Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Marisha vidi se vidi i bez naprezanja 😍 neka lijepo tamni! 🥰 kad vadis betu? 
    Amy žao mi je i drzi se! ❤️ al kako je netko od cura napisao obavezno isprati betu do kraja. 
    Znaci ja sam 2 godine na ovom forumu,al ovaj boom nikad nisam dozivila….☺️ bas je puno toga dogada i vecina lijepoga 😍 neka nam se nastavi u tom tonu svima🍀🙏🏻❤️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Saniii

    Rismaro za što više oplođenih 🤞
    RužaFTodlično duplanje 👍, sretno dalje 🤞🙏
    Sunce obzirom da ste dosad išli sa estrofemom pametno je sad isprobati i čisto prirodni ciklus. Kod mene O šetaju od ciklusa do ciklusa i uglavnom sam znala oko O svaki dan ići na UZV, plus sam paralelno pratila lh trakicama, ako ti je O školska odna su to 2-3 UZVa. Puno jr poštednije za tijelo a statistički uspješnost je skoro pa ista.
    Amyžao mi je 😔
    Slee Podobnik već neko vrijeme ne radi mpo, vjerojatno si mislila na dr Alebića koji je otvorio svoju privatnu polikliniku , isto preporuke 👍
    Sanjuskato je odlično školsko duplanje 🤞, odahni sad🤗. Repromedu piši mail, odgovaraju i nakon radnog vremena :)

    Hvala Sanii, nemam skolske O, barem ne vise od kad smo u ovim vodama. Dr.A kaze da vrijedi pokusati, a ja sad nakon preboljele upale pluca imam osjecaj da gubim vrijeme. Mislim, kaze on kako mi zelimo, mozemo i sa esteofemom, sad ga ti znaj🫣. Al nekako si mislim ako ga mogu izbjeci pokusat cu. A to za cesce dolaske u Zg se moram psihicki pripremit🙄 
    Dreamer neka nam je onda sa srecom🙏
    Ja uzela danas recept za Prolutex pa cu naruciti u Mađarskoj.

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Srculence

    Marishavidi se vidi i bez naprezanja 😍 neka lijepo tamni! 🥰 kad vadis betu?
    Amy žao mi je i drzi se! ❤️ al kako je netko od cura napisao obavezno isprati betu do kraja.
    Znaci ja sam 2 godine na ovom forumu,al ovaj boom nikad nisam dozivila….☺️ bas je puno toga dogada i vecina lijepoga 😍 neka nam se nastavi u tom tonu svima🍀🙏🏻❤️

    😍 Jelda, ma neka se samo nastavi ovako!!!
    Meni je 12 dana od aspiracije pa bih betu trebala u utorak ili srijedu, još ću vidjeti kako će se situacija odvijati Danas me baš cijeli dan grči, kao da ću procuriti, štrecka dolje, pulsira, sva kao da sam na iglama.
    Lunolina zaboravila sam iskomentirati tvoje veselje koje je krenulo  bit će veselo 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1847

    Prijavi adminu

    Ajme koliko lijepih vijesti 🤗 baš je teško sve popratiti.. 
    Bete rasturaju ❤️ lunolina, libo, ruza, sanjushka bravooo cure 🍀 
    Amy žao mi je 😔
    Marisha divna crtica 🩷 neka lijepo tamni i neka beta rasturi 🍀
    Stela ❤️ 
    Sretno cure 🍀🤞❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • riamaro

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Pixi

    RužaFT čestitamriomaro dobar broj, neka ih se što više oplodi. Freeze all zbog hiper?Anda, žao mi je zbog lošeg iskustva. Kako su ti cure rekle potraži drugo mišljenje ili drugu kliniku. Stvarno si svašta dopuštaju kao da nisi dovoljno zbunjena i da ti nije teško.

    Da, ušla sam u hiper. Nadam se da neće dugo. 

    29 👩🏻 AMH 23,6 sve ok | 30 👱🏼‍♂️ asthenozoospermia
    - pokušavamo od 3/23
    - 10/2024 IVF/ICSI Gonal F, Cetrotide, Decapeptyl

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1847

    Prijavi adminu

    Vidim da me saniii označila za duo stim, ali ne stignem tražiti post s upitom, pa ću ukratko napisati, možda nekome pomogne.
    Krenuli smo sa stimulacijom na 2dc, aspiracijom dobili 3 js, 2 oplodjene, 1 blastica, 5 dana nakon aspoiracije sam prokrvarila i isti dan nastavila sa stimulacijom (gleda se kao početak novog ciklusa), ovaj put je bilo 6js, 5 oplodjenih, 2 blastice. Nije se smjelo ici odmah u ET. Napravili smo pauzu od dva mjeseca i nakon toga krenuli u (prirodni)  FET, prvi neuspješan, drugi uspješan i mala zvrkica upravo zaspala dok ja ovo tipkam. Da saniii nije spomenula mogućnost duo stima, ja ne bih znala za to..predlozila sam to u kbc-u i prihvatili su, iako da ja nisam, mislim da oni ne bi predlozili. u svakom slučaju, nadam se da će nekome ove info pomoći ❤️ oprostite na brzinskom pisanju, ako treba još koja info, tu sam 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Sanjushka super beta. 🥳 hehe  znači prva Lunolina na uzv pa ti pa ja. 🙈 baš dobro ❤️

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Sunce12

    Saniii

    Rismaro za što više oplođenih 🤞
    RužaFTodlično duplanje 👍, sretno dalje 🤞🙏
    Sunce obzirom da ste dosad išli sa estrofemom pametno je sad isprobati i čisto prirodni ciklus. Kod mene O šetaju od ciklusa do ciklusa i uglavnom sam znala oko O svaki dan ići na UZV, plus sam paralelno pratila lh trakicama, ako ti je O školska odna su to 2-3 UZVa. Puno jr poštednije za tijelo a statistički uspješnost je skoro pa ista.
    Amyžao mi je 😔
    Slee Podobnik već neko vrijeme ne radi mpo, vjerojatno si mislila na dr Alebića koji je otvorio svoju privatnu polikliniku , isto preporuke 👍
    Sanjuskato je odlično školsko duplanje 🤞, odahni sad🤗. Repromedu piši mail, odgovaraju i nakon radnog vremena :)
    Hvala Sanii, nemam skolske O, barem ne vise od kad smo u ovim vodama. Dr.A kaze da vrijedi pokusati, a ja sad nakon preboljele upale pluca imam osjecaj da gubim vrijeme. Mislim, kaze on kako mi zelimo, mozemo i sa esteofemom, sad ga ti znaj🫣. Al nekako si mislim ako ga mogu izbjeci pokusat cu. A to za cesce dolaske u Zg se moram psihicki pripremit🙄
    Dreamerneka nam je onda sa srecom🙏
    Ja uzela danas recept za Prolutex pa cu naruciti u Mađarskoj.

    I ja dns podigla i u ponedjeljak ću zvati pa neka bude spremno. 

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Marisha ma crtica je top, barem po meni za taj dan. Uopće nisam morala oči naprezati 🤞🥰Cure koje ste dobivale preko hzzo clexane kako to ide s naručivanjem uoči feta? Dobila sam upitnicu za transfuziju (vjerojatno da se provjeri neznam što🫣) i uputnicu za ginekološku polikliniku (jer će mi oni naručivati, valjda). Nitko mi nezna reči, ni moja primarna gin kamo moram prvo i kad moram vaditi krv. Heeelp

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Cure pozdrav, moze li se Prolutex naruciti u Madarskoj putem neta? meni nije bas usput skoknut do tamo tek tako  i od kud tocno narucujete? hvala i sretno svima, vidim jako lijepih vijesti tu 

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus, AMH 44 pmol/L, mthfr heterozigot, pai homozigot
    🙋🏻‍♂️: azoospermija
    🍀✨IVF Prag ✨🍀
    08/24 Aspiracija 15 🥚 (14 MII), oplodilo se 14 - imamo 9 blastica 🐧🥰
    30.09. FET jednog 🐧 5dpt➕, beta12 dpt: 676,7, 14dpt: 2117,6 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.