Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    MtB pa ovo je užasno što se tiče Bete plus!! Kad su već takve face, kaj onda ne rade samo privatno, pošto ostale pacijentice ne trebaju očito i ako su im pacijentice preko HZZO-a građanke drugog reda pa idu po posebnim dugim procedurama… 😬 Tu ću ja njih nazvati i otvoreno pitati!!!

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Sbjelis dobro sam, obavljeno prvo keksanje, ništa me ne boli, ztarpala se u posao… sve je ok🥰 Hvala na pitanju! ☺️
    Nadalice tu sam ja, javljam se i pratim tvoje preslatke bebice🤗 Ne znam gdje si stala, ali bila je izvanmaternična na kraju, odstranjen mi je desni jajovod, ja sam dobro😚
    Leia koliko ti se stanica oplodilo na kraju? 

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    MTB - pristup Bete je strasan. Ako ti ne mogu medicinski opravdati zasto te na pilule stavljaju, this raises some red flags!!
    Jako mi je zao. Ovo nije nimalo korektno. Ja bih mozda na tvom mjestu trazila razgovor sa doktorom (telefonski, covid jel) pa da ti obrazloze taj pristup. 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Sbjelisdobro sam, obavljeno prvo keksanje, ništa me ne boli, ztarpala se u posao… sve je ok🥰 Hvala na pitanju! ☺️
    Nadalicetu sam ja, javljam se i pratim tvoje preslatke bebice🤗 Ne znam gdje si stala, ali bila je izvanmaternična na kraju, odstranjen mi je desni jajovod, ja sam dobro😚
    Leiakoliko ti se stanica oplodilo na kraju?


    3. Kako kaze MTB mocna trojka. Nadajmo se da su sve redom vrhunske kvalitete ☝🏻🙏🏻

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Leia tri od pet ako se dobro sjećam, pa to je jako lijepi broj. Ideš vjerojatno na transfer trodnevnih, a ove ostale će pustiti da se razvijaju.. Ništa draga, držimo 🤞🙌💜… sad pomalo kreću “Igre gladi”  Mislim da igru živaca i sl. 

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Ludakopatka

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Maslačakxx

    Ludakopatka sretan rođendan princeziciii
    Ostale cure ♥️♥️ i drž'te se, ne uspijevam popamtit ko šta, danas sam cila uspavana 😍


    Hvala😄
    Drago mi je kaj ste ti i Nikitta krenuli, ona za školicu, a koliko sam popratila vi ste već krenuli u obradu. 
    Sretno vam obje do neba💪💪
    Nekako će i postupci biti lakši kad to ide paralelno. 
    Meni se nekako uvijek potrefilo da kad sam krenula u neki postupak da su nas zvali na razgovor za dijete.. 
    Nije lako hendlat na dvije strane, ali su mi negativne bete bile mrvu lakše. 

    10 godina borbe, 15 postupaka, 15 transfera, nikad FET, dvije prirodne vanmaternične trudnoće, jedna IVF biokemijska trudnoća. Mpo odustanak, tijelo je reklo svoje. Ipak na kraju dolazi sunce i postajem mama najljepšeg anđela na svijetu❤️
    Korisni info za posvojenje na str 1575 do 1577,i dodatno od 1581 do 1584 vol. 4

  • Ludakopatka

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    AuroraB, 
    Drago mi je šta si se tako brzo oporavila od svega. 
    I vidim da ćeš brzo u postupak. Meni nakon druge vanmaternične je trebalo duže, ali to mu je bila već treća operacija pa je tijelu trebalo duže da se oporavi. 

    MTB, 
    Suđen ti je dr G.😄

    10 godina borbe, 15 postupaka, 15 transfera, nikad FET, dvije prirodne vanmaternične trudnoće, jedna IVF biokemijska trudnoća. Mpo odustanak, tijelo je reklo svoje. Ipak na kraju dolazi sunce i postajem mama najljepšeg anđela na svijetu❤️
    Korisni info za posvojenje na str 1575 do 1577,i dodatno od 1581 do 1584 vol. 4

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    MTB baš su gadovi puj.. dodji do Arene, kupiti ćemo si nešto lijepo i pojesti kolače za utjehu 🥰 muža ću poslati u auto da nam ne smeta a i malo me strah pokazati ti ga 😂😂😂

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Ludakopatka

    AuroraB,
    Drago mi je šta si se tako brzo oporavila od svega.
    I vidim da ćeš brzo u postupak. Meni nakon druge vanmaternične je trebalo duže, ali to mu je bila već treća operacija pa je tijelu trebalo duže da se oporavi.

    MTB,
    Suđen ti je dr G.😄

    Da li ti je netko od doktora savjetovao to da malo duže pričekaš, ili si i sama osjećala da trebaš čekati? Psihički ili fizički ti je duže trajao oporavak?

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Uf uff kod mene stalno neki bolovi. Sad sam pisala doktorici, iako mi je već neugodno 😔 Znači desetak dana me već jako boli želudac nakon bilo kojeg obroka. Ma šta želudac, cijela utroba… Dođe mi zlo, treskavica, povraćanje 🥵 Kad se smiri kao da ništa nije bilo, pojedem bilo što e o ga opet…. 
    Bojim se da mi je antibiotik skurio želudac 🤷‍♀️ Uz ostale tablete 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.