Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1053

    Prijavi adminu

    Ribic testic je melem za oci 😍 cestitam 🍀

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    ribic

    Presmijesno je kak se muz prvi probudio i ulazi mi u sobu (spavamo odvojeno jel on bas jako hrce). I ja njemu hocemo li piskit danas ili cekamo sutra. I on odmah sutra (i to od pocetka zagovara).

    I ja ok. I za 3 min ja njemu da nemrem cekat i da idemo to obavit. I nis, popiskim se, umocim stapic i maknem se iz kupaona. Njemu objasnim da moraju biti dvije crte i da cemo skupa gledati. I vratim se za 20-30sec i nema nis i ja kazem da eto, nista od bebe. Zagrlimo se i kazemo si da idemo dalje.

    I onda se okrenem i pogledam test i izgleda mi kao da pocinjem vidjet sjenu. I ja onak njemu jel on to vidi i on sav uspanicen da on ne zna kak to treba, da ne zna jel vidi. I ja rekoh nis, biokemijska je bila.

    Al crta i dalje tamnila i tamnila i onak oboje u soku gledamo u test i nis nam jasno😂 A taman se pomirili da nista od ovoga 🙈

    A on jadan u strahu jer jedine crte koje vide su na lh trakicama, a tam su obje jednako tamne.

    Objasnila sam mu da ovo ne mora nista znaciti. Da idemo korak po korak (beta sutra i u pon) pa uzv i sve dalje… I sad je i on ok. Ne veselimo se previse (jer se bojimo razocaranja) i idemo korak po korak.


    Bas mi je drago, cestitam!!! 😘🍀🤰

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Dia85

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    ribic

    Jutro!

    Muller, 11 dnt osomostanicnog trodnevnog. Ne znam jel ok crta ili bi trebala bit tamnija. Betu cu sutra da mogu ponoviti u pon.

    https://ibb.co/9ttgmnN [ibb.co]


    Draga crta ti je odlična, čestitam!! Želim ti da i beta bude takva i sve dalje; juuupiii bas sam hepi🥳🥳🥳🥳

    Ja 36 (ok, blaža trombo),MM 35 (šetajući spermio od OAT - normo), 2 IUI neuspješno
    01/21 IVF Gonal 150-75, Orgalutran, Decapeptyl, freeze all, 3/6 oplođeno, 1 trodnevni FET; beta ❌
    05/21 Ovaleap 125-100, Cetrotyde, Ovitrelle, 10 oplođeno, 4 blastice, freeze all, FET 4 puta neuspješno

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Danas imamo:
    SeniRemmus/SeniSummer - 21.5. druga beta
    Leoni - 21.5. druga beta
    manemoj- 16tt dečkić, 21.5. UZV
    Samara- 37tt dolazi nam dečko! 21.5. TA

    Sretno, cure!!


    Sretno svima 🥰🥰🥰🤞🤞!
    Nadja divne vijesti nam nosis za odlican pocetak dana!🥰 Cestitam🥰!

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Dia85

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Nadja89

    E zdravo, ja sam pisala ovdje prije nekih 5 mjeseci, pratila vas stalno, ali sam se malo sklonila.. Hocu samo da vam kazem da je moj muz isao na operaciju varikokele koja je bila uzrok njegovog katastrofalnog spermiograma i da ja imam pozitivan test 2 mjeseca nakon operacije i betu 76,6 na 12 dan posle ovulacije, sto bi bilo 7 dan blastociste ( da sam isla na transfer) haha, morala sam sve izracunati, nemam mira.. Ostaje mi samo da se molim da ce sve biti uredu, ali sam zeljela da napisem da je to posle varikokele, jer gdje god sam trazila, citala, nasla sam neke negativne komentare a vjerujem da je nama pomoglo, tako ukoliko se neko premislja, samo operacija, koja je ustvari rutinska, jer za nas spermiogram su govorili da nema sanse nikakve..


    Hvala ti što si podijelila, predivnooo, svi se potajno tome nadamo u pauzama od postupaka i jako veseli pročitati da je nekom uspjelo! Nek bude sretno do kraja🍀🥳
    Cure sretno danas s betama i pregledima.. navijam za vas🍀

    Ja 36 (ok, blaža trombo),MM 35 (šetajući spermio od OAT - normo), 2 IUI neuspješno
    01/21 IVF Gonal 150-75, Orgalutran, Decapeptyl, freeze all, 3/6 oplođeno, 1 trodnevni FET; beta ❌
    05/21 Ovaleap 125-100, Cetrotyde, Ovitrelle, 10 oplođeno, 4 blastice, freeze all, FET 4 puta neuspješno

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas 🍀🤞🏻🧡 javite sretne vijesti.
    Ja sam opet otisla vaditi betu i drzite mi fige da pada…

    💛🧡

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Hvala curke! Korak po korak dalje. Vidjeli smo tu puno prica s lijepim zavrsetkom ali nazalost i onih s tuznijim.

    Idemo sad polako dalje 💪

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Seniremmus i Leoni sretno s betama, neka se lijepo poduplaju🤞🤞
    manemoj -  uživaj u druženju s deckicem 💙
    Samara - sretno i javi nam šta je bilo, jeste li dog carski i di je posteljica 🍀💙
    Lucyinthesky ma joj, mob mi stalno ispravlja a ja ugl pročitam kaj sam napisala tek kad pošaljem 😅
    Nadja prekrasna priča, čestitam 🥰
    Ribic crta je odlična 😍❤️
    Sanjich i ja sam se pitala šta je s Ivanom/Maslačak baš…. Već se dugo nije nikako javila…. 

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    malala

    Pozdrav cure.
    Upravo čekam inseminaciju, 11. dc sam samo. Bila sam samo na 1 uzv 8.dc kad je dr rekla da je endo malo tanji i da ima samo 1 js od 5 dana klomifena 3x1, s tim da je i ona mrvicu manja nego bi trebala. Nisam pitala točno veličinu kad ona nije ništa rekla, a živcira me što ja moram ispitivati sve kad dođeš kod dr.
    Uopće mi poslije nisu radili uzv i ovo mi je sada “samo da obavimo” jer ne nadam se ničem uz ovako stanje. 😩
    Trebao je biti ivf da je bilo više js.


    Malala a jesi dobila stopericu? 
    Ni meni prije inseminacije nisu radili uzv jer kao to im nije praksa. 
    U svakom slucaju sretno 🧡🍀

    💛🧡

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Nadja89 pa to je stvarno super za pročitati  čestitam i neka sve bude uredno do kraja. Hvala što si podijelila svoju priču na forumu. Ja sam isto dosta loših stvari čitala o operaciji varikokele. A vama je nakon operacije uspjelo prirodno, to je predivno 🍀🥳
    ribić crtica je  čestitam i neka se tako nastavi
    Jagodica9 dobro nam došla  i što prije otišla trudna. Super za suplemente koje uzimaš. Vitamin D ti je dobar, nastavi ga uzimati. Za feritin su cure uzimale Sideral Forte. Sve pretrage možeš obaviti preko uputnice u bolnicama. Uputnicu ti izdaje tvoj socijalni ginekolog, samo mu pošalji nalaz privatnika na kojem su navedene pretrage koje moraš obaviti. Nalazi se u bolnicama čekaju cca 7 dana. Nalaze možeš vaditi i privatno uz plačanje i uglavnom ih dobiješ isti dan. Sretno 
    TirelessIvy ❤️❤️❤️❤️ 
    SeniSummer 🍀🍀🍀🍀🍀 sretnooooo
    sve ostale cure koje danas nešto imaju sretnooooooo 🍀🍀🍀🍀

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.