Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Isto tako do 16.tjedna,u drugoj trudnoći puno jače, mislila sam da ću skrenit skroz 🤣 baš sam bila i depresivna sva dok nisu prošle.. A sad opet mlađi sin je 20mjeseci pa je i on dosta zahtjevan, tako da se nadam da će me mučnine bar malo poštedit da izdržim sve skupa.. Čim ne jedem odmah mi muka, pa sad stalno jedem… Ne valja nikako 🙈😄
    A za pregled nestrpljiva jesam, najviše da čujem jel sve ok.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Sve znam 😅  
    Ostala sam T s 2. dok je 1. imala 9 mj… i vjerojatno sam to bolje sve podnesla jer sam bila zaokupljena s 1. 
    Dok u prvoj sam se prepustila mučninama i non stop o tom mislila pa su vjerojatno i zato bile gore😂
     al da, svakako pomaže kad se uvijek nešto gricka 😌

    Brzo će i to proletiti 😊

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Meni je prvi pregled 25.7. isto sam jako nestrpljiva. Mučine sam imala u prvoj trudnoći i sada su već krenule. Ste sve kod privatnih ginekologa ili?

    Mommy of 👦

  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Prvi pregled mi je 25.7. jako sam nestrpljiva. S prvim sam imala mučnine, imam i sada. Da li ste sve kod privatnih ginekologa ili?

    Mommy of 👦

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Samo sam ovaj prvi pregled kod priv.. poslije ću ići kod soc. jer mi je jednostavnije zbog uputnica i svega, a i bliže mi je. 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Čestitam cure! 🥳🥂🥳🤰
    Ja još nisam trudna 🙈, ali zavidim vam što ćete roditi početkom ožujka. Ja sam tada rođena. 🤩I mislim da je najbolje vrijeme za roditi baš u ožujku.  Blago vam se 😅 Sretno svima na pregledima! 🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar enterprise

    enterprise

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo i mog plusa, termin 6.3. i također treće kao i Rose i Ledolina. Vidi se da je treća trudnoća jer se još nisam ni javila gin za pregled, stalno zaboravim Simptomi umor + mučnina, također za divno čudo ne povraćam sve živo. Još.

  • Sarahica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) evo i ja da se javim termin po kalendaru je 4.3.23 a prva kontrola mi je 14.07. za nedelju dana, nadam se da ce srcko kucati ❤️ Prva mi je trudnoca i jako sam uzbudjena a isto tako i uplasena, simptomi samo umor mada sam ja generalno stalno umorna 🤣🤣mucnine za sada nemam, mozda ce da me zaobidju a mozda ce tek u narednom periodu krenuti 🤷‍♀️🤷‍♀️

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    enterprise

    Pozdrav svima, evo i mog plusa, termin 6.3. i također treće kao i Rose i Ledolina. Vidi se da je treća trudnoća jer se još nisam ni javila gin za pregled, stalno zaboravim Simptomi umor + mučnina, također za divno čudo ne povraćam sve živo. Još.

    Možda nam ova treća bude bez mučnina i povraćanja, treća sreća 😂😂

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Kako ste cure?
    Mi obavili u ponedjeljak svoj prvi pregled na tocno 5+0 i sve je bilo kako treba.
    Iduci nam je 22.7. i jedva cekamo cut srceko. Idemo privatno ovaj put pa ce pregledi bit cesci zbog svega sta je bilo u prosloj trudnoci.
    Od simptoma glavobolja , cicke bole ,malo mucnine i spavanjeeeee. Pi cijele dane sam umorna i neispavana 🤣
    Vidim da nas ima vise s terminom 6.3. Veselim se nasem zajednickom putovanju do bebicaa 🤗🤗

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.