Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    AuroraB navijamo za tvoje 🌟🌟🤞❤️
    Nirvana neka si ti okrugla 😊Bebica je slatkiš mali 🤩
    TirelessIvy jako bih voljela da ti uspije 🤞❤️
    Magnolia baš mi je žao što se toliko mučiš, ali definitivno će se isplatiti 🤞😊
    Tuma meni je tvoj autocorrect zakon 😁

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Mag.nolia

    RebekaB

    Pitanje; mrni je progesteron (nizak) 21 dan = 27 nmo/L …. stavljam utrice ali pitam se dali da idem na injekcije progesterona jos…ili je to dovoljno? Hvala

    Jesi to bas danas vadila ili je to neki stari nalaz? Relevantno je samo ako si danas vadila.


    Ma vadila lani :) 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Hope33

    RebekaB

    Pitanje; mrni je progesteron (nizak) 21 dan = 27 nmo/L …. stavljam utrice ali pitam se dali da idem na injekcije progesterona jos…ili je to dovoljno? Hvala

    Mozda kad je vaden progesteron, u tom ciklusu nije bila najkvalitetnija ovulacija pa je zbog toga bio nizi. Ja sam primjetila da ponekad meni budu “jaci simptomi” kao dokaz porasta progesterona nakon ovulacije u obicnom ciklusu nego nakon punkcije u stimuliranom postupku. Navodno je razlog sto kod aspiracije stanica folikul usisu, a on ne pukne tako da ne moze se adekvatno stvorit zuto tijelo. Al ipak uz utrogestan 3×2, temp mi skoci na oko 37 sta je dokaz da je progesteron ipak postojan.. Ako ti je tempica niska, ja bi pitala dr. za injekcije progesterona, svakako nista na svoju ruku


    Hvala ti na odg.  Zvala sam doktora pa kaze da ne treba. Samo utrogestan…. 3x2… 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Deleted user

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    RebekaB

    Mag.nolia

    RebekaB

    Pitanje; mrni je progesteron (nizak) 21 dan = 27 nmo/L …. stavljam utrice ali pitam se dali da idem na injekcije progesterona jos…ili je to dovoljno? Hvala

    Jesi to bas danas vadila ili je to neki stari nalaz? Relevantno je samo ako si danas vadila.

    Ma vadila lani :)


    Ako te muči razina onda kada budes isla raditi betu izvadi i progesteron.

  • Deleted user

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    AuroraB navijamo za tvoje 🌟🌟🤞❤️
    Nirvana neka si ti okrugla 😊Bebica je slatkiš mali 🤩
    TirelessIvy jako bih voljela da ti uspije 🤞❤️
    Magnolia baš mi je žao što se toliko mučiš, ali definitivno će se isplatiti 🤞😊
    Tuma meni je tvoj autocorrect zakon 😁


    Navikla sam se vec, ma ne treba me žaliti, nego eto ta hodanja na tašte me samo dokrajče😅😅

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Mag.nolia

    Lucyinthesky

    AuroraB navijamo za tvoje 🌟🌟🤞❤️
    Nirvana neka si ti okrugla 😊Bebica je slatkiš mali 🤩
    TirelessIvy jako bih voljela da ti uspije 🤞❤️
    Magnolia baš mi je žao što se toliko mučiš, ali definitivno će se isplatiti 🤞😊
    Tuma meni je tvoj autocorrect zakon 😁

    Navikla sam se vec, ma ne treba me žaliti, nego eto ta hodanja na tašte me samo dokrajče😅😅


    Ja te nimalo ne žalim 

    💔💔💔

  • Avatar Hope0306

    Hope0306

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    TirelessIvy sretno 🙏🙏

    🧚‍♀️27
    AMH 30.5
    Anti TPO 61.4
    🦸‍♂️28
    Azoospermia, mikrodelecija y kromosoma azfc, spermatidni stop
    1/21 TESE 3 spermatida
    4/21 postupak (Gonal F 150j, Cetrotide)
    10.5. aspiracija - 16 oocita
    Tijekom odmrzavanja materijala mm pronađen spermij koji nije prezivio ciscenje tako da nije došlo do transfera
    8/21 - odmrzavanje preostalog materijala ❌ nije pronađeno ništa

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    darliv

    Lindsay

    darliv

    Jedno pitanje za cure koje idu u Osijek, od koliko sati rade subotom uzv?

    Vikendom po dogovoru s dr. Ja sam obicno bila oko 8 h kada im zavrsi sastanak.

    A cini mi se da si rekla da je doktorica cijeli mjesec na godisnjem? Trebala bih u sub na 2.dc na uzv, i sad ne znam kad da dođem, mozda onda tako oko 8..


    Vratila se ranije, ovaj tjedan radi zbog prevelikog obujma posla. Za iduci ne znam, vec ce ti spomenuti. Ja sam sutra na uzv.

  • Deleted user

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Mag.nolia

    Lucyinthesky

    AuroraB navijamo za tvoje 🌟🌟🤞❤️
    Nirvana neka si ti okrugla 😊Bebica je slatkiš mali 🤩
    TirelessIvy jako bih voljela da ti uspije 🤞❤️
    Magnolia baš mi je žao što se toliko mučiš, ali definitivno će se isplatiti 🤞😊
    Tuma meni je tvoj autocorrect zakon 😁

    Navikla sam se vec, ma ne treba me žaliti, nego eto ta hodanja na tašte me samo dokrajče😅😅

    Ja te nimalo ne žalim


    Nije ni muž, samo da znate🤣🤣

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Magnolia, ako se brineš provjeriHemoglobin A1C (HBA1C) - on ti govori prosjek GUK u 3 mjeseca, ovo što si sad vadila je pod utjecajem zadnjih par dana. Meni je nakon spontanog GUK bio 5.8 (najveći u životu), ali su dr rekli da nije problem jer mi je HBA1C bio 4.6 i to je realniji pokazatelj.


    Mtb bili mogla ja to vadit privatno u Analize, oće li meni pokazat ako bude povišen da imam inzulinsku rezistencije? 

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.