Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Hvala Rose i Regicaonda novalac pijem skroz.


    Ja isto pijem folabellu od pocetka trudnoce i receno mi je da nastavim i dalje, a eto sad ulazim u 20ti tj. Po rijecima moje gin ne moze stetit. Uz to pijem i elevit vitamine i sasvim smo dobro, dapace dolazi nam po njihovim rijecima veelika beba 🤗

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • DaMa_21

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    Haleigh0302

    Pozdrav drage trudnice.
    S obzirom da smo tu negdje po tjednima, da li se možda koja od vas vec susrela s BH kontrakcijama?


    Hej, ja imam grceve zbog kojih sam na utrogestanu i mirovanju. Za sada se ne radi o BH kontrakcijama jer mi se trbuh/maternica ne stvrdne prilikom grceva.
    Doktor mi je rekao da od 20. tjedna BH kontrakcije mogu biti normalna pojava ali da ih prije toga ne bi trebala imati jednako kao ni grceve pa zato moram mirovati.
    Mislim da je Aider imala bas BH kontrakcije nedavno.
    Koliko si trudna? I jel uzimas vec Utrogestan/Duphaston?

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • Avatar Haleigh0302

    Haleigh0302

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ma nije bolno, samo primjetim 1-2 puta u danu da mi je jedna strana trbuha kratkotrajno izbocenija od druge…
    Od samog pocetka sam na utrićima također i normabelu po potrebi 🙄

    🧞‍♀️31
    🧞‍♂️32
    Missed ab. 11tt 💔
    Gynositol
    OTP 24.3. 👧🏼💗

  • Avatar Haleigh0302

    Haleigh0302

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    I također u 17. tjednu 🥰

    🧞‍♀️31
    🧞‍♂️32
    Missed ab. 11tt 💔
    Gynositol
    OTP 24.3. 👧🏼💗

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Haleigh0302

    Ma nije bolno, samo primjetim 1-2 puta u danu da mi je jedna strana trbuha kratkotrajno izbocenija od druge…
    Od samog pocetka sam na utrićima također i normabelu po potrebi 🙄


    Meni se to događalo zadnja dva dana u par navrata kad bih ležala na leđima pa mi se ukruti mali dio trbuha… ne mogu razaznati jesu li to bh ili se to tako beba namjesti jer joj možda ne odgovara položaj.🫣🥴  Čim bih se okrenula na bok ili promjenila položaj, prošlo bi. Čudno mi je i da je beba sad jer su još malene, al mi je čudno i da je bh… baš ću pitat gin na idućem pregledu. 
    Treća trudnoća al se ne sjećam toga da se desavalo prije 20og TT… kasnije točno možeš raspoznati jeli bh ili od položaja bebe… 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Proljetne bebe 2023.🌺
    Studentica - 25.02. / VŽ - Curica 
    Beban - 03.03. / NS - Dečko
    MiniGirl - 03.03. / RI - Curica
    ledolina - 05.03. - Curica
    kk1109 - 05.03./ZG-Vinogradska - Dečko
    Rose - 08.03. / RI - dečko
    bebamazzzza - 09.03. / ST - Dečko
    Bebanomoje - 13.03. /ZG- Sv.Duh - Dečko
    Donna2022 - 
    aider28 - ožujak / ZG - Petrova
    Ribica33- 16.03. / RI
    Nina187 - 17.03. / KR - Curica
    DaMa_21 - 22.03. / ZG - Curica
    Ananika- 22.03. - Blizanci
    kanapeić - 25.03. - Curica
    Hedwig.Z - 27.03. / PU
    Mia21998 - 28.03. / VT
    dix - ožujak / ZG
    ruta - 03.04. / Asfeld,DE
    Mialie - 04.04. / Sv.Duh - ZG
    honeyhoney - 05.04. / ZG
    pa.22 - 12.04. / VK
    maro2811 - 16.04. / ST
    Marija_1994 - 30.04. / Zabok
    Akane - 07.05.
    regica123 - 09.05. / ST
    Ninić - 16.05.

    Dobro jutro cure ☕️🥐🍪🥛 
    Evo i liste, pa ako ima koja za promjenu nečega / dodavanje, slobodno recite. 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Termin idućeg pregleda 🍀
    kk1109 - 10.10. / 4D uzv
    Studentica - 11.10.
    Beban - 12.10. 
    Marija.1994 - 13.10.
    Rose. - 17.10.
    kk1109 - 18.10.
    bubamazzzza - 21.10.
    Dama_21 - 26.10. 
    regica123 - 31.10.

    kk1109, kako si? Jesi uzbuđena? danas 4d, neka se bebica što bolje okrene da dobijete lijepe sličice, javi nam se 🌺😍

    Ostale curke, kako ste vi? 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Ninić

    Pozdraav devojke, da li mislite da je normalno za trudnice koje su jos u prvim nedeljama trudnoce, da nose teske stvari kao sto su 10-20 kg?
    Imam prijateljicu koja kad je bila kod ginekologa rekao je da je to sasvim normalno ali ja bas tako ne mislim..


    Netko još u toj fazi ne zna da je trudan pa radi svašta i nosi teret i sve, i sve bude na kraju sve u redu. 
    Moje mišljenje je da treba znati granice u svemu i malo se ipak pripaziti kod takvih stvari (dizanje teškoga, neki veći napor…) naravno kome je sve u redu s trudnoćom i nema prijašnjih loših iskustava da ne treba smatrati trudnoću kao “bolest” što sam vidila iz nekih primjera iz okoline pa ne maknu prstom cijelo vrijeme😅 , ali svakako treba pripaziti i raditi onoliko koliko tijelo dozvoli, bez da poslije umireš od bolova. 
    Radila sam i ja po kući razmještaj i gurala ormare, nosila svasta  pa kad sam osjetila da me trbuh boli cijeli dan nakon toga, nije mi padalo na pamet više. 😅  

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    bubamazzzza

    Jutro svima… sto se tice dizanja tereta,prosla trudnoca mi je bila uredna,imala sam tad i toldera kojeg sam nosila po potrebi (u kadu,automobil,za utjehu) od prvog do zadnjeg dana. Sad bas da bi digla vrecu krumpira nebi..ne zato sto ne mogu il mi je tesko nego nema potrebe.
    Rose,evo ja sam super od kad sam mirovanje shvatila ozbiljnije nema ni probadanja ni menstrualnih bolova. Stvarno se cuvam maksimalno i u glavi mi je samo da tako treba biti. Ne pravim se vise pametna. Uzela sam neke tamne zavjese pa mi je i kuca odmah urednija 😅
    Ne znam kako vi s klincima,al nama su pocele viroze s jeseni i samo mi se redaju do mene na kaucu. Danas je mladi ostao doma jer bas kaslje dva dana,stariji prvi odradio prosli tj…


    Ista stvar što se tiče djece i dizanja. 
    Ajde baš mi je drago da se smirilo, samo neka bude tako i dalje pa da kasnije lijepo uzivas u trudnoći bez nekog pretjeranog mirovanja i ležanja. 👌🏻
    Moji ne idu u vrtić uopće, za sada (da pokucam) nismo imali jesenske ove godine, nadam se da nas nisam urekla 😅 
    Al znam jako dobro što je to kad se zareda, jedan za drugim ili u isto vrijeme. Za poluditi. 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    kk1109

    Marija.1994

    Hvala Rose i Regicaonda novalac pijem skroz.

    Ja isto pijem folabellu od pocetka trudnoce i receno mi je da nastavim i dalje, a eto sad ulazim u 20ti tj. Po rijecima moje gin ne moze stetit. Uz to pijem i elevit vitamine i sasvim smo dobro, dapace dolazi nam po njihovim rijecima veelika beba 🤗


    Meni je rekla soc ginekologica da ce mi jos ovu prepisat i nema potrebe vise, ali cu onda nastaviti piti novalac on tako i tako se kupuje bez recepta. 🙂

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.