Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

🍀🐞MISS🐞🍀

Broj poruka: 758

Prijavi adminu

Lucija ,Ruska, jos jedno pitanje o duphastonu- nisam odavno! Da li se vama od njega tako jako mantalo i bolila vas glava? Ja jedva drzim oci otvorene, doslovno me baca u komu…Grcevi me cijelo popodne prate, bas se bzvze osjecam. .sad cu popit normabel i otic spavat…ako je ovaj pocetak trudnoce normalan onda je ovo stvarno show kod mene. . 
    Pami. ,Da,hvala, beta je super ! Pokusavam zivnit al nije bas lako! Sutra je novi dan,veselim se vikendu i nadan se da ce bit laksi! ❤️

👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

Tuma

Broj poruka: 672

Prijavi adminu

Cure, divne peseke imate sve!😍😍
    WNGG super, dobro nam dode opet malo lijepih vijesti😍
    Piky ajme zao mi je sto to jos traje, pa to se stvarno nije smijelo toliko oduziti!😔
    Miss moja prijateljica se u 10.tj trudnoce probudila u krvi do koljena, plahta, sve krvavo. Maleni  ce sad u 1.mj 2 god 😊 ima losih, ima dobrih iskustva, ali nazalost ne mozes znati kako ce tvoj put zavrsiti, mozes se samo nadati najboljem. Ja nisam krvarila, osim smedeg iscjedka nakon uzva i onog roskastog sto mislim da sam se ogrebla, ali nisam bila opustena do 11.tjedna…. nisam ni sad skorz opustena na 13+1,ali sad sam u periodu kad vise ne moram cijele dane visiti na internetu i istrazivati kolike su sanse za porod, za komplikacije, sto sve moze poci po zlu i slicno…. mislim da mi nikad necemo biti skroz opustene i mirne…..

👱‍♀️30 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 30 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV: femara, gonal,3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- menopuri 225 od 3.dc 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    UZV 10+5 fetus 4,3 cm
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    UZV 16+4 curka vitalna 💗

vuky

Broj poruka: 1316

Prijavi adminu

Piky bas mi je zao sto to prolazis, drzim fige da sad to krene i ne moras nigdje! Popij casu dvije vina da se pokrene!
    MISS bas nikad brigama kraja na ovom putu, cure su vec sve rekle, beta je super… valjda ce i ovo krvarenje prestati daviti 😖 Probaj se okupurati necim lijepim 💗

Super su mi ove fotkice pasica 💗💗💗💗💗

👱🏼‍♀️38 god, AMH 8,46pmol/L
    👨🏼‍🦲42 god, setajuci spermiogram
    11mj 2019. Cito IVF, letrozol,menopure i cetrotide - 8folikula, 2js, 2 embrija, odlicni, transfer 3dan, beta 2
    2/2020 ICSI sve isto ko prvi put
    9/2020 ICSI sve isto ko prethodna dva puta
    11/2020 Petrova, 2dc-6dc kombinacija gonal + pergoveris 150- 6dc dodan cetrotid ( imamo 10 folikula koje pratimo ) 10dc 14 folikula je mjerio od 13-20mm, 21h ovitrelle, 12dc punkcija 10 oocita, 2 embrija losije kvalitete 5.dan, FET u 1.mjesecu!

Nikitta

Broj poruka: 3547

Prijavi adminu

Erica i Woman_name i Piky imate vrlo slične pasmine? Prekrasni su. Ajme rastopila sam se. 😍❤️ Tuma predivni ste 😍 
    Piky nadam se da se katarza bliži kraj, ne znam kako tako dugo se otegnulo, baš te muči, mislim da je studeni mjesec mučenički, sve nas je tu dosta namučio, svaku na svoj način 💔
    MTB kako si ti?
    Miss beta uredno poduplana, voljela bih da nemaš grčeve i da ne krvariš, jedino možeš rokat po progesteronu, vjeruj mi, od njega viška glava ne boli! Vjerujem da si van sebe, probaj se umiriti, dekica, Netflix, spavanac. 
    Dada31 normalno se možeš farbati ako koristiš boju bez amonijaka. 🤷🏼‍♀️
    LucyLou crpimo energiju od kuda i svi mi, od Boga, energije koja je sve stvorila. Nema drugog objašnjenja, jer odavno bih digla ruke od svega. 😂
    Nirvana predivne vijesti 🥳
    Marinela87 zamisli! Čovjek me zove na Facetime 5 min nakon što je primio mail, a ovdje jedva dobijem doktoricu opće prakse na telefon danima, još te gledaju šta si došla 🤷🏼‍♀️🤣 Definitivno je ovaj forum paraleni život!
    Evo, ja sam satima bila u bolnici, pregledala me dermatologinja. Ona mi je dala neku terapiju za početak Betadine zavoji (jod), 2x dnevno, krema s kortikosteroidima i antibiotikom lokalno 2x dnevno nakon Betadina, preko dana krema neka Avene obnavljajuća. Sve to narednih 14 dana. Ako se ne smiri, napravit komplentnu mikotičku obradu (koju sad nisam mogla jer su svi kod njih u labu na bolovanju). Dala je i da vadim KKS, CRP, SE i DKS jer sam rekla da se bojim infekcije, a da mi nitko nije vadio krv. Tako da ću to u ponedjeljak. Napokon sam legla, dekica, Netflix, kolači, painkilleri, Normabel. Bio je težak tjedan. Krvarim kao luda, nadam se da će se do sutra smiriti, prestala sam s Visanne. 

🧜🏻‍♀️ 37, endometrioza IV, adenomioza, miom. Op. endo. 2x
    🦸🏻‍♂️ 47, ok.
    10/14 stim. IVF, dr. L, β 0
    11/14 stim. IVF, dr. L, β 0
    02/15 prir. AIH, dr. L, β 0
    05/15 stim. IVF, dr. L, β 0
    04/16 cilj. odn., dr. R, β 0
    09/18 stim. IVF, Petrova, js loše
    10/18 prir. IVF, Petrova, js pobjegla
    12/18 prir. IVF, Petrova, js pobjegla
    04/19 stim. IVF, Petrova, β 0
    09/19 prir. IVF, Petrova, js nezrela
    11/19 🚫 IVF na 6 mj.
    06/20 prir. IVF, otkazan, FSH 37!!
    11/20 odgođena op., terapija Visanne

ericaa

Broj poruka: 572

Prijavi adminu

Nirvana super vijesti!! 🙏🥰
    Piky joj bas mi je zao,nadam se da ce se zavrsiti uskoro. Sretno…
    Miss zaista nemam iskustva pa ti nemam sta reci osim da sretno i da drzim fige…ja sam pila duphastone zbog cisti i bilo mi se vrtilo,povracalo i bila sam placljiva…to je jedino iskustvo koje imam. 
    Svima saljem “novonormalni” zagrljaj 👊🤛 

💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    on-sve u redu
    ja- endometrioza, hormoni u redu, AMH 35
    2013. Laparoskopija endometrioze
    2017. Polip maternice-operacija
    2018/2019 povratak endometrioze
    Od 2018. pokušavamo prirodno, 2020. zaplovili MPO vodama
    12/2020- 1. IVF prirodni; Brevacid 5000, 3.12. aspiracija-prazan folikul
    3/2021. - 1. Stimulirani IVF 🤞🙏

Lucyinthesky

Broj poruka: 906

Prijavi adminu

Nirvana lijepe vijesti,to volimo 
    vuky baš volim čuti kad netko ovako savjesno nabavi pesonju,vjerujem da ćete uživati skupa.A objema nam želim da ostanemo “negativne” do prvog testa 
    Bozma bome je,uz sav stres oko postupka koji nam je svima uobičajen,meni je iskreno ovo sa Covid testom najgori dio do sad.Drago mi je da i bolje i skroz mi je drago za malca četverostaničnog,bit će to prva liga na kraju
    Piky peso ti je super,a ovo da je bio tužan,mogu mislit,oni sve živo kuže i osjećaju.Nadam se da će ti ovo tvoje zlo konačno završiti,držim sve moguće fige.
    LucyLou i Ruška1986 hvala curke,onda niš ne nosim.A vezano za taj koktel,valjda će mi bit ok ako je svima,nisam neka mimoza,ali mi se bome ni ne trpe nepotrebni bolovi.

🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.Ivf u prirodnom ciklusu- 01/20-nezrela stanica
    3.Ivf u prirodnom ciklusu-02/20-prazan folikul
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧

ericaa

Broj poruka: 572

Prijavi adminu

Nikita joj,tvoja muka nikako zavrsiti… mislim da jedna od nas ima maltezera a jedna cini mi se pudlu,ja bishona. Ako sam pohvatala. Ali oni su ti slicni,pogotovo maltezer i bishon,jer bishona ima nekoliko vrsta id kojih su neki cisto bijeli,neki kovrcavi kao pudle i sareni kao moja dok nije posvijetlila 😁
    Nadam se da ce ti konacno taj prst se oporaviti a krvarenje stati! To su Visane izazvale? 

💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    on-sve u redu
    ja- endometrioza, hormoni u redu, AMH 35
    2013. Laparoskopija endometrioze
    2017. Polip maternice-operacija
    2018/2019 povratak endometrioze
    Od 2018. pokušavamo prirodno, 2020. zaplovili MPO vodama
    12/2020- 1. IVF prirodni; Brevacid 5000, 3.12. aspiracija-prazan folikul
    3/2021. - 1. Stimulirani IVF 🤞🙏

Marinela87

Broj poruka: 123

Prijavi adminu

Ericaa kako to da ti ides u prirodni postupak, a ne stimulirani? Sori ako je glupo pitanje, nisam baš upućena u ovo sve, ili ako si već pisala, ja sam od svega zapamtila samo peseke 😂
    Nikitta  daa pa to je nevjerojatno, posebno, bas ne mogu vjerovat!!divan je. A ti se napokon cinis zbrinuta, nadam se da ce to sad sat rezultata! Ovaj tjedan je fakat bio kaos!! Pogotovo vama nekima sretnicama🙄 dekica i netflix super! I ja ću od nekoga zicat šifru 😄

🙋‍♀️34,hipotireoza, AMH 15.25 pmol/L
    🧒39, sve ok
    Oko 2 g pokušavanja, 1g u MPO
    1. AIH 7/2020 neuspjesan
    2. AIH 9/2020 neuspjesan
    1. IVF 11/2020,gonal 225,cerotide,ovitrelle. beta neg, smrzlica nema.
    2. Prirodni IVF 12/2020,vraćen dvodnevni,beta neg

Ruska1986

Broj poruka: 2321

Prijavi adminu

AuroraB

When nothing goes ➡️, go ⬅️.

Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).
    Kontrola ponovno za 2 tj.

😻 Predivne vijesti s UZV-a!

Juhiuuu! Cestitkeee 🥳🥳🥳

👨🏻40, 👩🏻34
    3 godine pokusavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspjesno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplodjeno,
    2 blastice(obe vracene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    stize nam cura 💜
    [lilypie.com]

Tuma

Broj poruka: 672

Prijavi adminu

Nikitta oh Boze, tebi nikad kraja mukama. Ja stvarno ne znam sta te jos nece uhvatit… mislim nadam se nista, nadam se da ce se i prst i krvarenje smirit. Stvarno si zasluzila malo mira…

👱‍♀️30 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 30 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV: femara, gonal,3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- menopuri 225 od 3.dc 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    UZV 10+5 fetus 4,3 cm
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    UZV 16+4 curka vitalna 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.