Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    🌺Dada31🌺

    MTB tvoje mišljenje je da mu javim unaprijed da ju imam ili da pričekam još dan dva da vidim situaciju? 😊 Pošto sam danas i prestala sa pilulama.


    Pričekaj dan dva.
    I ne bih se ja tu previše brinula ako si sigurna da nemaš koronu.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    🌺Dada31🌺

    MTB tvoje mišljenje je da mu javim unaprijed da ju imam ili da pričekam još dan dva da vidim situaciju? 😊 Pošto sam danas i prestala sa pilulama.

    Pričekaj dan dva.
    I ne bih se ja tu previše brinula ako si sigurna da nemaš koronu.


    I da, meni je i prije postupka svaki mjesec pije menstruacije bila blago povišena temperatura, tako da će ti možda i ostati tako i nakon pilula.
    Reći ćeš doktoru da imaš povišenu temp, da se super osjećaš, da nemaš koronu.

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    E meni se pola sata sad užasno povraća i manta, inače nisam baš osjetljiva, sve s nogu prebolim, oću reć nije da nešto umišljam nego sam izgubila tlo pod nogama i povraća mi se užasno. Nema šanse da je to do trudnoće jer je ovo 5 dnt 3dn, ali si mislim da nije do boostera, jutros sam primila. Šta se vama čini 

  • Deleted user

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    E meni se pola sata sad užasno povraća i manta, inače nisam baš osjetljiva, sve s nogu prebolim, oću reć nije da nešto umišljam nego sam izgubila tlo pod nogama i povraća mi se užasno. Nema šanse da je to do trudnoće jer je ovo 5 dnt 3dn, ali si mislim da nije do boostera, jutros sam primila. Šta se vama čini


    Pa evo ja se pripremam da se ne uživim u simptome pa sam pitala trodnevne sa plusićima da napisu simptome. Nina985 je napisala da je tek ok 9dpt osjetila neke promjene na tijelu, mozda je to i neko optimalno vrijeme za simptome jer oni i dolaze od hcg-a koji oko 9dpt dolazi u krvotok. A boosteri su hcg pa mozda ne bi bilo cudno da netko od njih ima mučnine. Bas cu sada to proguglati.

  • Avatar little123

    little123

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Evo da javim da sam sad napravila test i negativan je 😬 nista, novi ciklus novi pocetak i nadam se da ce bit uspjesan

    👩 30 god/ amh 25.5 pmol/L
    🧔🏻 28 god/ sve ok
    12.11. IVF poliklinika, prve konzultacije
    1. postupak: 12/20 prirodni AIH - neuspješno
    2. postupak: 01/21 stimulirani AIH - neuspješno
    3. IVF 4/21 covid pozitivna
    4. IVF 8/21

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    little123

    Evo da javim da sam sad napravila test i negativan je 😬 nista, novi ciklus novi pocetak i nadam se da ce bit uspjesan


    Jako mi je zao, nisam vam htjela jutros govorit da ne budem neka baba roga ali puno puta sam ja radila lh testove u vrijeme ocekivane menge i znali su bit pozitivni pa na kraju nista,tako da oni nisu mjerodavni ..ja sam ga danas napravila bzvze uz ovaj test na trudnocu trudnocu cisto jer sam ga imala u kuci ali nije to to…ipak mora biti test na trudnocu.   Sretno u novom pocetku!! 🙏❤️

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ljutopile🐥

    Ivanaxx

    E meni se pola sata sad užasno povraća i manta, inače nisam baš osjetljiva, sve s nogu prebolim, oću reć nije da nešto umišljam nego sam izgubila tlo pod nogama i povraća mi se užasno. Nema šanse da je to do trudnoće jer je ovo 5 dnt 3dn, ali si mislim da nije do boostera, jutros sam primila. Šta se vama čini

    Pa evo ja se pripremam da se ne uživim u simptome pa sam pitala trodnevne sa plusićima da napisu simptome. Nina985 je napisala da je tek ok 9dpt osjetila neke promjene na tijelu, mozda je to i neko optimalno vrijeme za simptome jer oni i dolaze od hcg-a koji oko 9dpt dolazi u krvotok. A boosteri su hcg pa mozda ne bi bilo cudno da netko od njih ima mučnine. Bas cu sada to proguglati.


    I ja sam guglala, al i logika kaže da je do njega jer hcg je taj od kojeg i u trudnoći imamo simptome..
    Ah baš je žalosno kad dođe neg test nakon svega ovoga. Još sam kuhala jetricu na kiselo danas i sjetila se da je teratogena pa je na kraju nisam ni okusila, a obožavam je. A sad je ne bi mogla ni da smim, tolko mi se povraća, užas. 

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Ljutopile🐥

    Ajmo vi sa trodnevnima i plusićimasimptome na sunce, ali ne one uživljene, pospanost, vrtoglavica🤣🤣….. Nego baš neke događaje na tijelu sto nikad prije niste osjetile ako ste uopce ista osjetile? Baš me zanima!


    Jedini simptom koji je baš drugačiji su vene na cicama i oni pristici oko areola. Ostalo nista drugačije osim PMSa i to najjačeg ikad

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • LucyLou

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    Pami, Nina985 i Anitram1982, juuuupiiii, cestitam vam i zelim uredne i mirne trudnoce! 😊🎉🎊😘
    Tuma, drago mi da je sve u redu i da bebica lijepo napreduje. Vjerujem da vasoj sreci i olaksanju nema kraja 😊
    Lucyinthesky, kako je prosao drugi uzv? Kako napreduju folikuli? 🤞🏻😊
    Dada31, bor je prekrasan, svaka cast na kreativi 🥰 drzim ti fige da ce tempica spasti - znam da ti nije svejedno ali pokusaj se opustiti i vjerovati da ce sve biti ok. Nemas razloga za stres, sve ide lijepo svojim tokom 😉
    Little123, zao mi je, i drzim ti fige na najjace za dalje…
    MTB, sretno sutra na uzv - jedva cekam da cujemo to malo junacko srce! ❤️
    Curke, moji nalazi stigli pa imam pitanje - u kojem omjeru trebaju biti FSH i LH i sto oni zapravo govore? I je li moguce da AMH naraste ili je rijec o krivom mjerenju? 😳

    Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    MTB nemam koronu ali da je nešto drugo valjda bi i krv pokazala jer su mi u petak vadili KKS i da je nešto već bi krv pokazala i oni bi mene zvali. Zapravo sam sada čitala da je čovjekova temperatura do tih granica sasvim normalna. Seka isto pije pilule i zadnjih par pilula pred mengu obavezno blago povišena temperatura. Tako da moguće da mi se tijelo nije ni naviknulo još na njih. A i toliko me stres pere oko svega ovoga, pa još i briga dali ćemo moći u hrvatsku na g.o ili ne… Nisam vidjela svoje već godinu dana zbog te glupe korone.. . Sve me to puno brine i užasno sam napeta…. Pričekati ću još dan dva tri pa ako se nešto bude pogoršavalo ja ću doktoru reći. Sad pijem paracetamol da mi snizi to šta se snizit ima, dok još smijem. A rekao je da ga zovem dok krenem sa pikanjem pa ćemo odlučiti što dalje i kad je prva folik.😊 Ali užasno užasno užasno me strah svega ☹️☹️☹️ 

    endometrioza
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.