Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    Aurora neka ovaj bude dobitan 🤞🏻❤️

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    Dada31 slazem se s curama, nemoj toliko brinuti, sigurna sam da nisi iznimka i da sve ide kako treba 😉😘

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    MTB

    Nikitta

    MTB i ja vidim sve te emocije kod sebe, samo ih dosta usmjerim ka samoj sebi, manje prema drugima ili svijetu, što je malo bezveze, na tome sada radim. Meni je pisanje puštanje emocija, tako da sam već bolje nakon ove naše prepiske. A i upalila sam si Friends. Odmah je sve ljepše. Hvala ti ❤️
    Miss uh, dobro je, samo da nema krvi. Odmaraj, čekamo s tobom 💋
    Jeremija Nevena Rendeli poklanja rabljena kolica McLaren za twinse, ali nemamo kome tu to ponuditi? Ne javlja se nam ae ništa u zadnje vrijemeFlower? Jesam zaboravila još koju mamu blizića?

    Eh da, ja sam godinama bila samodestruktivna. Terapije su mi pomogle da taj otrov usmjerim prema vani - najčešće tamo gdje i treba ići. Ne iživljavam se na nevinim ljudima, to je valjda jasnoPisanje i meni pomaže, kao da preslagujem neke police u sebi kad se ovako dopisujem u ugodnom društvu
    Po mojim bilješkama, dvojčeke nam nose flower93, ruby22 i more2309, ali ne javljaju se već neko vrijeme…


    Pratim vas ja djevojke 😘 samo vecinom toliko stranica napisete da se pogubim sva 🤦‍♀️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    darliv

    Aurora neka ovaj bude dobitan 🤞🏻❤️


    Hvala Cilj mi je dobiti vjeru i imati pozitivne misli! 
    Bozma našla sam video.

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    Jutro curke 😊
    Uspjela sam piknut taj glupu menopur i nisam na kraju uzela rozu iglu nego neku još manju.
    Sad već jajnici žuljaju po malo, ali zaključila sam da mi je u cijelom ovom prvom dijelu najgori dio taj kad mi zabrani vježbanje(a u ovom postupku je to dosta rano). Meni je to ono, rutina da psihički ostanem normalna, tak da sam luda pomalo već 😜
    AuroraB drago mi je da krećeš, možda se opet i mimoiđemo sutra 😊Bit će sve super ovaj put(to ja tješim i sebe usput)!
    MISS nadam se da si imala mirnu noć 🤞🤞
    Simba1989 baš lijepo da si nam se javila, tvoja priča mi je i dalje čudo ❤️
    flower kako se osjećaš i kako su bebači?
    Darliv kako ide čekanje?

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    flower93, samo se javi ponekad i napiši nam koju lijepu o svojim bebicama, volimo ovdje inspiracijske priče vas koji ste uspjeli. 

    Lucyinthesky, znam, i mene je frustriralo to s vježbanjem. Pokušaj zamijeniti vježbanje hodanjem.

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    AuroraB

    darliv

    Aurora neka ovaj bude dobitan 🤞🏻❤️

    HvalaCilj mi je dobiti vjeru i imati pozitivne misli!
    Bozmanašla sam video.


    ja išla tražit pa sad gledam ove druge, je li prošli put bio ovaj Poor egg yield ili IVF Stimulation protocol?

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    MTB

    flower93, samo se javi ponekad i napiši nam koju lijepu o svojim bebicama, volimo ovdje inspiracijske priče vas koji ste uspjeli.

    Lucyinthesky, znam, i mene je frustriralo to s vježbanjem. Pokušaj zamijeniti vježbanje hodanjem.


    Hvala ti, ma hodam ja puno i uz vježbanje, tako da mi sada samo to i ostaje, šta mogu 🙄
    Kauč, dekica i to nisu moj đir, više sam ono “hiperaktiva” tak da sama sebe sad nekako kočim, čudan feeling.

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar ANKSIMORON

    ANKSIMORON

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Jutro cure, zelim svima ugodnu nedjelju… pitanje za cure iz IVF, Aurora znam da ide… cini mi se da bi danas trebala dobiti… narucila sam se za sutra na onaj brzi corona test… a jel mogu danas ih nazvati jer receno mi je da se javim 1 dan ciklusa? Ja jos nisam pokupila ni lijekove… 

    👧33; 🧔35

    1. IVF Lucinger; 0 smrzlica; beta 300; biokemijska trudnoca
    2. IVF; Lucinger; 0 smrzlica; beta 10
    3. IVF; IVF poliklinika; 0 smrzlica, beta 2.5
    4. IVF - IVF 06/21
    17.4. GK 🌲🌲🌲

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    MTB

    flower93, samo se javi ponekad i napiši nam koju lijepu o svojim bebicama, volimo ovdje inspiracijske priče vas koji ste uspjeli.

    Lucyinthesky, znam, i mene je frustriralo to s vježbanjem. Pokušaj zamijeniti vježbanje hodanjem.

    Hvala ti, ma hodam ja puno i uz vježbanje, tako da mi sada samo to i ostaje, šta mogu 🙄
    Kauč, dekica i to nisu moj đir, više sam ono “hiperaktiva” tak da sama sebe sad nekako kočim, čudan feeling.


    Znam, slična sam, mirovanje me previše gura prema depresiji.
    Ali baš sam tokom postupka shvatila da je to mirovanje u našoj situaciji bitno - što je postupak išao dalje, to sam više osjećala neugodu kad bih pretjerala - do te mjere da sam jednom samo plesala po stanu i onda morala ležati sat vremena da mi bolovi prođu.
    Ipak je ovo osjetljivo razdoblje, mislim da ta preporuka za nevježbanje nije bezveze.

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.