Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • 10veljačeloading

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mene je malo i iznenadilo, jer nam je prošli put trebalo godinu i pol dok ostanem trudna, čak sam se i pomalo pomirila sa tim da ništa od bebe 😅 očito je zato i uspjelo tako brzo jer više nisam razmišljala niti o plodinim danima niti o trudnoći  
    Ma bit će sve u redu, mora biti 

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Bok curee…evo i mene kod vas 🤗🤗
    Friska trudnica, termin mi je 06.03. pa nisam znala jel spadam u prosljetne bebe ili zimske al eto odlucila sam se za ovu temu jer su na zimskima kolko vidim vec trudnice koje su u velikim tjednima.
    Nadam se da cemo sve imat skolske trudnoce i da u proljece drzimo svoje bebulice u rukama ❤️

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    kk1109

    Bok curee…evo i mene kod vas 🤗🤗
    Friska trudnica, termin mi je 06.03. pa nisam znala jel spadam u prosljetne bebe ili zimske al eto odlucila sam se za ovu temu jer su na zimskima kolko vidim vec trudnice koje su u velikim tjednima.
    Nadam se da cemo sve imat skolske trudnoce i da u proljece drzimo svoje bebulice u rukama ❤️


    Čestitke i dobro došla! 🥳🎉🍀 Nek' sve bude ok! 😊🙏🤰

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Simba2

    kamilicešta ti na ovoj temi? jel to gledaš u budućnost?😅😂


    A znaš kako kažu: fake it 'till you make it. 😅

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Smijem k vama? Jučer pozitivan test, prema zadnjoj menstruaciji oko 10.3. termin😍

    Mommy of 👦

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Evo i ja bih vam se pridružila 😊 treća beba je na putu, po zm termin bi bio 6.3. Pregled još čekam i prilično sam nestrpljiva 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Pozdrav Ledolina, također i meni treća beba, i isto tako po zm termin 6.3 😍 
    U pon sam na pregledu kod priv., a kod soc. 20.07. 
    Neka bude sve u redu 🙏🏼

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Cure, kad ste vi na prvom pregledu? 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Ajde baš super 🥰
    Ja idem na pregled za 3 tjedna tek, 28.7. Moj ginekolog inače ne radi preglede prije nego šćprođe 8 tjedan od zadnje menstruacije pa eto sad čekam… Jedino da se baš jave neki bolovi ili nešto onda bi otišla odmah. 
    Meni su krenule mučnine, inaće sam u prve dvije trudnoće imala jako velike mučnine, povraćanje, gubitak na težini.. Nadam se da ću ovaj put bolje proći 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Jesi nestrpljiva? 
    Joj, do koliko su ti trajale? 
    Meni su bile ubitačne u prvoj i drugoj, u prvoj čak do samog kraja-povraćanje, u drugoj malo blaže, tamo negdje do 15-16 tj… 
    Al su krenule odmah kad i +… 
    A sada, još ništa, onako malo kao osjetljiviji želudac al ništa specijalno, pa se tješim da me možda ovaj put zaobiđu 😅

    Nadam se da ti ovaj put neće biti tako izraženo kao u prve dvi 🙂

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.