Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megyca

    Megyca

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Jutro cure, hvala svima na cestitkama, jedva cekam sutra drugu betu 😁 sretno svima danas!
    Mariposa ja sam imala sjenicu blagu na 6dnt ali popodnevni testovi su mi bili dosta tamniji… i ja sam radila jedan ciklus pauzu izmedu ET i FET i iskreno dobro mi je dosla. Jako mi je tesko pao neuspjeh prvog ET kao i svima vjerujem, tako da sam se iduci ciklus pauze bas sebi posvetila, malo isla u shoping malo izasla s prijateljicama i uopce nisam htjela misliti na to sve i iskreno dobro mi je doslo da se psihicki oporavim i nekako sam puno opustenija bila u FETu, a i doktor je preporucio da napravimo pauzu..

    👩🏼28 👦🏻30
    Dg: idiopatska neplodnost
    Amh 29.3
    Hsg: uredan
    Spermiogram: normo
    Pokusavamo od 4/21
    11/23, 12/23, 01/24 : letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    02/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 1.AIH 22.02.2024. ❌
    03/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 2.AIH 20.03.2024. ❌
    07/24 1.IVF Letrozol, Gonal, Orgalutran ➡️ 9🥚, 5
    oplođenih, ET 1petodnevni, 4🐧.
    Beta 19.08 ❌
    09.10.2024. FET 2 blastice 🐧🐧

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Saniii

    Dreamer ja pijem Aktivnu folnu plus jer sadrži I aktivni b12 plus Novalac..

    Hvala ti na info. Sad su mi dali u ljekarni solgar ali ne plus. Za ubuduće kupujem "tvoj" 😊P.s. što nakon transfera uzimate osim propisane terapije? 
    Od terapije imam/ću imati dnevno: decortin x2, aktivni folat x2 aspirin, cyclogest x2, i od transfera clexane i prolutex.

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dodo joj hvala ti ❤️, al nek vam moje mišljenje bude samo smjernica i sve još jedanput provjerite sa svojim dr 👍..
    Sve što pišem je iz osobnog iskustva i nekakvo moje stajalište, jer ja sam sve te stvari i dileme koje su me zanimale pretresla sa svojim doktorima tijekom godina liječenja. I drago mi je ako vam infosi budu od pomoći ❤️..
    Ja sam inače okej, danas spešl dobro ☺️..
    Nego napisala si da si uzela time lipse inkubator, to znači da to naplaćuju i da inace ga ne koriste?
    Btw u Repromedu sam dobila sličice svih embrija po danima ,imaju isto time lipse inkobatore ali to je za sve pacijente bez iznimke i ne naplacuju..
    Mariposa između ETa I FETa traže ciklus pauze, između FETova ne treba pauza, a između stimulacija 3 ciklusa.. 🤞
    Verbena u ovom slučaju mislim da žele utvrditi dal uopće jajnici "rade" tj dal ovulira i da li ima aktivnih antralaca, ne znam jel Anda na listi za lijekove ali u međuvremenu mogu odrađivati prirodnjake dok cekaju svoj red, možda to i rade..
    ...
    Neeegooo curke, ja sam od jutros PUPO ☺️🙈.
    Ne zamjerite što nisam sve izvještavala ali sve je išlo tako brzo i tako glatko da ni sama nisam mogla vjerovati i samo sam čekala da se nešto izjalovi, a nije 🙈.. Doslovno 2 UZVa u roku dva dana, stoperica odma na drugom UZVu prosli tjedan, jučerašnji progesteron idealan i jutros se uspješno odmrznula odlična blastocista i sve je prošlo po ps-u ❤️. Transfer je bio uz embrioglue kojeg opet nisu naplatili 🫠, što govori u prilog da bez obzira sto su privatnici da ne misle samo na profit 👍..
    Beta 4.11 i nemam baš prostora za izvadit ju ranije jer je praznik, a imam i neke planove, ali zato su tu testovi spremni 🙈..

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1470

    Prijavi adminu

    Saniii

    Dodo joj hvala ti ❤️, al nek vam moje mišljenje bude samo smjernica i sve još jedanput provjerite sa svojim dr 👍..
    Sve što pišem je iz osobnog iskustva i nekakvo moje stajalište, jer ja sam sve te stvari i dileme koje su me zanimale pretresla sa svojim doktorima tijekom godina liječenja. I drago mi je ako vam infosi budu od pomoći ❤️..
    Ja sam inače okej, danas spešl dobro ☺️..
    Nego napisala si da si uzela time lipse inkubator, to znači da to naplaćuju i da inace ga ne koriste?
    Btw u Repromedu sam dobila sličice svih embrija po danima ,imaju isto time lipse inkobatore ali to je za sve pacijente bez iznimke i ne naplacuju..
    Mariposa između ETa I FETa traže ciklus pauze, između FETova ne treba pauza, a između stimulacija 3 ciklusa.. 🤞
    Verbenau ovom slučaju mislim da žele utvrditi dal uopće jajnici "rade" tj dal ovulira i da li ima aktivnih antralaca, ne znam jel Anda na listi za lijekove ali u međuvremenu mogu odrađivati prirodnjake dok cekaju svoj red, možda to i rade..

    Neeegooo curke, ja sam od jutros PUPO ☺️🙈.
    Ne zamjerite što nisam sve izvještavala ali sve je išlo tako brzo i tako glatko da ni sama nisam mogla vjerovati i samo sam čekala da se nešto izjalovi, a nije 🙈.. Doslovno 2 UZVa u roku dva dana, stoperica odma na drugom UZVu prosli tjedan, jučerašnji progesteron idealan i jutros se uspješno odmrznula odlična blastocista i sve je prošlo po ps-u ❤️. Transfer je bio uz embrioglue kojeg opet nisu naplatili 🫠, što govori u prilog da bez obzira sto su privatnici da ne misle samo na profit 👍..
    Beta 4.11 i nemam baš prostora za izvadit ju ranije jer je praznik, a imam i neke planove, ali zato su tu testovi spremni 🙈..

    Pupoooo, sretno nek se cvrsto primi mrvica😍🥰


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Amy_94

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Cure evo da vam javim ,iskreno ne znam šta bi rekla 
    Znate da je moja beta bila 32, pa 24 i tu sam otpisala sve ,testovi su bili blijedi , prekinula terapiju i danas beta 70..
    Ne znam sta bi rekla ,niti pomislila 

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Saniii

    Dodo joj hvala ti ❤️, al nek vam moje mišljenje bude samo smjernica i sve još jedanput provjerite sa svojim dr 👍..
    Sve što pišem je iz osobnog iskustva i nekakvo moje stajalište, jer ja sam sve te stvari i dileme koje su me zanimale pretresla sa svojim doktorima tijekom godina liječenja. I drago mi je ako vam infosi budu od pomoći ❤️..
    Ja sam inače okej, danas spešl dobro ☺️..
    Nego napisala si da si uzela time lipse inkubator, to znači da to naplaćuju i da inace ga ne koriste?
    Btw u Repromedu sam dobila sličice svih embrija po danima ,imaju isto time lipse inkobatore ali to je za sve pacijente bez iznimke i ne naplacuju..
    Mariposa između ETa I FETa traže ciklus pauze, između FETova ne treba pauza, a između stimulacija 3 ciklusa.. 🤞
    Verbenau ovom slučaju mislim da žele utvrditi dal uopće jajnici "rade" tj dal ovulira i da li ima aktivnih antralaca, ne znam jel Anda na listi za lijekove ali u međuvremenu mogu odrađivati prirodnjake dok cekaju svoj red, možda to i rade..

    Neeegooo curke, ja sam od jutros PUPO ☺️🙈.
    Ne zamjerite što nisam sve izvještavala ali sve je išlo tako brzo i tako glatko da ni sama nisam mogla vjerovati i samo sam čekala da se nešto izjalovi, a nije 🙈.. Doslovno 2 UZVa u roku dva dana, stoperica odma na drugom UZVu prosli tjedan, jučerašnji progesteron idealan i jutros se uspješno odmrznula odlična blastocista i sve je prošlo po ps-u ❤️. Transfer je bio uz embrioglue kojeg opet nisu naplatili 🫠, što govori u prilog da bez obzira sto su privatnici da ne misle samo na profit 👍..
    Beta 4.11 i nemam baš prostora za izvadit ju ranije jer je praznik, a imam i neke planove, ali zato su tu testovi spremni 🙈..

    Saniii sretno!!! Bas si nas ugodno iznenadila, a ja se nadala da ćemo se možda i sresti negdje u čekaonici 😂 Želim da ti brzo prođe ovo vrijeme čekanja i da nas isto tako iznenadiš s pozitivnim testom ili betom🥰🥳😘

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Sani pupiceee, nek se bebee čvrsto primi  

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382), amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7% --24%
    Letrozol 5mg + ciljani odnosi 1-5./2024. ❌️❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak (Ovaleap,Cetrotide,Ovitrelle i Decapeptyl) 7❄️ freeze all blagi hiper
    10/2024 FET otkazan
    11/2024 FET

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Što se tiče time lapse, ja sam ga uzela u poliklinici ivf isto plaća se 200e, ne znam za druge poliklinike... isto sam dobila sličice dan po dan za svakog pa i one koje nisu mogli smrznuti.

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382), amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7% --24%
    Letrozol 5mg + ciljani odnosi 1-5./2024. ❌️❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak (Ovaleap,Cetrotide,Ovitrelle i Decapeptyl) 7❄️ freeze all blagi hiper
    10/2024 FET otkazan
    11/2024 FET

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1237

    Prijavi adminu

    Sanii pratim iz sjene, ali od sveg srca želim najljepši plusić ikad!! ❤️Amy ne želim plašiti, ali takva beta zna biti opasna, što su rekli za izvanmateričnu? Beta je mala pa se vjerojatno ništa ne vidi..

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Saniii

    Dodo joj hvala ti ❤️, al nek vam moje mišljenje bude samo smjernica i sve još jedanput provjerite sa svojim dr 👍..
    Sve što pišem je iz osobnog iskustva i nekakvo moje stajalište, jer ja sam sve te stvari i dileme koje su me zanimale pretresla sa svojim doktorima tijekom godina liječenja. I drago mi je ako vam infosi budu od pomoći ❤️..
    Ja sam inače okej, danas spešl dobro ☺️..
    Nego napisala si da si uzela time lipse inkubator, to znači da to naplaćuju i da inace ga ne koriste?
    Btw u Repromedu sam dobila sličice svih embrija po danima ,imaju isto time lipse inkobatore ali to je za sve pacijente bez iznimke i ne naplacuju..
    Mariposa između ETa I FETa traže ciklus pauze, između FETova ne treba pauza, a između stimulacija 3 ciklusa.. 🤞
    Verbenau ovom slučaju mislim da žele utvrditi dal uopće jajnici "rade" tj dal ovulira i da li ima aktivnih antralaca, ne znam jel Anda na listi za lijekove ali u međuvremenu mogu odrađivati prirodnjake dok cekaju svoj red, možda to i rade..

    Neeegooo curke, ja sam od jutros PUPO ☺️🙈.
    Ne zamjerite što nisam sve izvještavala ali sve je išlo tako brzo i tako glatko da ni sama nisam mogla vjerovati i samo sam čekala da se nešto izjalovi, a nije 🙈.. Doslovno 2 UZVa u roku dva dana, stoperica odma na drugom UZVu prosli tjedan, jučerašnji progesteron idealan i jutros se uspješno odmrznula odlična blastocista i sve je prošlo po ps-u ❤️. Transfer je bio uz embrioglue kojeg opet nisu naplatili 🫠, što govori u prilog da bez obzira sto su privatnici da ne misle samo na profit 👍..
    Beta 4.11 i nemam baš prostora za izvadit ju ranije jer je praznik, a imam i neke planove, ali zato su tu testovi spremni 🙈..

    Saniii sretnooo 🤞🤞🍀🍀❤️❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 bc, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 bc, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 bc, 12dnt β 421, 14dnt β 1170, 6w0d ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.