam uradila jučer ( 3 dana prije M ) i bio je negativan - da li je ipak rano urađen test, ako uzmemo u obzir da je impantacija bila svega nekoliko dana prije testiranja ? 

    Svakako ću čekati da mi, ako Bog da, kasni pa da uradim test 🤗, ali eto, interesuje me da li je bilo vas kojima je tedt bio negativan a nakon par dana pozitivan 🙂.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Bok svima :)

    Trebam dobit danas, danas sam radila test koji je nazalost negativan 😣 

    Dali je moguce da sam svejedno trudna? 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Danas sam radila test, a trebam dobiti 29.07. Test je naravno negativan. Bila sam jako nestrpljiva, iako mi je nešto govorilo da bolje pričekam još koji dan, no nisam si mogla pomoći. Sad sam malo ljuta na sebe jer sam bacila 60kn na test. Svjesna sam da i dalje postoji mogućnost da sam trudna i nepreostaje mi ništa nego čekati srijedu. U prošloj trudnoći sam radila test 4 dana prije menstruacije i vidio se plusić. 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Maša, najvjerojatnije nisi, ali ima nekih slučajeva gdje se ženama pokaže plusic tek nekoliko dana nakon izostanka M. Ima još nade 😉
    Mokosh sve smo bile jednom u tom položaju, neke su se počele testirat 10 dana prije neočekivane M🙈 Ugl, ima još nade. Sretno. 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Sara hvala na odgovoru ❤️ Ajde vidjet cu sta ce bit pa javim :) predugo mi traje ovih 2 tjedna iscekivanja 😂

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    I ja ću svakako javiti, možda se netko pronađe u sličnoj situaciji. 😁

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Za sve postoji mogucnost, ali nema druge nego biti strpljiv i nadati se najboljem. Meni je prije par mjeseci kasnila M, nakon 5 dana test je bio negativan i M je stigla za 2 dana. Ovaj mjesec sam test radila 3 dana nakon izostanka M, uopce nije bilo nikakve reakcije na testu, znaci ni najmanje sjenice. M je i dalje kasnila pa sam ponovila test 6 dana nakon izostanka i bio je +. Tako da naravno da postoji mogucnost ako ste imale nezasticene odnose, a sad jeste li trudne ili niste nitko ne moze znati. Moguce da vam je O ili implantacija bila kasnije pa da je zato na pocetku test negativan. Ako je sve skolski, onda tako nece biti. Ja vam zelim sve najbolje i da vam bude kao i meni ako si to i same zelite ❤️

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Pupetta tebe sam čekala ❤️
    Hvala ti ja se nadam da ce moje iskustvo bit ko tvoje :P
    A tebi zelim sve sve najbolje ❤️

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Maša25 drzim fige do neba da stvarno tako i bude! Ti nam javljaj stanje svakako, a ja ti saljem pozitivnu vibru ❤️

    Baby P 03/21 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.