Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Hvala 😘


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Kako ste? Jel ima šta novog? Frajla kako je? Il bolje da se čujemo tamo na proljeće? 😆

    Moj je meni neki dan dao pusu, rastopila sam se, al sam  mu ocito previse dosadivala pa sad vise nece 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Aaaa baš su slatki kad daju spontane puse 🤩 mene je moja najsrdačnije dočekala kad me dan i pol nije vidjela, te puse i slatke jake zagrljaje bum pamtila još dugo
    Kod nas ništa posebno novo, a opet svaki dan nešto novo tipa da curka savladala mahanje glavom ne-ne, sve do nedavno se baš vidjeli da to još uči i da se napreže koordinirati glavu i tijelo, a sada ne-ne radi jako uspješno, postaje mala buntovnica hehe

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Mi stigli na more neki dan i prošetali prvi put po noći 😀 sezona nocnih setnji otvorena. Jedna cekam advent

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Hoće biti u kolicima i miran je? Moja je sad neku večer bila baš neukrotiva u kolicima, okretala se, naginjala van, upirala nogama i dizala, a to su ona ful lagana kolica kišobran i opće ju je nemoguće fiksirati, a morala sam se žuriti doma i nisam ju mogla pustiti dole

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Mi nismo kolica upotrijebili vec mjesec dana sigurno. Za 2 tjedna trebamo u Zg i muz i L trebaju biti sami u gradu cca 2 sata. Nemam pojma kako ce to izgledati 🙈🙈 Zadnji put kad smo imali kolica smo bili u sopingu. Posluzila su nam da u njih ubacimo jakne i vrecice, a cura je stalno trcala okolo.
    Ja ne mogu doci sebi zadnja 2 tjedna. Uzasno sam umorna, nemam snage za nista. Valda bi samo lezala i drijemala. Jos mi ovaj strajk nimalo ne ide u korist, samo sam se jos vise opustila. 
    Mladu damu je uhvatila kriza i nije bas odusevljena ostankom u vrticu. 2 dana je ostala vristeci. Muz mi kaze da jutros nije htjela pustiti ogradicu krevetica kad ju je vadio van 😂 Ali je u vrticu uletila medu djecu i uopce ga nije dozivjela da odlazi.
    Proslu srijedu su nas zvali da povraca i ima temperaturu. Cijelo popodne je kunjala. Sto bi pojela bi i povratila. Temperatura je varirala, nije presla 39. Sutradan kao da nista nije bilo, ali je ostala doma. Petak je bila u vrticu, sve ok. Subotu popodne je opet dobila temperaturu. Nedjelja kao da se nista nije dogodilo… Ludim pomalo od temperatura, svaki cas ju uhvati. Stvarno se nadam da su ovo jos zubi. Ostale su nam jos petice. Prsti su stalno u ustima, slini poprilicno i ima uzasan zadah. Dosad je zadah imala prije nego bi neki zub izbio. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Nikako ne voli kolica, ali sam gajučer uspjela staviti nakon što je odspavao frajer 4 h i dobru rutu smo prevalili uz kekse. Moj je tjedsn dana bio dijete za poželjeti i u dub zakurio 38/38,6 i u nedjelju ništa. Sad je bas cudan isto se madam da su zubi. Ne spava prije 9, a ranije je u 7-7;30 zaspao bez problema. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Baš mi je neki teški period jer curka se dosta budi po noći pa ju idem smirivati i onda iza tog dizanja ja ne uspijem zaspati, o rem-fazi mogu samo sanjati 😬

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Kod nas vec 7 dana da zaspi u svom krevetu i onda nekad tijekom noci zavrsi kod nas jer mi se ne da svako malo ustajati. 
    Idu joj petice i luda je, a i mi zajedno s njom. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Jel lažete klincima?
    Ja kad ga želim dobiti u kolica kažem: mama da mobitel i odma sjeda sam, bez dernjave. I onda mu dam keks
    Ili kad mu hoću uzeti mob pa kažem: mama složi, daje bez problema i onda mu ne vratim

    Nekako mi se čini da za neke stvari zaboravi pa ono… možda je pitanje presmjješno jer su oni još maleni i kad bih ovo čitala za par godina mislila bi sigurno ajme šta je meni bilo 😂 

    Ali nekako mi se čini da time mi više stvaramo neke
     Navike.  Jel imate neki hack ili jednostavno objašnjavamje u nedogled dok ne shvate? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.