Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina89

    Nina89

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ej curke, samo da se malo javim s updateima. Priznajem nisam vas citala zadnjih par dana ☺ nadam se da nisam nista bitno propustila i da ste sve ok! Ja evo dosla danas u bolnicu na ciscenje tabletama, dobila prvu tabletu pa cemo vidjeti. Nadam se da sam max 2 dana tu, mrzim bolnice (ok niko ih ne voli 😅). Ugl na uzv se nije nis promijenilo, mala gestacijska, nista unutra, a beta je u 3 dana porasla samo malo manje od 200 tak da se tu nema kaj vise radit. Ja sam super, samo da se ovo sto prije rijesi i da idemo dalje 🙂

    👩 33, AMH 61.8, PCOS nalik, zavaljena maternica, Crohnova bolest (formirana kolostoma)
    🧔 35, sve ok
    Prirodno pokusavali kroz 3g ali s povremenim pauzama zbog moje bolesti.
    1.) 10/20 - AIH, neuspjesno
    2.) 12/20 - 4 js, ET 1 blastice, 3🐧blastice
    A) 12/20 - ET, blighted ovum, čišćenje tabletama
    B) 05/21 - FET, beta 0
    C) 11/21 - FET, beta 0
    D) 04/22 - FET, beta 0
    3.) 05/22 - 10 js, 4 blastice, freeze all

  • Avatar curly29

    curly29

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    🌺Dada🌺

    Curly, ona je imala jučer FET jedne blastice, sad je na bolovanju naredna 2 tjedna jer je napokon rekla šefici, što je super jer radi njegu pokretnih i nepokretnih ljudi pa joj je posao dosta fizički zahtjevan. Ja se nadam da će joj uspjeti… Oboje bez dijagnoza, mladi… Ne vidim prepreku 🙏❤️
    Za 14 dana ima betu, kaže neče radit test nikakav do tada. Koristila je embryoglue i hatching pa ako joj uspije i ja ću ga tražit, možda ima neka kvaka. 😁😁


    Super, drzim vam fige ♥️
    Ajde pa javi da ga onda i ja trazim 😂
    Uspjece i tebi, sigurna sam. 🤞🏻
    Eej sta bi sa vasom teratozospermiom? Ne sjecam se da sam procitala, popravio se??

    Pokusavamo 1/2019 🤞🏻
    👩🏼‍🦱 30 (Blagi PCOS)
    🤵🏻 33 (Teratozoospermia, 2% normalnog oblika)
    ProFertil (oboje)
    Prve konsultacije IVF/ICSI 18.12 ✍🏼
    Vadjenje svih nalaza (prvi put) 2.2021
    Planiran postupak 3.2021
    https://lbdf.lilypie.com/t41up2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ljuta, ljuta, ljuta. I tužna.
    Nisam čitala što ste danas pisale, bila sam na sistematskom. Kasnije ću čitati, nisam ljuta zbog toga.
    Nego, meni je došla menstruacija. I zovem ja Betu, i oni hoće da ja preko mjesec dana pijem pilule (i da mi pomaknu ovaj ciklus za DVA TJEDNA, dakle, da traje 6 tjedana) jer… covid. Jer, njima tako odgovara. I nit makac, pričam, kumim, molim. Kao da pričam sa zidom. Za sve je odgovor - Covid. Ako ću platiti, magično imaju prostora i ranije. Ali ako ću preko HZZO, neka se izvolim preko mjesec dana trovati kontracepcijom.
    Vau, koja briga o meni i mom tijelu. 

    💔💔💔

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    MTB

    Ljuta, ljuta, ljuta. I tužna.
    Nisam čitala što ste danas pisale, bila sam na sistematskom. Kasnije ću čitati, nisam ljuta zbog toga.
    Nego, meni je došla menstruacija. I zovem ja Betu, i oni hoće da ja preko mjesec dana pijem pilule (i da mi pomaknu ovaj ciklus za DVA TJEDNA, dakle, da traje 6 tjedana) jer… covid. Jer, njima tako odgovara. I nit makac, pričam, kumim, molim. Kao da pričam sa zidom. Za sve je odgovor - Covid. Ako ću platiti, magično imaju prostora i ranije. Ali ako ću preko HZZO, neka se izvolim preko mjesec dana trovati kontracepcijom.
    Vau, koja briga o meni i mom tijelu.


    Omg, čitam i ne vjerujem 😡😡😡😡
    Ja bi na tvom mjestu iz revolta vjerojatno poklopila slušalicu, i onako “na peti” se okrenula i to je to od mene.
    Upravo zbog toga jer privatno s plaćanjem imaju mjesta u onda korona nije problem a ako ideš preko socijalna onda je korona glavni problem. 
    Užas eto nemam riječi i naprosto nemogu vjerovati 🙄🧐🙀🙀🙀🙀

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2319

    Prijavi adminu

    Hvala ludakopatka na savjetu. Danas sam bas razgovsrala s jednom hematologicom koja je rekla da to ne bi trebao biti razlog gubitaka jer su trudnoce otisle rano. Ali to smo telefonski razgovarale. Jesi li ti ostvarila urednu trudnocu uz heparin? Sad citam u potpisu pa pretpostavljam da si posvojila? Sretan rodjendaaaaan 💗🎉🎉🎉Svu srecu svijeta zelim 💗
    Ugovorila sam novi termin u Repromedu - 29.1. - taj dan nam je i kariogram i ujedno i prva godisnjica operacije vanmaternicne! Bas se veselim! Vidjet cu sto on kaze na sve. 
    Nina, ja sam nakon tablete prve isla doma i vratila se za dva dana i tad ostala samo par sati u bolnici! Neka bude sto bezbolnije i brze! 
    Mtb, skroz te kuzim, ista identicna spika kada sam ja kretala u postupak. Ako platim, moze prije, ako ne, onda preko mjesec dana kontracepcije. Kada sam javila da mi je kontracepcija uzasno legla i mogu li ranije prekinuti - nista - zid - covid. Mah! Ja sam s njima apsolutno razocarana. Ali onako apsolutno. Pogotovo nakon ovog zadnjeg kada su mi tijelo doveli u opasnost. Toliko sam ljuta na njih da mi dodje da ih tuzim, ali necu zbog svoje psihe. Jebo ih kovid! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Nina89 hrabrice 💗
    MTB strašno, baš za pop… To što kažeš štimaju sebi, samo da ne bi bilo praznik, vikend ili bilo što što njima ne odgovara… Uff 😵😵
    Meni je doktor rekao da ovo što klinike rade u zadnje vrijeme da samo urin testiranju nije dobro, i vidim na grupi mpo Osijek da vlada neko ludilo da uopće ne rade bris… A nije isto, evo meni urin sterilan, na brisu beštija.. I iako je lakše ne raditi sto nalaza nikad ne bi riskirala toliko zbog jednog odlaska..  

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    curly29

    🌺Dada🌺

    Curly, ona je imala jučer FET jedne blastice, sad je na bolovanju naredna 2 tjedna jer je napokon rekla šefici, što je super jer radi njegu pokretnih i nepokretnih ljudi pa joj je posao dosta fizički zahtjevan. Ja se nadam da će joj uspjeti… Oboje bez dijagnoza, mladi… Ne vidim prepreku 🙏❤️
    Za 14 dana ima betu, kaže neče radit test nikakav do tada. Koristila je embryoglue i hatching pa ako joj uspije i ja ću ga tražit, možda ima neka kvaka. 😁😁

    Super, drzim vam fige ♥️
    Ajde pa javi da ga onda i ja trazim 😂
    Uspjece i tebi, sigurna sam. 🤞🏻
    Eej sta bi sa vasom teratozospermiom? Ne sjecam se da sam procitala, popravio se??


    On je uspio sa  ovim Folio man kapsulama u samo 2 mj popraviti sa 0 na 12% i nije mi jasno ondda dali prvi nalaz nije bio potpuno valjan zbog prevelike apstinencije ili su kapsule zbilja pomogle. Nije ponavljao više, imao je za oplodoti 23 js pa valjda se nešto dobro i smućalo u njegovim kuglicama 🤣🤣🤣🤭🤭🤭

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Ludakopatka

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Slee

    Hvala ludakopatka na savjetu. Danas sam bas razgovsrala s jednom hematologicom koja je rekla da to ne bi trebao biti razlog gubitaka jer su trudnoce otisle rano. Ali to smo telefonski razgovarale. Jesi li ti ostvarila urednu trudnocu uz heparin? Sad citam u potpisu pa pretpostavljam da si posvojila? Sretan rodjendaaaaan💗🎉🎉🎉Svu srecu svijeta zelim💗
    Ugovorila sam novi termin u Repromedu - 29.1. - taj dan nam je i kariogram i ujedno i prva godisnjica operacije vanmaternicne! Bas se veselim! Vidjet cu sto on kaze na sve.
    Nina, ja sam nakon tablete prve isla doma i vratila se za dva dana i tad ostala samo par sati u bolnici! Neka bude sto bezbolnije i brze!
    Mtb, skroz te kuzim, ista identicna spika kada sam ja kretala u postupak. Ako platim, moze prije, ako ne, onda preko mjesec dana kontracepcije. Kada sam javila da mi je kontracepcija uzasno legla i mogu li ranije prekinuti - nista - zid - covid. Mah! Ja sam s njima apsolutno razocarana. Ali onako apsolutno. Pogotovo nakon ovog zadnjeg kada su mi tijelo doveli u opasnost. Toliko sam ljuta na njih da mi dodje da ih tuzim, ali necu zbog svoje psihe. Jebo ih kovid!


    Slee, nisam ostala trudna niti sa heparinom niti bez. 
    Ali Lučinger mi je davao heparin jer je smatrao da ne može štetiti koliko može pomoći. 
    Negdje sam čitala studiju koja je pokazala koliko je spontanih kod pai mutacija, ali to je bilo davno pa se uopće ne mogu sjetiti gdje sam je pronašla

    10 godina borbe, 15 postupaka, 15 transfera, nikad FET, dvije prirodne vanmaternične trudnoće, jedna IVF biokemijska trudnoća. Mpo odustanak, tijelo je reklo svoje. Ipak na kraju dolazi sunce i postajem mama najljepšeg anđela na svijetu❤️
    Korisni info za posvojenje na str 1575 do 1577,i dodatno od 1581 do 1584 vol. 4

  • Avatar malamaka

    malamaka

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Naš prvi UZV. 😍🙏🏻

    📍Split
    ➕🙏🏻💙
    07.09.21'.

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    🌺Dada🌺

    curly29

    🌺Dada🌺

    Curly, ona je imala jučer FET jedne blastice, sad je na bolovanju naredna 2 tjedna jer je napokon rekla šefici, što je super jer radi njegu pokretnih i nepokretnih ljudi pa joj je posao dosta fizički zahtjevan. Ja se nadam da će joj uspjeti… Oboje bez dijagnoza, mladi… Ne vidim prepreku 🙏❤️
    Za 14 dana ima betu, kaže neče radit test nikakav do tada. Koristila je embryoglue i hatching pa ako joj uspije i ja ću ga tražit, možda ima neka kvaka. 😁😁

    Super, drzim vam fige ♥️
    Ajde pa javi da ga onda i ja trazim 😂
    Uspjece i tebi, sigurna sam. 🤞🏻
    Eej sta bi sa vasom teratozospermiom? Ne sjecam se da sam procitala, popravio se??

    On je uspio sa ovim Folio man kapsulama u samo 2 mj popraviti sa 0 na 12% i nije mi jasno ondda dali prvi nalaz nije bio potpuno valjan zbog prevelike apstinencije ili su kapsule zbilja pomogle. Nije ponavljao više, imao je za oplodoti 23 js pa valjda se nešto dobro i smućalo u njegovim kuglicama 🤣🤣🤣🤭🤭🤭


    Ovo mi bas daje nadu da ce se i MM popravit sgram 🤞🤞 nama su rekli da apstinencija ne utjece na to ako ih uopće nema da ih onda nema jer ako je kao od preduge apstinencije da onda jedino mogu bit mrtvi 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.