Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Marisha ma crtica je top, barem po meni za taj dan. Uopće nisam morala oči naprezati 🤞🥰Cure koje ste dobivale preko hzzo clexanekako to ide s naručivanjem uoči feta? Dobila sam upitnicu za transfuziju (vjerojatno da se provjeri neznam što🫣) i uputnicu za ginekološku polikliniku (jer će mi oni naručivati, valjda). Nitko mi nezna reči, ni moja primarna gin kamo moram prvo i kad moram vaditi krv. Heeelp

    Moja gin mi je pustila uputnicu i ja sam poslala na mail od Vinogradske upit sa uputnicom i naznacila da je hitno i opisala situaciju u mailu, neke bitne stvari, da sam u postupku itd.
    I sljedeci dan su mi odgovorili sa terminom za 3 dana. Otisla sam tamo, vadila krv ujutro od 7-9 i imala sam pregled kod dr oko 11,12 svakog puta. 
    Nakon pregleda kod dr, na šalteru sestre daju clexane za mj dana, znaci 3 kutije. I tako svaki puta. S time da prvih mj dana kontrole krvi se obavljaju svakih 7 dana kako bi se popratili enzimi jetre jer oni u prvih mj dana znaju malo podivljati ali sve je to normalno.
    Nadam se da sam pomogla. 😃

    👩‍🦳32, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️44 normo ,🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔➖Clexane 💉✔️➖20.10.FET➖11dpt➖911.18➖13dpt➖2550➖17.11.uzv💓➖ Panorama 💙

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Sanjuska cestitam ti na lijepoj beti 💪 bome lijepa brojka 🙂 sretno i dalje 🍀
    Dobila sam i ja termin, mozes li me staviti na listu 5.11. za UZV 🥰

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️,
    🍀 9dnt beta 119; 11 dnt beta 402

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2677

    Prijavi adminu

    Sanjushka oooodlicna beta i duplanje! Skicam cijeli dan da vidim! 

    Da, mislila sam na Alebica, ne Podobnika, tipkam napamet u pauzi od posla pa ne mislim sto pisem 😂

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Sanjushka odlicno duplanje, ajme cure kako mi je drago, bas kako kazete da se ne pamti ovakav boom na forumu, to je bas lijepo za cuti.. 🫶🫶
    Any zao mi je 😔
    Meni maloproje neki smeckasti iscjedak, tako da ce vjerojatno ovih dana onda menga doc.. Iz skvorca nisu zvali, tako da cu natipkati mail, pa ce vjerojatno odgovoriti kroz narednih tjedan dana.. 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    1️⃣ 09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌
    2️⃣ ⏳⏳⏳

  • Lunaa93

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Sanjushka,
    Cestitam na beti! ❤️
    Sad mozes odahnuti. Kad imas prvi uz? 
    Ruza, Lunolina,
    Kako se osjecate trudnice? 🫄
    Marisha,
    Cestitam i drzim fige za dobru betu. 🍀
    Amy,
    Zao mi je zaista. 
    Teich, Sani,
    Sretno vam u ovom postupku. Drzim vam fige! 🍀🤞🏼
    Tanjaanja,
    Kad kreces u postupak?
    Cure koje ste u postupcima, sretno vam. Nastavite ovaj pozitivni niz. 💐🍀

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ Blighted ovum

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    PBTAB

    dreamer ❤

    Marisha ma crtica je top, barem po meni za taj dan. Uopće nisam morala oči naprezati 🤞🥰Cure koje ste dobivale preko hzzo clexanekako to ide s naručivanjem uoči feta? Dobila sam upitnicu za transfuziju (vjerojatno da se provjeri neznam što🫣) i uputnicu za ginekološku polikliniku (jer će mi oni naručivati, valjda). Nitko mi nezna reči, ni moja primarna gin kamo moram prvo i kad moram vaditi krv. Heeelp
    Moja gin mi je pustila uputnicu i ja sam poslala na mail od Vinogradske upit sa uputnicom i naznacila da je hitno i opisala situaciju u mailu, neke bitne stvari, da sam u postupku itd.
    I sljedeci dan su mi odgovorili sa terminom za 3 dana. Otisla sam tamo, vadila krv ujutro od 7-9 i imala sam pregled kod dr oko 11,12 svakog puta.
    Nakon pregleda kod dr, na šalteru sestre daju clexane za mj dana, znaci 3 kutije. I tako svaki puta. S time da prvih mj dana kontrole krvi se obavljaju svakih 7 dana kako bi se popratili enzimi jetre jer oni u prvih mj dana znaju malo podivljati ali sve je to normalno.
    Nadam se da sam pomogla. 😃

    Jesi, hvala 😊 Budem vidjela kako to kod nas funkcionira. Hematologa sam riješila i imam nalaz da po postupku uvodim clexane.

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.