Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Moja se ujutro u 5,15 razgalamila, dođem do nje, gledam ju dal joj je vruće, dal joj je hladno, dal se zapetljala unutar deke - sve dobro, vodu odbija, pitam ju dal je gladna i kaže da, pa smo onda u polumraku i tišini jeli keksiće i mlijeko i tak je mirno zaspala da sam ju u 8 onda jedva probudila 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    No tak je to češće kad se zbrčkava s večerom večer prije 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Iskrica

    No tak je to češće kad se zbrčkava s večerom večer prije


    Kod nas je redovito vristanje bar jednom svaku noc i ne smiri se dok joj ne dam mlijeko. Neku noc je i dva puta bilo tako. Nema razlike jede li dobro taj dan ili ne. Ok, nagradi me nekad noci bez budenja, samo sto je to rijetko. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ah, navikne se covjek (tj zena 🤪) na svasta, pogotovo na nespavanje….
    Iskrica jel to tvoja curka spava sama u sobi?
    Oliver se vise ne budi po noci (kad je zdrav) iako zna povremeno reci “mama”, pa mu kazem šššš ili “tu sam” i onda nastavi spavati. I mi bi ga sad probali prebaciti u njegovu sobu (malo je tlaka jer se mora krevetic rastaviti da prode kroz vrata 🙄) i bas me frka kako ce to ici
    Jer ne voli biti sam. Dok se probudi i vidi da je sam place 😏
    Nadam se da ce upaliti, jer se dosta lako budi i kad dode beba bojim se da bi mogli biti kolektovno nenaspavani 🙈


  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Frajla, još malo pa budete pojačani 🤗🎉 

    curka spava sama u sobi od kad je 13 mjeseci, prihvatila je to bez problema, s tim da joj je taj prostor bio poznati pa je to možda pomoglo jer je prije spavala povremeno popodne u toj sobi, kažem povremeno jer smo se zapravo s njezinih 13 mjeseci preselili u kuću iz stana pa to u kući ima sobu za sebe, a prije preseljenja je povremeno spavala u toj sobi dok smo došli u posjet u kuću
    sada kod sebe uz krevet neke noći imam upaljen babyphone pa ju čujem dok se počne buditi (a i bez babyphona ju čujem kroz zid). 
    A to kaj veliš da se Oliver neki put smiri samo uz šššš ili dok čuje glas - možda bi onda za vas bilo dobro rješenje, onda kad ga preselite u drugu sobu, dvosmjerni babyphone prek kojeg i roditelj može komunicirati s djetetom preko dječje jedinice pa da se smiri dok čuje glas kroz babyphone, a kolko se sjećam nekih savjeta koje sam čitala je da je starije dijete dobro osamostaliti u vlastitu sobu prije dolaska bebe da se kod kasnije seljenja ne bi osjećalo zapostavljeno. Inače kužim tu tlaku sa rastavljanjem namještaja i odgađanjem te tlake - ja baš jučer se mučila rastaviti putni krevetić, a kamoli onda pravi kinderbet i još u trudnoći 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    I moja se dosta lako budi, u pravilu čuje otvaranje vrata čak i dok ju po koći dođem pogledati dal je dobro pokrita, baš mi je bezveze da ima tak tanki san 🙄😬

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ma koja vrata, moj se budi kad samo pomislim da sad mogu izaći iz sobe jer je zaspao. 
    Mi opet dobili antb. 😰

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    m-mama

    Mi opet dobili antb. 😰


    O joj, mišek mali, baš ga muče te bakterije, pusa za ozdravljenje 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Dal vaši malci grizu? Meni moja stisne (utisne) svoje zube kad ju zašiba euforija, a sad me i u ljutnji ugrizla,  naravno da sam ju zašpotala da to ne smije i od maknula od sebe na daljinu kao da sjedi u kazni, nisam sretna da to radi, kako ju naučiti da se to ne smije? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Moj grize nekad 😡
    Isto iz euforije ili kad privlaci paznju. Ja ga isto odmaknem i vicem i govorim da to nije lijepo i da boli i blabla.
    Muz je pito u vrticu i za to i za pljuvanje (sto radi doma 😡) i kazu da to tamo ne radi, pa eto, bar nesto….
    Nedavno su objesili papir vezano uz grizenje u vrticu, al nist posebno ne pise, da je to najcesce faza, kako dode tako prode. Da treba objašnjavati da to boli da se mora reagirati odmah, ako nekog ugrizu u vrticu đabe je prigovarati doma jer se oni toga ne sjecaju vise. I ako nase djete dode kuci ugrizeno da ne znaci da ih tete ne paze jer se to desi u trenu


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.