Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1411

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Cure pitanje, u petak mi je dr. prepisala jos jednu kutiju folbelle (folne) i rekla mi da inace ne trebam piti skroz, pije se do 12 tt, a ja u utorak ulazim u 12 tt. Sad ne znam da li onda smijem do kraja popiti kutiju ili kad udem u 12 tt prekinem?


    Možeš i do kraja popiti pa preci na novalac, elevit pronatal ili neke dr prenatalne vitamine, ili odmah preci na to, neće ništa biti lose u ni jednom slučaju.

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1411

    Prijavi adminu

    s12345

    bubamazzzza

    s12345

    Hej poz, trebam pomoc.. napravila sam test za trudnoću(clearblue) jer mi kasni 11 dana.. medjutim pise da se nakon 3 min ocitava rezultat ili u prvih 10 min.. kako sam kasnila na posao sacekala sam samo 3min vidjela da nema nista stavila sastrane i otisla.. iduci dan sam se tek vratila kući i vidim da je tanka crtica u prozorcicu.. jel moguce da se ocitalo kada sam otisla u roku tih 10 min?
    I sta mislite o firstsign testu.. clearblue vise nisu imali pa sam uzela ovaj, zanimaju me iskustva

    Nakon 11 dana kasnjenja trebao bi pokazat trudnocu bez obzira na marku. S obzirom da ste lose/brzinski ocitali test,ponovite ga. Sretno :)

    Napravila sada firstsign i nista ne pokazuje… Ne znam sto se dogada


    Vjerojatno je na clear blue bila evaporacijska

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1411

    Prijavi adminu

    aider28

    Dugo se nisam tu javljala!
    Pa da javimo da čekamo curicu, dolazi nam Lejlica 💝 Slijedeći pregled 03.11. 🥰


    Čestitke aider, predivno ime 😍

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Rose.

    Marija.1994

    Cure pitanje, u petak mi je dr. prepisala jos jednu kutiju folbelle (folne) i rekla mi da inace ne trebam piti skroz, pije se do 12 tt, a ja u utorak ulazim u 12 tt. Sad ne znam da li onda smijem do kraja popiti kutiju ili kad udem u 12 tt prekinem?

    Možeš i do kraja popiti pa preci na novalac, elevit pronatal ili neke dr prenatalne vitamine, ili odmah preci na to, neće ništa biti lose u ni jednom slučaju.


    Ok hvala ti. Vec pijem od pocetka novalac. Znaci onda novalac mogu piti do kraja trudnoce?

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1411

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Rose.

    Marija.1994

    Cure pitanje, u petak mi je dr. prepisala jos jednu kutiju folbelle (folne) i rekla mi da inace ne trebam piti skroz, pije se do 12 tt, a ja u utorak ulazim u 12 tt. Sad ne znam da li onda smijem do kraja popiti kutiju ili kad udem u 12 tt prekinem?

    Možeš i do kraja popiti pa preci na novalac, elevit pronatal ili neke dr prenatalne vitamine, ili odmah preci na to, neće ništa biti lose u ni jednom slučaju.

    Ok hvala ti. Vec pijem od pocetka novalac. Znaci onda novalac mogu piti do kraja trudnoce?


    Da da, tako je, možeš soobodno

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ninić

    Ninić

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdraav devojke, da li mislite da je normalno za trudnice koje su jos u prvim nedeljama trudnoce, da nose teske stvari kao sto su 10-20 kg?
    Imam prijateljicu koja kad je bila kod ginekologa rekao je da je to sasvim normalno ali ja bas tako ne mislim..

    Nina
    19yr
    prva🤰🏻
    12 tj
    16.05.23 👩🏻‍🍼

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Rose.

    Marija.1994

    Cure pitanje, u petak mi je dr. prepisala jos jednu kutiju folbelle (folne) i rekla mi da inace ne trebam piti skroz, pije se do 12 tt, a ja u utorak ulazim u 12 tt. Sad ne znam da li onda smijem do kraja popiti kutiju ili kad udem u 12 tt prekinem?

    Možeš i do kraja popiti pa preci na novalac, elevit pronatal ili neke dr prenatalne vitamine, ili odmah preci na to, neće ništa biti lose u ni jednom slučaju.

    Ok hvala ti. Vec pijem od pocetka novalac. Znaci onda novalac mogu piti do kraja trudnoce?


    Ja novalac pijem od 4.tj i receno mi je da se pije i dok dojis, a neke ga piju i prije trudnoce.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Haleigh0302

    Haleigh0302

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage trudnice.
    S obzirom da smo tu negdje po tjednima, da li se možda koja od vas vec susrela s BH kontrakcijama?

    🧞‍♀️31
    🧞‍♂️32
    Missed ab. 11tt 💔
    Gynositol
    OTP 24.3. 👧🏼💗

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala Rose i Regica onda novalac pijem skroz.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Haleigh0302

    Pozdrav drage trudnice.
    S obzirom da smo tu negdje po tjednima, da li se možda koja od vas vec susrela s BH kontrakcijama?


    Jesu li to kao grcevi/bolovi?
    Ja sam imala ono slabe grceve tamo 4.-5.tj i to je normalno u pocetku kad se krene sirit maternica, a sada vise nemam i mislim da tako kroz 6.tj trebaju nestati.
    Moguce da ces dobiti neku terapiju od ginekologa kao npr duphaston ili nesto slicno (ako vec nisi), cini mi se da sam negdje procitala da je neka cura napisala da ima grceve i da uzima neke tablete zbog toga.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.