Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    RužaFT čestitam riomaro dobar broj, neka ih se što više oplodi. Freeze all zbog hiper?Anda, žao mi je zbog lošeg iskustva. Kako su ti cure rekle potraži drugo mišljenje ili drugu kliniku. Stvarno si svašta dopuštaju kao da nisi dovoljno zbunjena i da ti nije teško. 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Ženice, jedno pitanje. Danas sam bila na uzv posto mi je treci dan ciklusa i dr.mi je predlozio priodni FET.
    Do sad sam uvijek koristila estrofem. 🙄Posto nemam iskustva s prirodnjacima, kako je kod vas? Vidim sve ove predivne bete, jel ste uglavnom na stimuliranom ili prirodnom?🫣 Isto krecem i sa prolutexom plus heparin. Znaci muka mi dode kad vidim koliko je tog pikanja😅 

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Saniii

    Marisha pa to je prelijepa crtica za ovaj dpt 😍, nek nastavi tamniti 🤞 . I ja najčešće vadim betu u Petrovoj, nalazi budu u roku 2-3h, samo što zna biti baš gužva 😵‍💫.
    Folacin, Folbella su folna kiselina i idu na recept pa stoga to dr preporučuju, ali zbog učestalosti mthfr mutacija kod većine i smanjene apsorbcije folne bolje je piti aktivni folat ali on ne ide na recept . Ali svakako je najbolje prvo napraviti nalaz iz krvi da se vidi stanje i jel dovoljno to što se pije i dal treba nadopuna .
    Dodo nek se obje oplode 🤞🤞
    Anda dobrodošla 🤗 I strašno mi je žao što ti je prvi susret sa specijalistom humane kome si došla na liječenje bio uz takve komentare, pretpostavljam da je to bio drT jer takva izjava prilici njemu 🤮. I slobodno napiši imena i drugih doktora nek se zna, kako pišemo i lijepe stvari nek se znaju I one koje nisu lijepe. Ja sam se liječila u državnoj bolnici ali nemam nijedno loše iskustvo, i sad sa odmakom vidim da su stvarno korektno odradili sve. Sad sa ovim iskustvom a da sam na tvom mjestu bi prvo pisala pisanu žalbu predstojniku klinike KBCSM, zatim Nacionalnom povjerenstvu za mpo i hzzo-u sve sa najsitnijim detaljima.
    Nažalost nalazi ti jesu loši ali to nije način kako se saopštava pacijentu i kako se tretira pacijent !
    Ne mogu ni zamisliti kako si se osjećala u tom trenu 😔.
    Moj ti je savjet da se makneš čim prije, plus sa tvojim nalazima vrijeme ti je najbitnije i dragocien je svaki ciklus, tj nemoj ga gubiti na tako traljav pristup doktora.

    Draga Anda dobrodošla! Ako se ne varam gore je Tučkar glavni, lupala bih mu na vrata iste sekunde. Baš se grozno prema tebi ponio i tome stvarno treba stati na kraj! Kakva ogavna persona. Ovo je sigurno dr.T. nema ko drugi biti. 
    Želim ti svu sreću dalje i slažem se sa Sanii, pokušaj pronaći pomoć drugdje.
    Riamaro super brojka! Neka se sve oplode 🤞

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ivka javi se nakon drugog ultrazvuka, moj je u ponedjeljak, bas me zanima šta će biti, već osjecam jajnike kako rade
    Megyce super su crtice👏🏼👏🏼👏🏼
    Marisha vidi se sjenica bez naprezanja iz svih kuteva😂🤞🏼
    Riamaro odličan broj stanica, cekamo da ih se sto vise i oplodi❤️
    RuzaFT cestitke na beti, bas je lijepo narasla👏🏼🍀
    Anda mislim da bi ti bilo koja privatna klinika bila bolja opcija, ako imaš sredstava ja bi na tvom mjestu odmah rezervirala konzultacije na drugom mjestu. Dovoljno je teško ovo prolaziti i onda se doktori tako ponašaju, grozno. Ja sam stvarno imala super iskustvo i u KBC-u Split i u privatnika (Cito i sada idem u Repromed). Bila sam na konzultacijama i u Alea fertility i doktor i sestra su nas srdačno primili tako da bi i njih preporučila. 

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Sunce12

    Ženice, jedno pitanje. Danas sam bila na uzv posto mi je treci dan ciklusa i dr.mi je predlozio priodni FET.
    Do sad sam uvijek koristila estrofem. 🙄Posto nemam iskustva s prirodnjacima, kako je kod vas? Vidim sve ove predivne bete, jel ste uglavnom na stimuliranom ili prirodnom?🫣 Isto krecem i sa prolutexom plus heparin. Znaci muka mi dode kad vidim koliko je tog pikanja😅

    Hei. Evo i meni je ovo prvi prirodni fet, odnosno drugi (prvi propao,bila ovulacija). Isto ću koristiti prolutex i clexane.

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Amy_94

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Evo i mene ,moja beta je  pala na 24 ..

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • mariposa1510

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Evo i mene ,moja beta je pala na 24 ..

    Žao mi je 😔💔 Drži se 🫂

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Evo i mene ,moja beta je pala na 24 ..

    I meni je žao Amy, ali ne predaj se...znam da je tesko.. 😥 malo odmori i u nove pobjede 💪

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️,
    🍀 9dnt beta 119; 11 dnt beta 402

  • Avatar koalica2

    koalica2

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice, imam pitsnje u vezi implatacijskog krvarenja, točnije kolko dugo se može pojavljivati.
    Naime u ponedjeljak sam vadila betu koja je iznosila 382,00, u pitanju je 14 dpt dvije blastociste, e sad danas ujutro sam stavila vag. Cyogest i mozda cca sat vremena nakon tijekom sjedenja osjetim kako mi je valjda višak izašao no problem je što je bilo malo tragova krvi na ulosku, nista previse, ali opet me nekako zabrinulo. Nemam bolova, tu i tamo neko lagano pikanje.
    Što mislite dali bi to moglo biti neko kasno implatacijsko krvarenje ili? 
    Zaboravila sam napomenut da sam na prvi pregled narucena tek 30.10., te ponovnu betu nisam radila jer je rečeno da nema potrebe.
    Curke unaprijed hvala na odgovoru!

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 994

    Prijavi adminu

    Dodo nadam se da će se obje oploditi 🤞🏻❤️ 
    Ruža čestitam! Neka bude školski i uredno do kraja! 🤞🏻❤️  
    Amy žao mi je.. Odtuguj i u nove pobjede.. ❤️🫂
      
    Ja cu poludit, još uvijek čekam nalaz, već sam dva puta zvala i sad su mi rekli da zovem i treći put.. 🤦🏻‍♀️🤯

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.