Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ludakopatka

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Ludakopatka

    AuroraB,
    Drago mi je šta si se tako brzo oporavila od svega.
    I vidim da ćeš brzo u postupak. Meni nakon druge vanmaternične je trebalo duže, ali to mu je bila već treća operacija pa je tijelu trebalo duže da se oporavi.

    MTB,
    Suđen ti je dr G.😄
    Da li ti je netko od doktora savjetovao to da malo duže pričekaš, ili si i sama osjećala da trebaš čekati? Psihički ili fizički ti je duže trajao oporavak?

    Prvu operaciju sam imala sa 30 godina. Tada mi dr nije dala 6 mjeseci da idem ponovo na dijagnostičku laparaskopiju za drugi jajovod. Rekla je to je minimum da se tijelo oporavi za novu operaciju. 
    Treću operaciju za drugu vanmaterničnu sam imala sa 36 godina, ali sam tada i imala već 5 punkcija iza sebe, i ja sam si tijelu dala više vremena za novi postupak. Bilo mi je teško zamisliti nove punkcije. 
    Tada mi nitko nije bio rekao koliko treba proći već sama nisam bila spremna. 
    Treba slušati svoje tijelo. 
    Sretno u novim borbama. 

    10 godina borbe, 15 postupaka, 15 transfera, nikad FET, dvije prirodne vanmaternične trudnoće, jedna IVF biokemijska trudnoća. Mpo odustanak, tijelo je reklo svoje. Ipak na kraju dolazi sunce i postajem mama najljepšeg anđela na svijetu❤️
    Korisni info za posvojenje na str 1575 do 1577,i dodatno od 1581 do 1584 vol. 4

  • Dia85

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Leia2.0

    Evo zvali su me - od ovih 5 zrelih su se 3 oplodile. Sutra ćemo se opet čut vezano uz dogovor oko vraćanja na 3. ili 5. dan, ako bude nešto za vratiti.
    Znam da smo s brojem oplođenih u odnosu na broj zrelih unutar statistike i već sam jučer računala na 3 oplođene , no ipak sam se nadala da bi se mogle možda sve oploditi. No što je tu je, sad se nadamo da će se ove 3 udarno razvijati odnosno da ćemo barem nešto moći vratiti u ovom postupku i nadati se sretnom ishodu.


    Leia2.0 navijam za tebe i veselim se lijepim vijestima, bit će za vratiti sigurno i bas imam dobar osjećaj za tebe!
    Ja čekam aspiraciju u cetvrtak i zbog hipera se ide na freeze all, tak da prije ožujka/travnja su mi rekli nista od vraćanja.  Bila sam ovih dana dosta u komi i strahu nekom, sad sam malo se dobila, test na covid negativan i idemo hrabro dalje..folikula je hrpa al su valjda pod kontrolom, nakon aspiracije uvesti će i Dostinex, ne znam dal neko od vas ima iskustva s tim lijekom. Ne stignem puno citati al navijam za sve vas, bas ste lavice:)

    Ja 36 (ok, blaža trombo),MM 35 (šetajući spermio od OAT - normo), 2 IUI neuspješno
    01/21 IVF Gonal 150-75, Orgalutran, Decapeptyl, freeze all, 3/6 oplođeno, 1 trodnevni FET; beta ❌
    05/21 Ovaleap 125-100, Cetrotyde, Ovitrelle, 10 oplođeno, 4 blastice, freeze all, FET 4 puta neuspješno

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    AuroraB, ako nisi plakala, kao da se i nisi keksala. 
    Da, baš sam nekako… jadna. Loš pristup 

    ericaa, pa da, radije bih da su mi rekli - ok, pomičemo postupak, sa idućom menstruacijom pij pilule toliko dana i idemo.

    Leia2.0, pa doktorica mi je to i rekla. Pričale smo na telefon. Ne može drugačije jer… covid.

    manemoj - bez brige, muž ti nije u opasnosti… ako ima loš spermiogram. I ako je iznimno ružan. Ili iznimno glup. Ostalo sve primam.  Ne jedem slatkiiišeeeee, ova beba u negativnim tjednima me uništava 

    Mattan, meni je antibiotik za tešku upalu mjehura uništio želudac. Puno bioaktiva (pogotovo uz antibiotik) + čaj od mente su s vremenom riješili stvar.

    💔💔💔

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    MTB cijelo vrijeme ga uzimam, i lactogyn… Ma luda sam više od svega 🤯😕 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Cure sa lh trakica, da li je ovo pik? Jos cu za par sati jednu testirati.
    https://ibb.co/G0yDvPd [ibb.co]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Uff. Kocka je bačena. IVF. Gić. Valjda ne griješim.
    Baš me strah.

    💔💔💔

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    MTB

    Uff. Kocka je bačena. IVF. Gić. Valjda ne griješim.
    Baš me strah.


    Bit ce to sve super, ne sumnjam uopce. 💕

    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2400

    Prijavi adminu

    Cudoviste mislim da maloooo malo fali! Meni je super bila aplikacija premom u kojoj slikas sve testice i ona ti priblizno odredi najtamniju i pik. Nju koristim i za pracenje ciklusa jer mogu sama namjestiti kad mi je ovulacija, nije onako blesavo i sturo kao moj kalendar 😂
    Mtb juhuuuuuuu! Navijala sam za tu odluku! Sad mi je lakse! Bit ce to super 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Tuma
    Leia2.0 3/5 odlično 🥰
    MTB pristup užas! Sad kada trebaš biti najodmornija i stavit tijelo u zen stanje da se taj malac što bolje ugnijezdi, oni se tako ponašaju! Po tvojim komentarima kužim da si totalno protiv kontracepcije, ako ce ti ta kontracep stvarat stres idi u IVF. Mirnoća i povjerenje u doktora ti je najpotrebnije 🤞❤ predaj se potpuno svom doktoru G 😂
    Dia85 sretnoooo u četvrtak 🤞😊 koliki ti je AMH? 

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Leiatri od pet ako se dobro sjećam, pa to je jako lijepi broj. Ideš vjerojatno na transfer trodnevnih, a ove ostale će pustiti da se razvijaju.. Ništa draga, držimo🤞🙌💜… sad pomalo kreću “Igre gladi”Mislim da igru živaca i sl.


    tako je, 3/5. A znači tako to ide, ima smisla. Meni su rekli da se sutra čujemo pa se dogovorimo z a transfer ali sam se pitala na temelju čega ćemo odlučiti kada je transfer. U svakom slučaju, da, igre gladi i živaca mi ne ginu 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.