Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Suncica1

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Evo i mene, friška trudnica, trenutno u petom tjednu, termin kraj veljače. Isto sam imala spontani i biokemijsku pa ovo možda bude treća sreća. 🙂 Isto tako nema tolike euforije kao ranije, a i imam 42 godine. Samo da bude sve dobro i da bebica bude ziva i zdrava ❤

    23.10.21. ➕, 25.10. Beta 1027 (4+1), 27.10. Beta 2527 (4+3)
    12.11.21. Prvi pregled (6+5)
    14.11.21. Missed ab. (7+0) 💔
    28.3.22. ➕, beta 85 (4+1) beta 58 (4+3)
    2.4.22. m - biokemijska t. (4+6)
    21.6.22. ➕, beta 252 (4+0), 22.6. beta 780 (4+2), beta 14060 (5+3)
    7tj. blighted ovum
    17.1.23. +, beta 13,80 (4+1), biokemijska (4+4)

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Suncica1

    Evo i mene, friška trudnica, trenutno u petom tjednu, termin kraj veljače. Isto sam imala spontani i biokemijsku pa ovo možda bude treća sreća. 🙂 Isto tako nema tolike euforije kao ranije, a i imam 42 godine. Samo da bude sve dobro i da bebica bude ziva i zdrava ❤


    Samo hrabro, želim ti svu sreću, i da sve bude super. 🤗🍀🤰

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • MalaN

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se i ja prijavim… Bili smo ovaj mjesec na prvom postupku MPO i po svemu izgleda da je urodilo plodom. Prva beta bila je u subotu 25.6. :124.4, druga jučer 27.6.: 274.7. Prvi UZV imamo zakazan za 20.7. Nikako dočekati da napokon čujemo srčeko. Iza sebe imamo 3 godine pokušavanja. Prva trudnoća iz 08/2019 završila je sa blighted ovum. Iskreno strah me uopće veseliti se. Al iskreno držim fige da je ovaj put to napokon to. U postupku potpomognute vratili smo 2 oplođene, sad čekamo i UZV da vidimo jesu li se obje primile. 

    👩 36 god - sve ok
    🧑 35 god - oligoteratozoospermia
    Vinogradska
    Hormoni ✅
    Brisevi ✅
    08/19 prirodna trudnoća, blighted ovum, kiretaža
    05/21 🧑 operacija varikokele, rezultati spermiograma nisu se poboljšali
    preporuka ICSI
    u čekanju postupka, trebao biti 01/22
    postupak 06/22 poliklinika Škvorc, vraćene 2 trodnevne; beta 25.6. - 124.4; 27.6. - 274.7
    čekamo 1.UZV: 20.7.

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    MalaN

    Pozdrav cure, evo da se i ja prijavim… Bili smo ovaj mjesec na prvom postupku MPO i po svemu izgleda da je urodilo plodom. Prva beta bila je u subotu 25.6. :124.4, druga jučer 27.6.: 274.7. Prvi UZV imamo zakazan za 20.7. Nikako dočekati da napokon čujemo srčeko. Iza sebe imamo 3 godine pokušavanja. Prva trudnoća iz 08/2019 završila je sa blighted ovum. Iskreno strah me uopće veseliti se. Al iskreno držim fige da je ovaj put to napokon to. U postupku potpomognute vratili smo 2 oplođene, sad čekamo i UZV da vidimo jesu li se obje primile.


    Od srca ti želim da bude sve super.🙏🤰 Možda onda budu i blizanci. 🎉🥳🙈🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • MalaN

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Kamilica ♡



    Od srca ti želim da bude sve super.🙏🤰 Možda onda budu i blizanci. 🎉🥳🙈🤗


    Hvala ti puno…. Samo treba dočekati taj prvi UZV…  Baš sam nestrpljiva 

    👩 36 god - sve ok
    🧑 35 god - oligoteratozoospermia
    Vinogradska
    Hormoni ✅
    Brisevi ✅
    08/19 prirodna trudnoća, blighted ovum, kiretaža
    05/21 🧑 operacija varikokele, rezultati spermiograma nisu se poboljšali
    preporuka ICSI
    u čekanju postupka, trebao biti 01/22
    postupak 06/22 poliklinika Škvorc, vraćene 2 trodnevne; beta 25.6. - 124.4; 27.6. - 274.7
    čekamo 1.UZV: 20.7.

  • februar9

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Cure,ja sam obavila prvi pregled;danas sam 6+4,nazalost miom kojeg imam smjesten je uz stjenku maternice gdje je plod…veli dr da mogu samo čekati i vidjeti kako ce to dalje ici…nije dala neku veliku nadu…,al opet nada postoji…valjda ce sve biti dobro❤️

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    februar9

    Cure,ja sam obavila prvi pregled;danas sam 6+4,nazalost miom kojeg imam smjesten je uz stjenku maternice gdje je plod…veli dr da mogu samo čekati i vidjeti kako ce to dalje ici…nije dala neku veliku nadu…,al opet nada postoji…valjda ce sve biti dobro❤️


    Draga, drzim fige da sve bude dobro s tobom i bebom! 🙏🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • 10veljačeloading

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bokić! Eto i mene da se uguram među proljetne, iako smo možda više zimski  Naime, termin mi je početkom veljače  Danas nam je 8+0, na prvom pregledu sam bila prekjučer i bili smo veliki cijelih 15,4mm i ono najvažnije.. imamo srečeko  ❤
    Malkoc sam euforična iako se trudim ne biti previše jer sam imala missed ab 06/2020 i 02/2022.. ali niti jednom od ta dva puta nismo imali srčeko i došli smo do maksimalnih 6mm, tako da mi se ovo čini kao dobar znak i razlog za nadu  Sljedeći tjedan opet imam uzv, dr. je rekao da bi me malo više popratio s obzirom na prethodna dva puta i da mi je 38 🤰
    Držite fige 🤞🤗

  • februar9

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    10veljačeloading

    Bokić! Eto i mene da se uguram među proljetne, iako smo možda više zimskiNaime, termin mi je početkom veljače Danas nam je 8+0, na prvom pregledu sam bila prekjučer i bili smo veliki cijelih 15,4mm i ono najvažnije.. imamo srečeko ❤
    Malkoc sam euforična iako se trudim ne biti previše jer sam imala missed ab 06/2020 i 02/2022.. ali niti jednom od ta dva puta nismo imali srčeko i došli smo do maksimalnih 6mm, tako da mi se ovo čini kao dobar znak i razlog za naduSljedeći tjedan opet imam uzv, dr. je rekao da bi me malo više popratio s obzirom na prethodna dva puta i da mi je 38 🤰
    Držite fige 🤞🤗


    Drzim ti najvece figee na svijetu;imamo sličnu situaciju sa missed ab u 02/22,i eto srecu da smo uspjele u kratkom periodu ostati ponovo trudne🤩
    I meni je 38 god.
    Nekako kazu da poslije misseda bude sve ok drugi put,dao nam Bog tu srecu…👶🏻

  • MalaN

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    februar9 i 10veljačeloading držim fige cure da sve prođe ok i da nam na proljeće stignu naše  Moramo misliti pozitivno 

    👩 36 god - sve ok
    🧑 35 god - oligoteratozoospermia
    Vinogradska
    Hormoni ✅
    Brisevi ✅
    08/19 prirodna trudnoća, blighted ovum, kiretaža
    05/21 🧑 operacija varikokele, rezultati spermiograma nisu se poboljšali
    preporuka ICSI
    u čekanju postupka, trebao biti 01/22
    postupak 06/22 poliklinika Škvorc, vraćene 2 trodnevne; beta 25.6. - 124.4; 27.6. - 274.7
    čekamo 1.UZV: 20.7.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.