Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Eejjj, ja slavim. Malac bio prehladen, nosić, kašalj i nije otišlo u bronhitis!!! Ja sretna! Prva prava prehlada. Nadam se da će biti tako i ubuduće.

    Bozic….. zaljepila sam mu lampice u njegov kutat za igranje ali je zabavnije skidati ih nego promatrati kako svjetle, pa onda ako ne znam vise sta bi smislila igramo se s lampicama. 🙈

    Ajme, a bas mu je zao cuti o tim bolestinama. Stalno nesto. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Sarita, i bez posla sam ja neke večeri umorna da zaspim u 9 navečer, a kamoli da radim 🙈 tak da potpuno razumijem da si u 10 gotova, treba to izdržati… M-mama, jako dobro za prehladu da se nije zakomplicirala, baš je to dobar znak! A Božić - pokloni su nabavljeni (Pepco mi je top dućan ove godine!), a bor ne mislim imati nego samo neke ukrasiće tak da sam više manje spremna
    Curki je zadnjih dana najveća fora skakati odnosno to su pokušaji skakanja jer još uvijek se baš ne uspije odvojiti od poda s obje noge, slatko i veselo izgledaju ti pokušaji. Inače više opće ne pratim one informacije o tome kak se odvija napredak motorike po mjesecima, no mislim si da je to sve ok za moju sa 20 mjeseci. U vrtiću pomalo za nju provode navikavanje na kahlicu, kažu mi da tamo piški 2x dnevno,  a ja doma joj ne uspijem potrefiti kad joj je potreba… 

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Kako ste?? Kako dječica? Jel su svi zdravi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Drage mame i malci, sve najbolje u novoj, puno dječjeg smijeha i veselja neka nam ispuni godinu! 

    Kod nas curica zbog petardi bila budna oko ponoći i baš ju je zanimao i veselio taj šareni bum-bum (tj. vatrometi po kvartu), jako je bila slatka 

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Iskrica samo info kad smo ono pričale o igraonicama. Mi smo bili u Prugi i Prijatelji, ja sam oduševljena. Super je. Manje od zmajčeka, tete su super, i blizu nam je, kod vojarne. Rade od pola 5 do pola 9, ujutro je vjerojatno vrtić…

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    m-mama

    Iskrica samo info kad smo ono pričale o igraonicama. Mi smo bili u Prugi i Prijatelji, ja sam oduševljena. Super je. Manje od zmajčeka, tete su super, i blizu nam je, kod vojarne. Rade od pola 5 do pola 9, ujutro je vjerojatno vrtić…


    Dobro zvuči, možda onda posjetim već ovaj vikend 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    👋
    Nadam se da ste sve dobro u ova teska vremena
    Mi smo dobro, djeca i ja pobjegli u slavoniju, muz mora raditi u zg, pa nam tesko pada ta razdvojenost. Alo nek je sve zlo u tome, samo da ovo prode sto prije 
    Inace, s hendlat dvoje djece sama je izazovno, ali ide nekako. Naravno, lakse dok je Oliver u vrticu 🙈
    On je super prihvatio bracu. Ja sam se pripremala na najgore, ljubomoru, bijesne ispade i sl, ali stvarno toga nema puno. Naravno, ne mogu ostaviti malog negdje da ga ovaj cacka, ali nije da bi mu namjerno napravio nesto lose


  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Frajla, drago mi je da si se javila! Zvuči dosta zahtjevno hendlati dvoje djece, jel imaš u Slavoniji koga da ti pomogne? Moja curka nejde sad u vrtić, a ja sam kao doma na radu od kuće, no pored nje je to nemoguće. Inače, i mene uskoro čekaju izazovi s dvoje mališana, u kolovozu stiže prinova, a ohrabrujuće mi je čuti da je Oliver tako dobro prihvatio bracu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Iskrica

    Frajla, drago mi je da si se javila! Zvuči dosta zahtjevno hendlati dvoje djece, jel imaš u Slavoniji koga da ti pomogne? Moja curka nejde sad u vrtić, a ja sam kao doma na radu od kuće, no pored nje je to nemoguće. Inače, i mene uskoro čekaju izazovi s dvoje mališana, u kolovozu stiže prinova, a ohrabrujuće mi je čuti da je Oliver tako dobro prihvatio bracu


    Cestitam 🥳🥳🥳🥳🥳🥳
    Je, imam pomoc ovdje, stvarno se ne mogu žaliti na to. 
    Potpuno te razumijem ovo za vrtic, Oliveru je  dosadno i stalno moram smisljati neke aktivnosti, ne mogu ni zamisliti kako bi bilo da moram i raditi. A neke stvari koje radi u vrticu doma su mu nezanimljive, npr crtanje 🙄.
    Kako se ti osjecas? Jel planiras ostaviti curku u vrticu kad rodis ili ce biti doma?


  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Frajla

    Iskrica

    Frajla, drago mi je da si se javila! Zvuči dosta zahtjevno hendlati dvoje djece, jel imaš u Slavoniji koga da ti pomogne? Moja curka nejde sad u vrtić, a ja sam kao doma na radu od kuće, no pored nje je to nemoguće. Inače, i mene uskoro čekaju izazovi s dvoje mališana, u kolovozu stiže prinova, a ohrabrujuće mi je čuti da je Oliver tako dobro prihvatio bracu

    Cestitam 🥳🥳🥳🥳🥳🥳
    Je, imam pomoc ovdje, stvarno se ne mogu žaliti na to.
    Potpuno te razumijem ovo za vrtic, Oliveru je dosadno i stalno moram smisljati neke aktivnosti, ne mogu ni zamisliti kako bi bilo da moram i raditi. A neke stvari koje radi u vrticu doma su mu nezanimljive, npr crtanje 🙄.
    Kako se ti osjecas? Jel planiras ostaviti curku u vrticu kad rodis ili ce biti doma?


    Frajla, grozna sam, tek sada odgovoram na poruku, pardon 🙈  Ja se zadnjih dana osjećam super, radim još, osjećam se pokretno i poletno, unatoč trbuhu koji je baš ogroman (nemam objašnjenja, valjda je tkivo sve mekano od prvog poroda i sve se rastegnulo) , svi me pitaju da kad će beba sad uskoro, a još imamo 10 tjedana pred nama… Curica će ići i dalje u vrtić kad se rodi nova beba, zapravo sad kod korone kad nije išla u vrtić se vidjelo koliko joj fali druženje s vršnjacima i kolko je dobro za nju da ide u vrtić, a i mislim da ne bih ni izdržala s bebolincem u situaciji kada se starija baca na pod i inati se, već vidim da bude nova beba morala ići u klokanicu kad malo ojača da mogu pratiti jureću curku 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.