Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    cure koje su imale biokemijsku, jeste ispratile betu do nule? i kakva vam je bila menstruacija? Pitam jer je meni jucer predvečer krenula i ide al nema onih poznatih izljeva a bol je trajala svega par sati i bila skroz drugacija..sad me boljela samo lijeva strana, naprijed skroz nisko kao kod jajnika i iza na leđima nisko..ali velim samo lijeva strana. Pa sam mislila sutra možda opet vaditi betu samo da se uvjerim da je pala, da nisu neke komplikacije nakon biokemijske..Očekivala sam potop kad krene a ona cak i malo slabija nego inače 🤔


    Hrabrica i ja sad prema naputku dr. trebam ispratiti betu do nule, a menga mi je najnormalnija, kao i svaki mjesec.

    💛🧡

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    ribic

    Jutro!

    Muller, 11 dnt osomostanicnog trodnevnog. Ne znam jel ok crta ili bi trebala bit tamnija. Betu cu sutra da mogu ponoviti u pon.

    https://ibb.co/9ttgmnN [ibb.co]


    Ribic 🥳🧡🥰

    💛🧡

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    ribic

    Jutro!

    Muller, 11 dnt osomostanicnog trodnevnog. Ne znam jel ok crta ili bi trebala bit tamnija. Betu cu sutra da mogu ponoviti u pon.

    https://ibb.co/9ttgmnN [ibb.co]


    Odlična crta! 🥳

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    ribic

    Jutro!

    Muller, 11 dnt osomostanicnog trodnevnog. Ne znam jel ok crta ili bi trebala bit tamnija. Betu cu sutra da mogu ponoviti u pon.

    https://ibb.co/9ttgmnN [ibb.co]


    Ribic ne da je ok crta, nego je savršena 👌👌👌

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nadja89, kako te se ne bih sjećala. Wooooohooo, super vijesti. Samo nas obavještavaj i dalje!

    ribic, savršena crta!

    💔💔💔

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Ribic pa to je odlicna crtica🥰🥰🥰!

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Danas imamo:
    SeniRemmus/SeniSummer - 21.5. druga beta
    Leoni -   21.5. druga beta
    manemoj -  16tt dečkić, 21.5. UZV
    Samara - 37tt dolazi nam dečko!  21.5. TA

    Sretno, cure!!

    💔💔💔

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Presmijesno je kak se muz prvi probudio i ulazi mi u sobu (spavamo odvojeno jel on bas jako hrce). I ja njemu hocemo li piskit danas ili cekamo sutra. I on odmah sutra (i to od pocetka zagovara).

    I ja ok. I za 3 min ja njemu da nemrem cekat i da idemo to obavit. I nis, popiskim se, umocim stapic i maknem se iz kupaona. Njemu objasnim da moraju biti dvije crte i da cemo skupa gledati. I vratim se za 20-30sec i nema nis i ja kazem da eto, nista od bebe. Zagrlimo se i kazemo si da idemo dalje.

    I onda se okrenem i pogledam test i izgleda mi kao da pocinjem vidjet sjenu. I ja onak njemu jel on to vidi i on sav uspanicen da on ne zna kak to treba, da ne zna jel vidi. I ja rekoh nis, biokemijska je bila. 

    Al crta i dalje tamnila i tamnila i onak oboje u soku gledamo u test i nis nam jasno😂 A taman se pomirili da nista od ovoga 🙈

    A on jadan u strahu jer jedine crte koje vide su na lh trakicama, a tam su obje jednako tamne.

    Objasnila sam mu da ovo ne mora nista znaciti. Da idemo korak po korak (beta sutra i u pon) pa uzv i sve dalje… I sad je i on ok. Ne veselimo se previse (jer se bojimo razocaranja) i idemo korak po korak. 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Ribiiic odlicnaaaa crta nek tamniii, jedva cekamo betu! 🍀🍀🍀🙏
    Nadja odlicne vijesti, stvarno se podebljava lista prirodnih trudnoca tijekom ivf postupaka.. Mozda mtb napravi i posebnu listu hhh 🍀🍀😊

    Dada ma meni gleda ona 22. Kao termin samo sam ja ticker napravila sa datumom zadnje M jer nisam znala kako sta kad je sve krenulo. Bas cu promjenit da bude kak spada lijena sam bila do sad 😂
    Kako si ti, jesu li mucnine skroz stale?  Ja sam primjetila isto novog gosta dole 😟 iako me nis ne boli i uredno kakam i sve.. Ne bi ni znala da nisam kupila ogledalce da pogledam jel i moja prominila boju kao ruskina 😂😂😂❤️😜

    Ruska, bajo, saro si su slike bebica? 
    E i da nije dugo nitko stavljao slike trbuscica, ove uskoro rodilje di su trbusine 😍😍🥰

    Jel se tko cuje s Ivanaxxx, nemogu se sjetit jek najavila bila odlazak ili samo nestala 🤔🤷

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1053

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Danas imamo:
    SeniRemmus/SeniSummer - 21.5. druga beta
    Leoni - 21.5. druga beta
    manemoj- 16tt dečkić, 21.5. UZV
    Samara- 37tt dolazi nam dečko! 21.5. TA

    Sretno, cure!!


    Sretno🐞🍀

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.