Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Dada oprosti nesto sam pobrkala onda 🤦🏽‍♀️ 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dada, Teja1408,baš se nekako osjećam kao stvar. 

    Slee, razumijemo se. Ma malo mi i ego pati, ja sam baš bila zaljubljena u njih. Legli su mi jako, i stvarno mi je postupak bio lakši jer sam im se prepustila. Sad se nekako osjećam… nebitnom. I kako da vjerujem svojoj procjeni za nekog idućeg doktora?
    Inače nisam “zaljubljiva”, realist sam, zato mi je ovo dodatan udarac na ego.

    miss, čekam ovog mog da dođe doma, pa da se izurlam na njega gdje je on dosad i zašto ga nikad nema kad ga trebam.
    A onda ćemo se dogovoriti. Jučer smo se dogovorili da idemo sa Betom.  Zato sam ih danas zvala na 1dc. Sad, ne znam što ću. Mrzim, mrzim pilule, a ideja da ću ih piti 34 dana za redom mi je strašna. I ne djeluje mi zdravo ni za moje tijelo, ni za postupak.

    💔💔💔

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    A što se tiče moje posteljica kaže doktorcic da nije placenta previa, da je samo malo niže. Da odmaram ali da ne moram strogo mirovat. Kaže da ima vremena da se digne do poroda 🤷‍♀️🤷‍♀️. Al mi ipak odmaramo, paše nam tako 🥰🥰🥰 nekak mi se baš sviđa taj doktor iz Petrove, što se mene tiče on me može i po rodit. Baš je drag 😂😂😂

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar BAJOMA

    BAJOMA

    Broj poruka: 1306

    Prijavi adminu

    Tuma

    Miss meni je soc gin rekao da nema potrebe jer sam radila u 2.mj prošle god i bili su uredni. Ali ja sam kod privatnice jučer ipak papu napravila jer sam nju zadnji put u 10.mj 2019., znači prošlo je više od 1 god. Mojim 2 prijateljicama koje su isto sad trudne su radili briseve i papu već par puta. Jedna je 2,5 tj više od mene trudna i isto je radila prije postupka briseve i svejedno je imala ureaplasmu sad u trudnoci, a drugoj je termin sad za 2 tj i njoj su na papi našli gadrenelu(ne znam kak se točno zove ta bakterija) koja se hrani posteljinom. Tak da sam ja bar papu htjela privatno obavit, al me isto jučer sve grcilo i boljelo cijeli dan. Al dr mi je rekla da ne brinem, da je bolno i neugodno samo meni, bebi da ne smeta… A brisevi se svakako rade oko 34.tt jer se mora vidjet jel trudnica slučajno ima streptokok, onda mora na porodu primit antibiotik da ju beba ne udahne.


    Ja cu u 35 tt radit briseve na streptokok.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar malamaka

    malamaka

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Super, najljepši trenutak. Trenutno smo u 6.tjednu.😍❤️😍

    📍Split
    ➕🙏🏻💙
    07.09.21'.

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    malamaka

    Super, najljepši trenutak. Trenutno smo u 6.tjednu.😍❤️😍


    Trudnica 

    💔💔💔

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Cure, ja se stižem baš pratiti, ali otvorim forum i vidim da smo na 2000.str pa samo da vam pošaljem jedno veeeelikooo ❤☺️🥰

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    A ja mislim da je sad, kad smo došli do ove brojke, vrijeme da naša Bozma razmišlja o otvaranju nove teme 

    💔💔💔

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1262

    Prijavi adminu

    MTB koji likovi, ne mogu vjerovati!!! Znači, mjesta ima, samo ne za svakoga! I sad, ako oćeš na teret HZZO na koji imaš apsolutno pravo, moraš čekat. I taj pristup. Nije toliko smak svijeta sačekat mjesec dana, ali mene bi taj pristup i prisila na tablete izludila! Zašto ne dobiješ normalno za mjesec i onda piješ 2 tjedna kontracepciju? Sve skupa, da, dobro si rekla, osjećaš se ko stvar i potrošna roba….

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar malamaka

    malamaka

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    MTB

    malamaka

    Super, najljepši trenutak. Trenutno smo u 6.tjednu.😍❤️😍

    Trudnica


    Da. I neka nas bude još više! 😍🙏🏻

    📍Split
    ➕🙏🏻💙
    07.09.21'.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.