Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Kk1109, odlično da je sve kako treba i neka se nastavi u tom tonu! 🙏🏼🥰
    Oprosti na pitanju, ako ne želiš odg, nema problema… što se dogodilo u prošloj T, vidim u potpisu… žao mi je jako…😔

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Ribica 33

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pridružujemo se proljetnim bebama danas ugledan + druga trudnoća prva je bila prije 8 godina pa sam malo van toka! Termin po izracunu 16.3.2023 a prvi pregled tek 4.08. Ne znam hoću li izdržati do tada..mislim da ću privatno prije…Sretno nam svima i veselim se druženju! 🙂🍀🍀🌷⚘

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Rose.

    Kk1109, odlično da je sve kako treba i neka se nastavi u tom tonu! 🙏🏼🥰
    Oprosti na pitanju, ako ne želiš odg, nema problema… što se dogodilo u prošloj T, vidim u potpisu… žao mi je jako…😔


    Napala nas je bakterija. Dobila sam ureaplazmu, a moj gin je mislio da nema potrebe ljecit :( na kraju sam se u 18 tt picela otvarat, gavrsila u bolnici s velikom upalom i porod je krenuo sam od sebe i trajao nekih 6 sati.
    Sad sam odlucila trudnocu vodit privatno god gin koja mi je bila u bolnici tako da smo pod povecalom.
    Vjerujem da ce ovaj put sve bit oke jer su nam brisevi bili cisti nakon velike ture antibiotika 🤞🤞🌈

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Ribica 33

    Pozdrav svima, pridružujemo se proljetnim bebama danas ugledan + druga trudnoća prva je bila prije 8 godina pa sam malo van toka! Termin po izracunu 16.3.2023 a prvi pregled tek 4.08. Ne znam hoću li izdržati do tada..mislim da ću privatno prije…Sretno nam svima i veselim se druženju! 🙂🍀🍀🌷⚘


    Cestitaaam na plusicu 🥰🥰

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Ribica 33

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    kk1109

    Ribica 33

    Pozdrav svima, pridružujemo se proljetnim bebama danas ugledan + druga trudnoća prva je bila prije 8 godina pa sam malo van toka! Termin po izracunu 16.3.2023 a prvi pregled tek 4.08. Ne znam hoću li izdržati do tada..mislim da ću privatno prije…Sretno nam svima i veselim se druženju! 🙂🍀🍀🌷⚘

    Cestitaaam na plusicu 🥰🥰


    Hvala kk1109😚 i tebi čestitke i sretno!🍀⚘🥰

  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Meni danas malo slabiji simptomi, valjda sam se preokupirala na poslu. Joooooj jedva u ja čekam uzv

    Mommy of 👦

  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Napolitankica🍪

    Meni danas malo slabiji simptomi, valjda sam se preokupirala na poslu. Joooooj jedva u ja čekam uzv


    Ribica 33

    Pozdrav svima, pridružujemo se proljetnim bebama danas ugledan + druga trudnoća prva je bila prije 8 godina pa sam malo van toka! Termin po izracunu 16.3.2023 a prvi pregled tek 4.08. Ne znam hoću li izdržati do tada..mislim da ću privatno prije…Sretno nam svima i veselim se druženju! 🙂🍀🍀🌷⚘

    Ja sam isto kasno naručena, ali kao možda je tako bolje. Prošli put sam prerano išla pa se brinula dva tjedna ga ništa 😀

    Mommy of 👦

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    kk1109

    Rose.

    Kk1109, odlično da je sve kako treba i neka se nastavi u tom tonu! 🙏🏼🥰
    Oprosti na pitanju, ako ne želiš odg, nema problema… što se dogodilo u prošloj T, vidim u potpisu… žao mi je jako…😔

    Napala nas je bakterija. Dobila sam ureaplazmu, a moj gin je mislio da nema potrebe ljecit :( na kraju sam se u 18 tt picela otvarat, gavrsila u bolnici s velikom upalom i porod je krenuo sam od sebe i trajao nekih 6 sati.
    Sad sam odlucila trudnocu vodit privatno god gin koja mi je bila u bolnici tako da smo pod povecalom.
    Vjerujem da ce ovaj put sve bit oke jer su nam brisevi bili cisti nakon velike ture antibiotika 🤞🤞🌈


    Ajme… prestrašno… 

    Bit će sve u redu, odlično da ste se riješili bakterije 🥰

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Ostale cure kojima nisam čestitala na +, čestitke🎉 
    neka bude uredna trudnoća i da bebice stignu zdrave 😍 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    I od mene svima nam je sretnooooo

    Mommy of 👦

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.