Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Lucy znači nisam jedina, sad mi se oteglo, osjećam se kao zarobljena u ovom slabašnom tijelu i ne mogu niti u šetnju, a kamoli vježbat. Kad se sjetim da sam se u nekim postupcima ispucavala ona 3 dana između punkcije i transfera jer mi je falilo.

    AuroraB, bolje bi bilo da nisam ponovo gledala, sad sam odgledala ovaj video Poor Egg, ja sam sad imala, skoro pa sve prazne folikule, on tvrdi da je to zbog previše LH. A prirodno mi je na 2dc bio povišen, skoro 30, i onda još na to Menopur, sve ima smisla

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    ANKSIMORON

    Jutro cure, zelim svima ugodnu nedjelju… pitanje za cure iz IVF, Aurora znam da ide… cini mi se da bi danas trebala dobiti… narucila sam se za sutra na onaj brzi corona test… a jel mogu danas ih nazvati jer receno mi je da se javim 1 dan ciklusa? Ja jos nisam pokupila ni lijekove…


    Možeš, oni ti rade i vikendom i tu ujutro par sati, pokušaj ih do 10 dobiti.

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ljutopile🐥

    Jel se javljala Ivanaxx,nisam danas pola pročitala


    Heej, otišla sam s mužem za vikend malo na osamu pa čitam svako 10tu stranu haha
    Kod mene sve isto, pijem th, čekam betu, nisam dobila. Dobro mi je došlo otić jer ne mislim o ovome skoro nimalo.
    Sretno svimaaa, javim betu, izvadit ću je sutra pa prema tom nalazu dalje. To je 12.dnt, mislim da je ok.
    Test neću ponavljati, šta god pokaže opet nisam mirna dok beta ne potvrdi, ako nema M

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    MTB da, tijelo nam samo kaže kada treba stati. Moje ovaj tren kaže da bi bilo ok da ne ludujem baš, osjetim sad jajnike u svakom trenu. Inače,bavila sam se oduvijek sportom, prije ozbiljnije, pod “stare” dane rekreativno, ali to je dio mene. Imala sam sreću da su mi menstruacije bile kratke i bezbolne taki da ne znam da li sam radi njih ikad preskakala treninge, a kamoli natjecanja.
    U stimulacijama uvijek dr pitam do kad smijem i trudim se bit poslušna 😁
    Bozma o da, ta sam itekako i kužim te skroz 😎

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, od mene ništa ni ovaj put, radila sam test jutros jer je sinoć počela roskasta krv, naravno bijel ko snijeg. Sutra ću zbog svoje savjesti otići vaditi betu ali nema tu pomoći… Nemamo više smrzlića a nemam ni povjerenja više u kliniku u kojoj sam jer je moja doktorica otišla. 
    Plana za dalje nemam, a ne znam ni šta sa sobom više. Osjećam se da sam udarila na ogroman zid i samo mogu glavom lupati o njega… Ništa me ne raduje, najmanje Božić, prije sam ga obožavala sad me baca u depresiju i najradije bi ga prespavala. 
    Ne bi da kvarim raspoloženje na forumu pa ću uzeti sebi malo vrijemena dok ne vidim izlaz iz ove rupe ali ću vas pratiti… 

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    MTB da, tijelo nam samo kaže kada treba stati. Moje ovaj tren kaže da bi bilo ok da ne ludujem baš, osjetim sad jajnike u svakom trenu. Inače,bavila sam se oduvijek sportom, prije ozbiljnije, pod “stare” dane rekreativno, ali to je dio mene. Imala sam sreću da su mi menstruacije bile kratke i bezbolne taki da ne znam da li sam radi njih ikad preskakala treninge, a kamoli natjecanja.
    U stimulacijama uvijek dr pitam do kad smijem i trudim se bit poslušna 😁
    Bozma o da, ta sam itekako i kužim te skroz 😎


    Iskreno, ja sam mislila varati i ne slušati. Kao, dobro dobro, ali budem ja barem malo, kao da će ona znati.
    I onda sam shvatila da ne mogu, i shvatila sam zašto je ta preporuka ipak bila bitna 
    S tim da je meni doktorica na svakom pregledu napominjala da ne smijem vježbati, kao da je znala kako mi mozak funkcionira.

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Jeremija

    Lucy znači nisam jedina, sad mi se oteglo, osjećam se kao zarobljena u ovom slabašnom tijelu i ne mogu niti u šetnju, a kamoli vježbat. Kad se sjetim da sam se u nekim postupcima ispucavala ona 3 dana između punkcije i transfera jer mi je falilo.

    AuroraB, bolje bi bilo da nisam ponovo gledala, sad sam odgledala ovaj video Poor Egg, ja sam sad imala, skoro pa sve prazne folikule, on tvrdi da je to zbog previše LH. A prirodno mi je na 2dc bio povišen, skoro 30, i onda još na to Menopur, sve ima smisla


    Pa ako ti je uvijek LH visok od kada znas za sebe mozda ti je to ustvari i razlog svega sto ti se događa?? Disbalans hormona? Vjerojatno si to čitala, ne zelim ja sada nesto pametovat ali činjenica je da dobijaš stanice…. Lh je visok i kod policisticnih jajnika i to je jedan od razloga zasto se kod pcos sindroma dobija malo kvalitetnih stanica.🤔🤔🤔🤔🤔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    nada86

    Dobro jutro cure, od mene ništa ni ovaj put, radila sam test jutros jer je sinoć počela roskasta krv, naravno bijel ko snijeg. Sutra ću zbog svoje savjesti otići vaditi betu ali nema tu pomoći… Nemamo više smrzlića a nemam ni povjerenja više u kliniku u kojoj sam jer je moja doktorica otišla.
    Plana za dalje nemam, a ne znam ni šta sa sobom više. Osjećam se da sam udarila na ogroman zid i samo mogu glavom lupati o njega… Ništa me ne raduje, najmanje Božić, prije sam ga obožavala sad me baca u depresiju i najradije bi ga prespavala.
    Ne bi da kvarim raspoloženje na forumu pa ću uzeti sebi malo vrijemena dok ne vidim izlaz iz ove rupe ali ću vas pratiti…


    Draga, ne kvariš raspoloženje. Ljepota našeg čopora je da smo ovdje jedne za druge i kad je dobro i kad je loše. Meni su žene ovdje baš pomogle kad sam ja čula svoje loše vijesti.
    Uzmi si vremena, nema smisla još planirati. Malo se odmori, napuni si baterije, a onda ćeš polako dalje, onako kako budeš osjećala. Kad ti bude trebalo, tvoje lavice će ti pomoći savjetima, preporukama i podrškom.
    A u međuvremenu piši ovdje ili ne, kako god se osjećaš. Ti si jedna od nas bez obzira na to jesi li aktivna ovdje ili nisi. 

    💔💔💔

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    MTB



    Iskreno, ja sam mislila varati i ne slušati. Kao, dobro dobro, ali budem ja barem malo, kao da će ona znati.
    I onda sam shvatila da ne mogu, i shvatila sam zašto je ta preporuka ipak bila bitna
    S tim da je meni doktorica na svakom pregledu napominjala da ne smijem vježbati, kao da je znala kako mi mozak funkcionira.


    Kao da mene opisuješ 🤦‍♀️U jednom od prošlih, dan nakon što mi je rečeno da ne bi više trebala, imala sam neko “natjecanje” i odradila ga, doduše tijelo mi je bilo ok, naravno da ne bi da me boljelo.
    Uglavnom, kažem im za vježbanje i to je to. Sad sam poslušna 😁
    Ali da mi je bitno za psihu, je, različiti smo svi.

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Inače, osim popisa pregleda i raspisivanja strategije što ću dalje, zabavljam se i drugim popisom - svega onoga što sad smijem i na čemu ću se iživljavati idućih par mjeseci prije idućeg postupka.
    Npr. vježbanje. Kupke. Frizerski. 
    U frizerskom ću tražiti da mi da trostruku dozu kemikalija. Jer mogu. 

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.