Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Tako je i meni, mjere bebe svaki put na uzv odgovaraju za tjedan više pa se i termin pomjeri na ranije ali ja svakako moram na carski, tako da neću ni čekati termin…
    Ima li još koja od vas s više djece, da ste imale cr? 

    [lilypie.com]

  • honeyhoney

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Znači bila sam na pregledu s najbržim UZVom ikad, zamolila sam dal mi može zirnuti spol i nije htio…
    Pustio je otkucaje srca i to je to.
    Kao, ne mora svaki put raditi biometriju pa ni neće, iako ima praznu čekaonu.

    Iskreno, baš sam se veselila pregledu i nažalost ovo je baš bilo negativno iskustvo. 

    Termin 6.4.2023.
    ZG
    Druga beba <3

  • honeyhoney

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Rekla bih super da je sve ok, al realno, jedino znam da su otkucaji ok, sve ostalo pojma nemam. Baš se osjećam tužno 

    Termin 6.4.2023.
    ZG
    Druga beba <3

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    honeyhoney

    Rekla bih super da je sve ok, al realno, jedino znam da su otkucaji ok, sve ostalo pojma nemam. Baš se osjećam tužno


    Super za srčeko. 
    Baš mi je žao da si imala takvo iskustvo, nažalost mi smo nekim dr samo broj, ko na traci…
    oprosti, koliko si TT sad? 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    honeyhoney

    Rekla bih super da je sve ok, al realno, jedino znam da su otkucaji ok, sve ostalo pojma nemam. Baš se osjećam tužno


    Zao mi je da nije pogledao jer mu stvarno to ne oduzima vrijeme, a nama punoo znaci i nekako si sretan kad pratis kako ti beba raste.

  • honeyhoney

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Ja sam danas 15+0! Ma rado bih samo da je bar prošao dijelove tijela kad već ne radi biometriju, ono bar da laički vidim da je sve ok. 

     Kao fora je u tome što HZZO plaća 3 UZVa u trudnoći, al nisam znala za to do sad jer sam u prošloj trudnoći imala UZV s biometrijom na svakom pregledu… Pa me malo zateklo, a ni on nije bio najljubazniji, vidno ga je zasmetalo kad sam ga pitala 

    Termin 6.4.2023.
    ZG
    Druga beba <3

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    honeyhoney

    Ja sam danas 15+0! Ma rado bih samo da je bar prošao dijelove tijela kad već ne radi biometriju, ono bar da laički vidim da je sve ok.

    Kao fora je u tome što HZZO plaća 3 UZVa u trudnoći, al nisam znala za to do sad jer sam u prošloj trudnoći imala UZV s biometrijom na svakom pregledu… Pa me malo zateklo, a ni on nije bio najljubazniji, vidno ga je zasmetalo kad sam ga pitala


    A bas mi je zaooo…mislim da sve mi jedva cekamo preglede bas zbog uzv i gledanja nase bebice.
    Isto nikad nisam cula da se pokrivaju preko hzzo samo 3 ultrazvuka. Moje iskustvo je da se svaki pregled obavi i uzv. Bas ruzno od njega 🤬
    Nadam se da ces u skorije vrijeme uspjet normalni uzv imat ili ako imas mogucnost otic privatno 

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    honeyhoney

    Ja sam danas 15+0! Ma rado bih samo da je bar prošao dijelove tijela kad već ne radi biometriju, ono bar da laički vidim da je sve ok.

    Kao fora je u tome što HZZO plaća 3 UZVa u trudnoći, al nisam znala za to do sad jer sam u prošloj trudnoći imala UZV s biometrijom na svakom pregledu… Pa me malo zateklo, a ni on nije bio najljubazniji, vidno ga je zasmetalo kad sam ga pitala


    Ja isto prvi put čujem za 3 uzv preko hzzo-a. To mi je u rangu onog što nekim trudnicama naplaćuju uzv bez računa i to je protuzakonito! Ja bih na tvom mjestu to malo provjerila i ako ti je lagao, onda anonimna prijava pa da vidimo do kad će tako muljati. I to trudnice tako muljati, zamisli…
    Odakle si uopće? Rekla bih ti da nadjes novog socijalnog gin ali znam koje su muke naći one koji primaju pacijente uopće….

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Beban sretno danas na pregledu, javi se. 🤗

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beban

    Beban

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Vratila sam se sa pregleda, beba ima 330g, sve je u redu, cervih 39 zatvoren celom duzinom, 17.11. Imam sledeci pregled prokrvljenosti posteljice i detaljniji UZ srca bebe, u porodilistu, UZ kod drzavnog ginekologa je najobicniji pa slicice nisu kao vase, ali meni je najvaznije da srce kuca i da beba raste…

    👩‍💼38 🤵‍♂️38
    28.05. poslednji ciklus i + treca sreca!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.