Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Je, i meni se sviđa u Zmajčeku da ima mjesta za hodanje i da sadržaji nisu jedan na drugom. Za razliku od toga u Luminiju mi je se ne sviđa niti umjetna rasvjeta niti nisku strop niti zgusnuti sadržaji, taj put kad sam bila je bila cika i vriska i jurnjava tak da je nemoguće da naši malci hodaju okolo u istraživanju,  a zapravo je za njih samo jedan kutak s lopticama i mini toboganom, ostalo su napuhanci i drugo tereni za starije, a roditelji mogu sjediti u nekakvom mini prostoru i uzeti kavu na automat na kune, a u Zmajčeku je sve nekak humanije i mogu s curkom dok odmara sjesti ko čovjek i naručiti kavu i možemo si i pojesti nekaj, a dok još naraste će sama moći juriti u ograđenom

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    No čak mislim da nije potrebno za nju da je stalno u igraonici nego bi nam bilo dosta i da je neki kafić koji za malce ima kutak sa stolićem za crtanje i nekom još sitnicom, tipa kak je u predvorju na čakovečkim bazenima 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    O tome maštam - da ja u lijepom kafiću mirno sjedim i pijem kavu, listam novine, a da mi je curka u vidokrugu i u kutiću za malce crta ili slaže kocke, mislim si pa to nije baš neka pretjerano zahtjevna želja ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Ovaj opis za dojenje i ležanje na plaži u hladu mi sad zvuči idilično 😀 Da, ima vremena za putovanja…

    Jučer sam bila ko iz one reklame s tv-a di roditelj brzom reakcijom spriječi ozljedu djeteta - nekom ludom brzinom sam uspjela podmetnuti ruku pod leđa curki dok je pala s kauča, direkt bi pala plosnato na kralježnicu i usput s glavom lupila na rub donje etaže stolića, sva sreća da sam sjedila na podu i uhvatila ju na 2 cm od poda i ruba stolića, a sve zato jer se popela na kauč i leđima bila okrenuta prema podu kad sam ja pored silovito kihnula pa se prepala i pala 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Sarita, sad se treba priviknuti natrag na radni ritam, jel? Baš se pitam i kak je Frajla sa svojim malcem i malom mrvom 

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Moj se baš i ne bi zaigrao sam. Nekako sam si sad smješna da stalno hodam za njim da ne padne, hoda i stabilan je, ali me još uvijek treba pored sebe. Mislim da ću u ljeti moći sjediti na klupiti i promatrati ga. Dakle u lumini nije baš vrijedno otići samo zbog igraonice🤷🏻‍♀️ 

    Super da si ju uhvatila, meni je malac beki dan pred nosom pao. Ja skupljala carape po podu i bum meni pod noge 😥 dobro je pa ne place puno. Ali stvarno ovo mi je valjda 5 pad u zivotu tako sa nije bas da pada svaki dan. Desi se😭😭 1. Put sam plakala kakva sam to mama , sad sam dobro 😂😂😂 malo lakše podnosim njegov pad haha

    Brr ali bome je hladno vani, trebat će malo da se naviknemo. Odmah je dobio neki osip po licu. Više kao suha koža od hladnoće na obrazima. Možda bi melem pomogao. Pokušat ću..

    Rekla sam ja da će se frajla javiti tamo na proljeće 😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Iskrica, svaka čast na hvatanju! Moja je jadna toliko puta pala… Nekad si pomislim kakva sam to, a onda se sjetim da ne mogu samo u nju gledati da joj nešto ne dogodi. I kad padne, samo joj kažem “opa” i nasmijem se jer ne želim da se uplaši, pa krene plakati. Sad i ona već sama kaže opa, digne se i nastavi dalje 😂
    Putovanje mi je više stresno zbog njenog cviljenja u nekoj fazi puta i pokušaja da se iskobelja iz sjedalice. U petak putujemo za Zg, a u subotu natrag i malo mr frka 😅 A oko pakiranja… Potrpam pola njenog ormara i naše šta stane 😂😂 Zadnji put kad smo putovali je za tih 6 sati smočila 3 kompleta odjeće. A ja imala 2 spremna. Sreća pa je njeno na vrhu kofera, pa sam joj obukla prvo što sam izvukla…
    Jedva sam dočekala da opet radim normalno. Već su mi falili klinci ☺️ Tek sam im imena popamtila, 2 tjedna pauze i opet sam ih zaboravila. Događa se kad najednom dobiješ 150 klinaca i 50 novih kolega. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    3 kompleta garderobe u 6 sati, huh - upravo me to zamara već unaprijed 😬

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ma dajjj Iskrica sve je to ok :) ja sam svaki put zamišljala najgori scenarij, imala pun sic igračaka i hrane i sve je proslo ok. Evo osim jednog puta kad smo morali stati jer je bio premorem i nije mogao zaspati u voznji. Bilo je jako sparno. Od 6 odlazaka samo 1 je bio malo teži. Klinci uživaju na novim mjestima nadam se da ćete nešto iskombinirati i otputovati negdje skoro. 

    Htjela sam nesto napisati i cijeli dan vrtim to i eto , sad sam zaboravila

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Kako ste? 😁 Jel se spremate za Bozic? 🎄
    Umjesto da pomalo pripremam, ja sam u skoli od jutra do sutra 😔 Dodem doma, spremim L na spavanje, jedva skupim snage pripremiti se za sutra i odem spavati vec oko 10.
    Nju sam neki dan vodila vaditi krv. Kad je bila bolesna je vadila krv i bila je slabokrvna. Doktorica nije bila sigurna jel to bilo zbog viroze, pa smo sad ponavljali. Nalaz nije bas bio sjajan, ali pokazuje da se stanje popravlja. Ipak nam je dala sirup, s obzirom da su kojekakve viroze u djiru, pa da ju to ipak malo ojaca. Od svega, bas je taj dio povukla na mene 🙄

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.