Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Jeremija

    Miss1502, nema sumnje, trudna si
    Ja polako dolazim k sebi, samo 2 stanice. Bila je neka strka oko mene, a kako sam bila osamucena pojma nemam sta se dogadjalo, vidila sam samo da su doktorici bile poprilicno krvave ruke i dosli su i drugi dd. da joj pomognu i sad sam na infuziji. Valjda ne pukla neka zila. Bas sam razocarana brojem stanica


    ❤️❤️ Bozma ljubim te 

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Lucija hvala ti draga! I ja se nadam da će biti dobra beta. 
    Dada svaka čast, bor je jako lijep!! 🌲🔝🔝
    Ljutopile, Ivana.. ja sam imala transfer 2 trodnevna. Danas mi je 13dnt i nemam nekih simptoma osim laganih bolova u trbuhu (kao pred mengu) i malo me leđa znaju štrecati. To mi je počelo negdje 7dnt i nastavilo mi se i do sad. To je sve što sam do sad primijetila i jedina razlika u odnosu na prethodne transfere kad nisam imala apsolutno nikakvih simptoma. 

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Tuma

    Tuma

    Ruska1986

    Tuma

    Hvala Nikitta i Lucyinthesky😊
    MTB , da kako Ruska kaze, moj socijalni hoce povisit zbog tog roskastog iscjedka u petak, a moja privatna gin kaze da bi smanjila i da smatra da sam se ogrebla… ja znam slucajeve di su ukinuli i u 8.tt, a gdje su zene koristile i do poroda… kao ne steti nicemu…. al nemam pojma. Koristit cu sad 1 tj jos ovako 2*2 pa vidjet za tjedan dana dal da smanjujem. I smanjit cu nokte i koristit rukavice😊
    Pamidivan ti je test!! To je to!😍
    Nina cestitam na beti! Lijepo je narasla!😊😍

    E, a jel koristis i Duphaston? Ja mislim da oboje sluzi za istu stvar… 🤷‍♀️ Ako se ne varam…

    Ne, ja imam samo utrogestan….

    Sad sam malo citala. To je slicno, al duphaston mi se cini bolji i sigurniji.https://hrv.insideouthealthsolutions.com/utrozhestan-ili-djufaston-pri-beremennosti.html [hrv.insideouthealthsolutions.com]


    Ja sam mislila da to sve koristimo, a sad vidim da i nije tako bas..

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    NadimakMTB

    🌺Dada31🌺

    MTB tvoje mišljenje je da mu javim unaprijed da ju imam ili da pričekam još dan dva da vidim situaciju? 😊 Pošto sam danas i prestala sa pilulama.

    Pričekaj dan dva.
    I ne bih se ja tu previše brinula ako si sigurna da nemaš koronu.

    I da, meni je i prije postupka svaki mjesec pije menstruacije bila blago povišena temperatura, tako da će ti možda i ostati tako i nakon pilula.
    Reći ćeš doktoru da imaš povišenu temp, da se super osjećaš, da nemaš koronu.


    Meni je temperatura dugo ostala povišena od transfera, sad tek imam tak oko 36,9 ili 37 zavisi koji dan… U jednom trenu sam imala i 37,8, pa oko 37,4 pa dugo 37,2 ili 37,1.. Iako nisam ni dugo mjerila nezelim se opterećivati s tim, jednom mi je pala pa sam skoro srčani dobila 😂

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    🌺Dada31🌺

    Evo i obećala sam curke staviti bor kada završim pa eto 😊🥰 handmade ❤️
    .
    https://ibb.co/b3VmqQZ [ibb.co]


    Bor je prekrasan 😍😍 a ako ti krv ne pokazuje upalu, a koronu nemaš mislim da nemaš razloga za brigu 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Jeremija

    Miss1502, nema sumnje, trudna si
    Ja polako dolazim k sebi, samo 2 stanice. Bila je neka strka oko mene, a kako sam bila osamucena pojma nemam sta se dogadjalo, vidila sam samo da su doktorici bile poprilicno krvave ruke i dosli su i drugi dd. da joj pomognu i sad sam na infuziji. Valjda ne pukla neka zila. Bas sam razocarana brojem stanica

    ❤️❤️ Bozma ljubim te


    Hvala….sad sam malo usla da vidim sta ima. Mislim da ni ja necu sad na transfer ako se i oplode. Nije mi dobro, nisam nista jela danas, a povracam i opet uzasna glavobolja. Odveo me muz kod dr.opce prakse pa su mi dali nesto za bolove i neke uputnice. Nemaju mi oni sta rec ni dat za ovo dole. Ako idem na hitnu prenocit cu tamo cekajuci a nemam sad snage za to. E da, bio je dr.xy danas u tom neredu oko mene. Njega su prvog zvali u toj strci. Ne mogu ja bez njega 😁

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Nina985

    Ruska1986

    Nina985

    NadimakMTB

    Nina985

    Prijavljujem 2. betu 505.5 14dpt. 1. je bila u petak i iznosila je 69.12

    Wooohoooo, savršeno!!! Sad dogovaraj prvi UZV i javi nam kad ti je termin.
    Čestitam, mama!

    Zvala sad soc.ginekologa. Sestra mi dala termin tek 19.01.2021 za prvi pregled, NO WAY JOSE. Kod Škvorca sam se naručila za 2 tjedna

    Za prvi pregled?? Taj datum??

    Da, za prvi pregled mi je sestra od doktora dala taj datum. Jos sam joj 3 puta ponovila i onda mi ona rekla nek si idem privatno jer mi oni nece ranije dati termin prije nove godine.


    Boze dragi! Po njima bi ti trebala cekat skoro 2 mjeseca da ti naprave prvi uvz? Svasta… I sad zamisli da, ne daj Boze, nemas para za otic privatno iz nekog razloga… Ma uzas!

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    little123

    Evo da javim da sam sad napravila test i negativan je 😬 nista, novi ciklus novi pocetak i nadam se da ce bit uspjesan


    Bas mi je zao.. 😔😔 Slijedeci ce bit uspjesan! 😊😊😊

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Jeremija drzi se, i napravi kako se osjecas, definitivno ne treba ništa forsirat .odmori i uzmi si vremena koliko god trebas!! Svi smo uz tebe i mislimo na tebe ❤️❤️

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    🌺Dada31🌺

    MTB nemam koronu ali da je nešto drugo valjda bi i krv pokazala jer su mi u petak vadili KKS i da je nešto već bi krv pokazala i oni bi mene zvali. Zapravo sam sada čitala da je čovjekova temperatura do tih granica sasvim normalna. Seka isto pije pilule i zadnjih par pilula pred mengu obavezno blago povišena temperatura. Tako da moguće da mi se tijelo nije ni naviknulo još na njih. A i toliko me stres pere oko svega ovoga, pa još i briga dali ćemo moći u hrvatsku na g.o ili ne… Nisam vidjela svoje već godinu dana zbog te glupe korone.. . Sve me to puno brine i užasno sam napeta…. Pričekati ću još dan dva tri pa ako se nešto bude pogoršavalo ja ću doktoru reći. Sad pijem paracetamol da mi snizi to šta se snizit ima, dok još smijem. A rekao je da ga zovem dok krenem sa pikanjem pa ćemo odlučiti što dalje i kad je prva folik.😊 Ali užasno užasno užasno me strah svega ☹️☹️☹️


    Inače znaš li da stres može povisiti temperaturu za malo? 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.