Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

MTB

Broj poruka: 3292

Prijavi adminu

Ljutopile, Lucija007, hvala na dijeljenju iskustva.  Žao mi je što ste ih imali  
    Lucija007, ako mi odluče i svirati endometriju, neću se žaliti 

Ja 41g AMH 17.1 pmol/L. On starac, ali divan.
    IVF 10/2020 BetaPlus. Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle. Missed ab.

Broj poruka: 883

Prijavi adminu

MTB

Ljutopile, Lucija007, hvala na dijeljenju iskustva.Žao mi je što ste ih imali
    Lucija007, ako mi odluče i svirati endometriju, neću se žaliti

Bolje i da sviraju nego struzu🤭🙉😂😂

Bozma 🍀🐞

Broj poruka: 2353

Prijavi adminu

Piky

https://ibb.co/LC1w5Bm [ibb.co]
    https://ibb.co/k0HycJk [ibb.co]
    Evo i moje ljubavi.. Naš mali kralj, nikad nije napravio neku glupost, a mogao bi biti u kući dan i noć da ništa ne napravi ako mu je stiska on samo legne u svoj krevetić i čeka. A kad sam bila u bolnici skoro je umro od tuge, muž kaže da sve i jedan auto koji je prošao on sluša dali ja stižem..
    A u drugom postu pišem svoju ludost koja se i dalje nastavlja..

Skoro svi imamo male bijele. 
    A ovaj nastavak…..mene je satralo ova 4 dana natezanja sa ambulantom, mogu mislit kako je tebi i jos nema kraja

3 polustimulirana
    4 stimulirana

• Piky

Broj poruka: 223

Prijavi adminu

MTB

Kad dobijem definitivne vijesti, ako treba, zabit ću žlicu u sebe i sama se očistiti umjesto da prolazim kroz ovo što prolazi naša Piky. Ne želim ni zamisliti kako je to.
    Otežava se ženi da preboli gubitak. Otežava se da se krene naprijed. I radi toga se ne može ni zakazati idući postupak. Užas.
    Lucija007, ako se ne varam, ova vakumska kiretaža u Podobniku je najbolje rješenje ako ne krene prirodno? Što su ti rekli, kolika pauza prije idućeg postupka mora biti nakon takve kiretaže?

Ma joj nemaš vremena misliti na gubitak jer si zauzet sa drugim stvarima, tako da više nemam ni osjećaj što mi se to dogodilo. 
    Nadam se da će sutra krenuti čišćenje. 

🙋‍♀️32 🙋‍♂️44
    Dijagnoza: idijopatska neplodnost, svi nalazi super.
    3/2020 inseminacija - stigla M
    7/2020 prirodni, štoperica, jedan fulikul prazan
    9/2020 klomifen, štoperica, punkcija 15.9/ 1jajna stanica, transfer 17.09, beta 5.10
    Beta 19 dt 2233.1
    Beta 21 dt 3133.6
    20.10 srce se vidi
    27.10 nema srčane reakcije missed AB. 😭

Ruska1986

Broj poruka: 2321

Prijavi adminu

Piky

MTB

Kad dobijem definitivne vijesti, ako treba, zabit ću žlicu u sebe i sama se očistiti umjesto da prolazim kroz ovo što prolazi naša Piky. Ne želim ni zamisliti kako je to.
    Otežava se ženi da preboli gubitak. Otežava se da se krene naprijed. I radi toga se ne može ni zakazati idući postupak. Užas.
    Lucija007, ako se ne varam, ova vakumska kiretaža u Podobniku je najbolje rješenje ako ne krene prirodno? Što su ti rekli, kolika pauza prije idućeg postupka mora biti nakon takve kiretaže?

Ma joj nemaš vremena misliti na gubitak jer si zauzet sa drugim stvarima, tako da više nemam ni osjećaj što mi se to dogodilo.
    Nadam se da će sutra krenuti čišćenje.

I ja se nadam… Dokle ovo moze trajat vise, Boze dragi? Drz se!

👨🏻40, 👩🏻34
    3 godine pokusavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspjesno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplodjeno,
    2 blastice(obe vracene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    stize nam cura 💜
    [lilypie.com]

AuroraB

Broj poruka: 908

Prijavi adminu

When nothing goes ➡️, go ⬅️.

Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).
    Kontrola ponovno za 2 tj.

😻 Predivne vijesti s UZV-a!

👩34; ok. AMH 12.4 pmoL
    🧔37; 1.oligoasteno, 2. normo, 3. normo, 4. normo
    03/20 Petrova, odgođeno zbog korone
    08/20 Petrova; ICSI, vraćene 2 blastociste. Beta 2.7
    12/20 IVF Šimunić, Rekovelle, aspiracija prekinuta na pola, 4/7 oplođenih IVF-om; izvanmaternična (niska beta u startu).

Pami

Broj poruka: 116

Prijavi adminu

Miss predivna beta!! Znam da ti je teško i da brineš, ali probaj se opustiti i misliti pozitivno. Ova faza jednostavno ne ovisi o nama, bit će kako mora da bude a ti vjeruj da će biti najbolje 🙏🍀🥰

👧- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 -astenozoospermia
    3.5 godine pokusavanja 🙏🤰
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf centar., gonal 225, 5 stanica, vraćena 2 trodnevna embrija.. beta 14dnt 570.5; beta 16dnt 1297
    6tt, imamo 💗

• *.Women_name.*

Broj poruka: 961

Prijavi adminu

AuroraB

Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).

😻 Predivne vijesti s UZV-a!

Čestitam! 🥰

🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.11 imamo curku ❤️

vuky

Broj poruka: 1316

Prijavi adminu

Marinela ja sam čak razmisljala da ga pitam da pustimo za FET ako bude je, pa embrija jel… jer sve je moguce, iako se nadam najboljem rezultatu, spremna sam na sve! Svaki put je kod mene bio et trodnevnih, divnih, savrsenih i nista nikada, pa sam bas mislila pitati za fet i da se malo poradi na endometriju, jer ocito nije receptivan za embrije….

👱🏼‍♀️38 god, AMH 8,46pmol/L
    👨🏼‍🦲42 god, setajuci spermiogram
    11mj 2019. Cito IVF, letrozol,menopure i cetrotide - 8folikula, 2js, 2 embrija, odlicni, transfer 3dan, beta 2
    2/2020 ICSI sve isto ko prvi put
    9/2020 ICSI sve isto ko prethodna dva puta
    11/2020 Petrova, 2dc-6dc kombinacija gonal + pergoveris 150- 6dc dodan cetrotid ( imamo 10 folikula koje pratimo ) 10dc 14 folikula je mjerio od 13-20mm, 21h ovitrelle, 12dc punkcija 10 oocita, 2 embrija losije kvalitete 5.dan, FET u 1.mjesecu!

vuky

Broj poruka: 1316

Prijavi adminu

Pozdrav,

Čestitam 💗

👱🏼‍♀️38 god, AMH 8,46pmol/L
    👨🏼‍🦲42 god, setajuci spermiogram
    11mj 2019. Cito IVF, letrozol,menopure i cetrotide - 8folikula, 2js, 2 embrija, odlicni, transfer 3dan, beta 2
    2/2020 ICSI sve isto ko prvi put
    9/2020 ICSI sve isto ko prethodna dva puta
    11/2020 Petrova, 2dc-6dc kombinacija gonal + pergoveris 150- 6dc dodan cetrotid ( imamo 10 folikula koje pratimo ) 10dc 14 folikula je mjerio od 13-20mm, 21h ovitrelle, 12dc punkcija 10 oocita, 2 embrija losije kvalitete 5.dan, FET u 1.mjesecu!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.