Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Rina89

    Tiinaa

    Cure jel koju od vas hvatao strah od prvog uvz ???
    Mene toliko panika hvata sto ako ne cuje se srce da vam to nemogu opisat… neznam jel normalno osjecat toliki strah….
    Sta mislite jel mi se vec mora cuti srce tada ? Zadnju menstruaciju sam imala 9.4….. fet transfer 23.4…. a uvz 26.5 😶😶

    Joj, znam kako ti je. I mene je užasno strah toga što ću čuti na UZV-u. Imam dva straha. Jedan je da se neće ništa vidjeti, a drugi da neće srce kucati. 😟
    Povremeno, kad me nešto jače zaboli oko jajnika uplašim se da nije vanmaternična.
    Bilo je tu nažalost puno tužnih priča i ne mogu da se ne opterećujem s njima. Muž me kritizira što imam takve misli i što si stvaram time stres, ali ne mogu si pomoći. 😟😞
    Krivo mi je što još jednu betu nisam napravila bez obzira što su rekli da se odmah na UZV naručim.
    Ja sam zadnju mjesečnicu imala 10.4. Cure su mi rekle da bih prema tome trebala čuti srce. Nadam se da ćemo onda obje čuti. ❤️❤️


    Rina stvarno mislim da ne trebas brinut tvoja beta je odlicna.. Ni ja nisam 3 vadila jer su te prve dvije bile odlicne kao tvoje 🤞🍀🍀

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Mag.nolia

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Mag.nolia

    Lucyinthesky

    AuroraB navijamo za tvoje 🌟🌟🤞❤️
    Nirvana neka si ti okrugla 😊Bebica je slatkiš mali 🤩
    TirelessIvy jako bih voljela da ti uspije 🤞❤️
    Magnolia baš mi je žao što se toliko mučiš, ali definitivno će se isplatiti 🤞😊
    Tuma meni je tvoj autocorrect zakon 😁

    Navikla sam se vec, ma ne treba me žaliti, nego eto ta hodanja na tašte me samo dokrajče😅😅

    Ja te nimalo ne žalim

    Nije ni muž, samo da znate🤣🤣


    To je drugo, on je seronja 

    Marta82, vadi GUK i inzulin natašte. Iz toga se može izračunati imaš li IR. Svaki laboratorij to radi, a onda javi rezultate i ubacim ti ih ja u HOMA1 i HOMA2 kalkulator koji se koriste za IR.

    💔💔💔

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Annboleyn Hvala na lijepim zeljama :)

    A tebi zelim da konzilij donese odluku koja je najbolja za vas i vasu trenutnu situaciju 😀

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Tiinaa

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Jel mi moze neko objasnit ovo racunanje koliko tjedana trudnoce je… ne kuzim jel se u naseme slucaju to broji od dana transfera ili od zadnje menstruacije… evo npr u mom slucaju zadnju menstruaciju sam imala 9.4 a transfer 23.4 i koliko sam sad ja onda trudna ?   Ako sam trudna, dajem sebi pravo govorit da jesam 😁🤣

    Ja 32g, muz 31g
    Kod mene sve u redu, kod muza asthenoteratozaspermija
    23.10.20 prvi IVF/ICSI nazalost missed Ab…
    17.3.2021 FET transfer … biokemijska
    FET 23.4.2021 🤩
    Uzv 》26.05.2021 imamo ❤
    Sljedeci uzv》 13.12.2021
    [lilypie.com]

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Mag.nolia

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Mag.nolia

    Lucyinthesky

    AuroraB navijamo za tvoje 🌟🌟🤞❤️
    Nirvana neka si ti okrugla 😊Bebica je slatkiš mali 🤩
    TirelessIvy jako bih voljela da ti uspije 🤞❤️
    Magnolia baš mi je žao što se toliko mučiš, ali definitivno će se isplatiti 🤞😊
    Tuma meni je tvoj autocorrect zakon 😁

    Navikla sam se vec, ma ne treba me žaliti, nego eto ta hodanja na tašte me samo dokrajče😅😅

    Ja te nimalo ne žalim

    Nije ni muž, samo da znate🤣🤣

    To je drugo, on je seronja

    Marta82, vadi GUK i inzulin natašte. Iz toga se može izračunati imaš li IR. Svaki laboratorij to radi, a onda javi rezultate i ubacim ti ih ja u HOMA1 i HOMA2 kalkulator koji se koriste za IR.


    Super, fala ti

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Mikica 38

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Molim pomoć.. 
    Transfer bio 08.05., betu  bi trebala vaditi sutra..
    Danas sam napravila test i negativan je..jel ima smisla se nadati?
    S tim da su me danas počeli boljeti jajnici kao pred mengu..

    Ja 40g, on 41g.oboje zdravi.U 1/19 krenuli u postupak .nakon punkcije usla u hiper.Prvi FET 5/19 beta 0, drugi pokušaj 02/21 odustali-endo pretanak.
    O5/21 FET vraćene 2x osmostanicne, beta 21.05. Biokemijska🤷‍♀️
    06/21 FET, beta 0

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Tiinaa

    Jel mi moze neko objasnit ovo racunanje koliko tjedana trudnoce je… ne kuzim jel se u naseme slucaju to broji od dana transfera ili od zadnje menstruacije… evo npr u mom slucaju zadnju menstruaciju sam imala 9.4 a transfer 23.4 i koliko sam sad ja onda trudna ? Ako sam trudna, dajem sebi pravo govorit da jesam 😁🤣


    Racuna od zadnje M, meni je upisala i alternativni datum.. Npr po zadnjoj m 17.1 termin mi ne 24.10 a po fetu 3.2. Termin mi je 22.10.

    Mozes upisat na Google kalkulator trudnoce ivf pa vidjeti unosis datum transfera i kakav zametak je u pitanju, a obicni kalkulator unoais samo zadnju M
    🍀😊

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    Cure,hvala vam na čestitkama! Ultrazvuk je 31.5.
    Rina89 malo sam mirnija,a sigurno ću sutra po starom. Nastojim se ne brinuti,ali to je jače od mene. Ma sigurno ti ne bi bilo lakše da si i treću betu izvadila. Tako je to kod većine nas.
    Ne brini za vanmaterničnu, ne bi ti beta bila tolika.  
    Aurora,Roxy,Perlla Pupo! Sretno vam!
    Anchy konačno krećete! Sretno! 
    Leoni odlična beta! 

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Hvala cure svima 🥰🥰 
    Takoder cestitam svim curama sa dobrim vijestima  💕
    Tesko mi je pohvatat sve jer sam se malo povukla s foruma dok smo u toj fazi cekanja..ee da i da se malo pohvalim hlace koje nisam mogla ni navuc preko guzice prije 2 mj sad ih fino mogu zakopčat 🤭🤭

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    anchy321

    Hvala cure svima 🥰🥰
    Takoder cestitam svim curama sa dobrim vijestima 💕
    Tesko mi je pohvatat sve jer sam se malo povukla s foruma dok smo u toj fazi cekanja..ee da i da se malo pohvalim hlace koje nisam mogla ni navuc preko guzice prije 2 mj sad ih fino mogu zakopčat 🤭🤭


    Baš mi je drago što krećete, bit će to super, mora 🤞❤️
    I odlično za kile, to je uvijek dobra vijest kod nas žena 💪🤪

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.