Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ma joj do sad nikad mi nije bilo ništa, ali neka, mučnine su dobar znak 
    Lilypie sretnooo 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Lemon i Lilypie - sretno danas! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Cure, sad ste me totalno rastuzile i zabrinule :( kad sam se pocetkom godine raspitivala koju kliniku odabrati Skvorca su svi hvalili i tako smo njega odabrali. Sad kad smo sve nalaze napravili i cekamo da prođu godisnji da se dogovorimo za postupak sad procitam da ga niko ne preporuca :( je stvarno tak lose?

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Malizvrk hvala sto si podijelila svoje iskustvo sa nama. Jako si snazna zena i dat ce Bog da izdrzite do kraja. Puno pozz za tebe i bebu🙏😊
    Lemon sretno kao i lilypie 😍 
    Samara ne znaci ako nekom drugom nije bio dobar da nece i tebi. 😊 

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    skoljka

    Lemon

    Danas vadim betu, čekam baš, valjda će biti i nalazi brzo gotovi. Sljedeći tjedan idem na uzv rekao je da nećemo još gledati jer je rano i neka se plod razvija bez ometanja. Jučer sam imala takve mučnine, samo odjednom došle, čak sam i povraćala i baš mi je bilo loše

    Sretno, da beta bude uredna 🥰,. Bome su tebi odmah pocele mucnine, meni tek jucer prvi put, u 5min sam osjetila mucninu i dusu ispovracala😫 😅


    Meni dođe mučno i traje svega par min, ali još niti jednom nisam povraćala..nekako se nekako se skoncentriram na to, smirim i duboko dišem i prođe.. točno onako kako najedanput dođe tako najedanput i prođe 🙊
    Lilypie sretno danas, iščekujemo lijepe vijesti!! 😘

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Samara

    Cure, sad ste me totalno rastuzile i zabrinule :( kad sam se pocetkom godine raspitivala koju kliniku odabrati Skvorca su svi hvalili i tako smo njega odabrali. Sad kad smo sve nalaze napravili i cekamo da prođu godisnji da se dogovorimo za postupak sad procitam da ga niko ne preporuca :( je stvarno tak lose?


    Samara, ja nemam loših iskustva tamo..vidim da cure koje imaju loš spermio tamo nisi bile zadovoljne. 
    Meni nije doktor nego doktorica prepisivala terapiju i različito sam dobila u postupcima..isprobavala je što će mi bolje odgovarati..
    Odite probati pa ćete vidjeti kako vam sjednu 🙂 
    Sretno! Da u 9mj bude dobitan! postupak 💚

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

     Lemon i Lilypie, curke nase, sretno iz sveg ❤

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Samara - komentirale smo kako mislimo da je za muški faktor bolji izbor Beta +
    No, to je samo onako naše mišljenje. Ja osobno poznajem neke ženice koje su ostvarile trudnoću kod Škvorca i to iz prvog pokušaja. Ne brini. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Da i nama je loš spermio, zato se i brinem :( u 9.mj ce tek odluciti da li ce biti ICSI ili TESE

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Samara - ima puno žena koje se ne javljaju na forumu, a zadovoljne su kod njega. Slučajno se ovdje našlo par ženica koje nisu prezadovoljne. Nemoj sad brinut o tome. Na konzultacijama ćeš vidjeti hoćeš li se tamo dobro osjećati. Na kraju i ne moraš kod njih ako se nećeš dobro osjećati. Znam kako ti je sad, sama sam se našla u sličnoj situaciji, ali je sve ispalo o. k. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.