Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Ana26

    Kod mene u obitelji je svakoj prva trudnoća završila spontanim i to u godinama 18-25 godina,a nakon toga su rodile zdravo dijete. Tako da to nije povezano sa kasnijim rađanjem.


    Tako ces i ti❣️
    Nastaviti tradiciju ☺️

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1267

    Prijavi adminu

    Nikita zaista mi je zao sto to prozivljavas i sto je to tvoja sudbina i put. Kazu da nam Bog da kriz koji mozemo podnijeti,ocito ti si vec dokazala da mozes jako puno podnijeti. I zato se nadam da ces dozivjeti svoju amazing grace i pocet zuvjeti svoj zivot bez boli,straha,grca,ljutnje,panike i doktora. Sve sto je MTB srocila je predivno…budi majka sebi i zastiti sebe… 
    Simba ne mogu ni zamisliti tu srecu i ljepotu ❤❤🥰😍

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Jel se javljala Ivanaxx, nisam danas pola pročitala

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Mene isto brine miss nije nam se javila. A ona se inače javi prva ujutro 😏

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1103

    Prijavi adminu

    Leoni ja sam osjetila mozda od osmog dana ciklusa nadalje, a pred samu aspiraciju mi je cak bilo bolno i hodati, i stomak je bio poprilicna loptica, imala sam ukupno 16 stanica.. Ali nije svima tako, netko osjeti vrlo malo ili uopce ne osjeti.. 

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • Deleted user

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Večer cure, malo da vam se javim. Inače dane do 1.ultrazvuka provodim gledajući filmove i radom od kuće. Iskreno neznam kako se osjećati i ponašati, mislila sam kad prvi put ugledam pozitivan test da ću skakati od sreće, to se nije dogodilo, ajde kad prođu bete možda bude bolje, to se nije dogodilo..i sad čekam 1 pregled za par dana i jako strepim, pokušavam se opustiti ali ne možeš protiv sebe. Nisam ni na nebu ni na zemlji, da li je to normalno da je tako? Ne mogu se jednostavno veseliti…jesam zbog toga čudna? Nezahvalna? Neznam eto..,hvala svima na odg.unaprijed i podršci.

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    LioraLiora

    Večer cure, malo da vam se javim. Inače dane do 1.ultrazvuka provodim gledajući filmove i radom od kuće. Iskreno neznam kako se osjećati i ponašati, mislila sam kad prvi put ugledam pozitivan test da ću skakati od sreće, to se nije dogodilo, ajde kad prođu bete možda bude bolje, to se nije dogodilo..i sad čekam 1 pregled za par dana i jako strepim, pokušavam se opustiti ali ne možeš protiv sebe. Nisam ni na nebu ni na zemlji, da li je to normalno da je tako? Ne mogu se jednostavno veseliti…jesam zbog toga čudna? Nezahvalna? Neznam eto..,hvala svima na odg.unaprijed i podršci.


    Isto se desava i meni, i naravno da nisi luda.. ako si me pratila i ja sam cijeli tj imala dramu, testovi tamnili, bete se poduplale, uz sve to 6 dana krvarim i imala jake grčeve..danas je prvi dan koji je bio puno laksi da me manje bolilo … Brinem i dalje, brinut cu i nakon 3. Bete i nakon prvog uzv i nakon 2. Mozda predahnem nakon 12. Tj a mozda ni tad..  to je sve normalno. Mislim da ce nasa trudnoca do kraja bit vjecna briga 🤦🤦

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1267

    Prijavi adminu

    Nikita

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Cure moje ja i dalje nisam dobila M. U ponedjeljak mi je folikulometrija, bit će to četvrti dan pikanja, to je prekosutra a ja ni na vidiku s mengom. Pokušala sam googlati kakav je proces sa pikanjem kad izostane i nisam našla apsolutno nikakav podatak. Svugdje piše početi 1.2.ili 3.dan ciklusa… Ja sam počela prije ciklusa, sad ga ni nema. Osjećam blage grčeve ali neznam ih prepoznati što znače. Tko zna dali će se M i pojaviti uz pikice. Sutra je već treći dan i tijelo je počelo registrirati hormonsku stimulaciju, a ja pojma nemam što sad.. Jesam li ja iznimka? Kasni 7 dana… test negativan. Nisam slala doktoru mail jer ionako ga do ponedjeljka nebi pročitao a u ponedjeljak idem rano ujutro u pola 9 na UZV. Zbunjena sam i neznam što da mislim ☹️☹️ 🙄🙄

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Miss baš mi je drago da si bolje i da je sve ok 🥰

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.