Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Otvaram temu za nastavak naseg druzenja


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mi idemo doma danas 🎉🎉🎉🎉
    Nismo zuti, a uspili smo se izboriti i s dojenjem. Dosta je bio izgubio na tezini jer nit je bilo mlijeka nit je bio zainteresiran za jelo, tako da su ga malo nadohranjivali. Srecom od jucer papamo ko veliki i vaga pokazuje plus.
    Jedino sto smo na sesiricima i nema sanse da ih se rijesimo 😏 malo je tlaka, ali dobro, prezivit cemo i to


  • Avatar Orangina

    Orangina

    Broj poruka: 460

    Prijavi adminu

    Dobrodosle proljetne bebe! ❤ 

    Pozdrav Frajla, normalno da prvih dana nema mlijeka, bitno da je papao kolostrum 😊 Za sesirice moj savjet je da mu nudis prvo bez, mozda ne moze sam uhvatiti,  prstima uhvatis iznad i ispod bradavice “spljostis” i tako mu daj. 
    Moj nije htio uhvatiti bradavicu kad mi je nadoslo mlijeko pa su bile prepunjene, pretvrde. Malo se izdoji, topli tus, masaza…. 

    Super da napreduje i zelim puno srece i brz oporavak tebi i bebici! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Orangina

    Dobrodosle proljetne bebe! ❤

    Pozdrav Frajla, normalno da prvih dana nema mlijeka, bitno da je papao kolostrum 😊 Za sesirice moj savjet je da mu nudis prvo bez, mozda ne moze sam uhvatiti, prstima uhvatis iznad i ispod bradavice “spljostis” i tako mu daj.
    Moj nije htio uhvatiti bradavicu kad mi je nadoslo mlijeko pa su bile prepunjene, pretvrde. Malo se izdoji, topli tus, masaza….

    Super da napreduje i zelim puno srece i brz oporavak tebi i bebici!


    Hvala ma dobrodoslici 😘
    Ja bas bas nemam bradavice, toliko je sestara za bebe bilo kod mene, svaka ima neko svoje misljenje kako dojiti i kada, ali apsolutno sve dok me vide odmah pitaju di su sesiricima da mi dodaju. Ali dobro, bitno da funkcionira, pa sad s pomagalima ili bez.
    A kolostruma je slabo papo, uopce ga nije zanimalo sisanje prva dva dana. Povukao bi jednom, dva put i gotovo. Onda je samo jednu noc odlucio da je sisanje super i cijelu noc je vukao ko manijak, tako da mi je sutradan ujutro nadoslo mlijeko.


  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Frajla

    Mi idemo doma danas 🎉🎉🎉🎉
    Nismo zuti, a uspili smo se izboriti i s dojenjem. Dosta je bio izgubio na tezini jer nit je bilo mlijeka nit je bio zainteresiran za jelo, tako da su ga malo nadohranjivali. Srecom od jucer papamo ko veliki i vaga pokazuje plus.
    Jedino sto smo na sesiricima i nema sanse da ih se rijesimo 😏 malo je tlaka, ali dobro, prezivit cemo i to


    🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎉🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉 Jupiiiii!!! Bravo za oboje 😘 Ja cu pratiti pozorno i tu jer ce mi trebati uskoro 😊 nadam se da ce doci ovdje cim vise novopecenih mamica ❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Frajla

    Mi idemo doma danas 🎉🎉🎉🎉
    Nismo zuti, a uspili smo se izboriti i s dojenjem. Dosta je bio izgubio na tezini jer nit je bilo mlijeka nit je bio zainteresiran za jelo, tako da su ga malo nadohranjivali. Srecom od jucer papamo ko veliki i vaga pokazuje plus.
    Jedino sto smo na sesiricima i nema sanse da ih se rijesimo 😏 malo je tlaka, ali dobro, prezivit cemo i to


    Frajla uzivajte nam domeka! Doma je sve lakse,  vidjet ces 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Frajla

    Mi idemo doma danas 🎉🎉🎉🎉
    Nismo zuti, a uspili smo se izboriti i s dojenjem. Dosta je bio izgubio na tezini jer nit je bilo mlijeka nit je bio zainteresiran za jelo, tako da su ga malo nadohranjivali. Srecom od jucer papamo ko veliki i vaga pokazuje plus.
    Jedino sto smo na sesiricima i nema sanse da ih se rijesimo 😏 malo je tlaka, ali dobro, prezivit cemo i to

    Frajla uzivajte nam domeka! Doma je sve lakse, vidjet ces 😉


    Hvala na lijepim zeljama, ali doma mi je trenutno koma ziva 😭
    Mm se razbolio, ima temp 40, eno ga na hitnoj 
    Uzasno me strah da bebo ne pokupi to, a jos se sad trebam brinuti za sve troje i za stan, u bolnici je bilo manje posla


  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Cestitam novim mamicama. I ja cu naravno pratiti 😍😍 zanima me svaki novi potez nasih malih proljetnih bebica 💕💕
    Frajla nema niko da uskoci? 🙁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Frajla

    ProudMomy

    Frajla

    Mi idemo doma danas 🎉🎉🎉🎉
    Nismo zuti, a uspili smo se izboriti i s dojenjem. Dosta je bio izgubio na tezini jer nit je bilo mlijeka nit je bio zainteresiran za jelo, tako da su ga malo nadohranjivali. Srecom od jucer papamo ko veliki i vaga pokazuje plus.
    Jedino sto smo na sesiricima i nema sanse da ih se rijesimo 😏 malo je tlaka, ali dobro, prezivit cemo i to

    Frajla uzivajte nam domeka! Doma je sve lakse, vidjet ces 😉

    Hvala na lijepim zeljama, ali doma mi je trenutno koma ziva 😭
    Mm se razbolio, ima temp 40, eno ga na hitnoj
    Uzasno me strah da bebo ne pokupi to, a jos se sad trebam brinuti za sve troje i za stan, u bolnici je bilo manje posla


    Frajla, pusti sad i stan i muza. 
    Brini se za sebe i bebu, muz nije novorodjence, bude se vec za sebe pobrinuo. Nek ode koji dan kod nekog, kod staraca, brace/sestara, prijatelja, kumova. 
    A hebes stan, i za to nek te sad zivo zaboli. 
    Nemoj se forsat za gluposti i stavi sebe i bebu na prvo mjesto. Barem nek ti neko dodje skuhat il samo donese skuhano da imas konkretan obrok, ostalo ce se sve poslozit. 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Nezgodno je jer mi ovdje stvarno nikoga nemamo. Ali dobro, izgurali smo dan, veceras mi dolazi mama u ispomoc pa ce biti lakse.
    Dojenje za sada funkcionira super, svakih cca 2 sata.
    Naravno, nije mi cilj tako maloj bebi uvesti neki raspored, nego mi je bitno da dovoljno pojede, a ocito pojede ako odspava toliko. U bolnici mi se budio svako manje od sat vremena i onda je bio i pao na tezini puno, valjda jadan nije imao snage ni jesti kako spada.
    Bila nam je i patronazna danas, tako da smo i to rijesili.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.