Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dia85

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Ana26 čestitam na predivnoj beti!!
    Perlla PUPO, navijam da se mrvice prime i ostanu!
    Roxy PUPO navijam i za tvoja dva prekrasna embrija
    Aurora PUPO želim ti da ovaj bude dobitni i da sve brige oko postupaka zasjene te dvije mrvice koje nek ti donesu najviše veselja..navijam jaaako

    Ja 36 (ok, blaža trombo),MM 35 (šetajući spermio od OAT - normo), 2 IUI neuspješno
    01/21 IVF Gonal 150-75, Orgalutran, Decapeptyl, freeze all, 3/6 oplođeno, 1 trodnevni FET; beta ❌
    05/21 Ovaleap 125-100, Cetrotyde, Ovitrelle, 10 oplođeno, 4 blastice, freeze all, FET 4 puta neuspješno

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Hrabrica meni ti je super sok od cikle i limuna iz Mullera, njega bi preporucila
    Perlla, Aurora, Roxy PUPOice cestitam i sretno dalje 🍀🤞🏻
    Ana26 koja  😍🥳
    Anchi 🍀🤞🏻 da bude uspjesan
    Nirvana prekrasna slikica 🥰
    Leoni 🥳🍀🤞🏻
    Nina89 drzi se i nadam se da ce ti iduci put biti dobitni, a savjetovat ce te iskusne curke 🧡
    VM 😔 za drugi ciklus 🤞🏻🍀

    💛🧡

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Pitanje; mrni je progesteron (nizak) 21 dan = 27 nmo/L …. stavljam utrice ali pitam se dali da idem na injekcije progesterona jos…ili je to dovoljno? Hvala  

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Avatar Hope0306

    Hope0306

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Perlla, Roxy, Aurora ooo ima vas danas 😍 neka vam se lijepo ugnjezde i sretno 🥰
    Samara super vijest!! 😍
    Ana26 beta je wooow 🤗
    Anchy juhuuuuuuuuu 🥳🥳🥳 suuuuuper! Muzu ce ti biti jako zabavno 😆 mm je super tim mu olaksao bolne muke 🙈
    Sunny ❤️❤️❤️
    Iscekivanje hvala 🤗🤗
    Nirvana zasluzeni godisnji i porodiljni 🥰🥰🥰
    Ma2013 🥳🥳
    Hani sretno u novom postupku i neka bude uspješno 🙏
    Nina 😞😞

    🧚‍♀️27
    AMH 30.5
    Anti TPO 61.4
    🦸‍♂️28
    Azoospermia, mikrodelecija y kromosoma azfc, spermatidni stop
    1/21 TESE 3 spermatida
    4/21 postupak (Gonal F 150j, Cetrotide)
    10.5. aspiracija - 16 oocita
    Tijekom odmrzavanja materijala mm pronađen spermij koji nije prezivio ciscenje tako da nije došlo do transfera
    8/21 - odmrzavanje preostalog materijala ❌ nije pronađeno ništa

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Perlla joj i mene je to brinulo iako sam pokušala da se što manje vidi, prvih par sati sam nekako sporije hodala sa malo više stisnutim nogama nego inače 
    Tweety88 hvala! Znači ako sam dobro shvatila, pije se od 1dc do transfera  i to u onom ciklusu u kojem je FET :D ak mi cikla krene izbijat na uha znači da sam pretjerala i nešto ipak krivo shvatila 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Perlla joj i mene je to brinuloiako sam pokušala da se što manje vidi, prvih par sati sam nekako sporije hodala sa malo više stisnutim nogama nego inače
    Tweety88 hvala! Znači ako sam dobro shvatila, pije se od 1dc do transfera i to u onom ciklusu u kojem je FET :D ak mi cikla krene izbijat na uha znači da sam pretjerala i nešto ipak krivo shvatila


    Ne pije se od 1dc jer dok imas menstruaciju n epijes nego kad M stane onda kreces… Ona pojacava krvarenje zato ne pijes u ciklusu.. 

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Sanjich 👶

    Hrabrica

    Perlla joj i mene je to brinuloiako sam pokušala da se što manje vidi, prvih par sati sam nekako sporije hodala sa malo više stisnutim nogama nego inače
    Tweety88 hvala! Znači ako sam dobro shvatila, pije se od 1dc do transfera i to u onom ciklusu u kojem je FET :D ak mi cikla krene izbijat na uha znači da sam pretjerala i nešto ipak krivo shvatila

    Ne pije se od 1dc jer dok imas menstruaciju n epijes nego kad M stane onda kreces… Ona pojacava krvarenje zato ne pijes u ciklusu..


    aha, ok…kužim :)

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Sanjich 👶

    Hrabrica

    Perlla joj i mene je to brinuloiako sam pokušala da se što manje vidi, prvih par sati sam nekako sporije hodala sa malo više stisnutim nogama nego inače
    Tweety88 hvala! Znači ako sam dobro shvatila, pije se od 1dc do transfera i to u onom ciklusu u kojem je FET :D ak mi cikla krene izbijat na uha znači da sam pretjerala i nešto ipak krivo shvatila

    Ne pije se od 1dc jer dok imas menstruaciju n epijes nego kad M stane onda kreces… Ona pojacava krvarenje zato ne pijes u ciklusu..


    Sori na krivoj informaciji onda… Ja sam pila od 1dc, ali istina, moje menge su jedva 4 dana i to da ne mijenjam uloske, mogla bi 4 uloska imat za to vrijeme 🙈

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hrabrica moje iskustvo sa ciklom…u prošlom Fet-u sam krenula tek 8 dan piti jer sam se nadala da će se endometrij sam zadebljati. 8dc je bio 5,1 i onda mi je doktorica rekla da ako ne krene rasti da ćemo odgoditi, počela sam piti ciklu i počeo je rasti. Na kraju je bio 10,2 💪s time da mi je od 8dc uvela i estrofem. E sad za ovaj fet sam krenula od 1dc počet piti ciklu i zadebljao se bez estrofema. Pila sam čašu dnevno,a u prošlom kad je sve bilo na brzinu sam znala i litru popiti 🙈 i samo da znaš da će ti urin vjerojatno biti crvenkast i stolica tamna(barem je meni bila) 🙈

    Ja 31 sve ok, on 32 los spermio
    11/20 1.ICSi - 11js, 3 odlične blastice, 5.dan vraćena 1, 2🐧
    1/FET ako je endometrij ok 04.02. 🙏
    04.02. PUPO ❤👼❤ Beta 18.2. 4,4
    2 FET 11.05.2021. 🤞🍀👼 opet nista 🤷‍♀️
    10/2021 2.ICSI 11js, 9 oplođenih, 1 blastica,nema 🐧
    ET 18.10.2021. 9dnt +na testu 🙏🤞 beta 10dnt 248😍🙏🤰beta 12dnt 668 😍 7+4 missed ab. 💔

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1053

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure svima na navijanju. Uz ovakvu ekipu navijaca sve je lakse 🎊🎉 divne ste sve  😘😘💕❤😇

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.