Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Haj haj dali znate da li bi mi mogli odgodit postupak dosli su mi brisevi i urinoplasma mi je izolirana ima neka bakterija ( rekli su mi da to nije vazno ali ipak) i dal neko zna partner i j bi u ponedjeljak isli u petrovu ( medicinska transfuzija) vadit za hepatitis abc,hiv, sifilis dali se treba narucit ili mozemo sam doc u 7?

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Mono  danas mi je 11.dan, folikuli su ako sam dobro zapamtila, 16,13 i 16
    Ne znam, spominjala je nesto da se na taj način kod nas tek nedavno krenulo kao Punkcija sad s transfer kasnije (drugo je hiper..) i da je ovo kao za očekivati za nas sa smanjenom rezervom.
    Ja kak nisam na prvu nis skuzila pitam da pojasni, al nisam ni na drugu nis skuzila… frustrirana sam

    [lilypie.com]

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Kakva jebena ovulacija 8.dan? Čega, jednog folikula za koji su mislili da je cista? A onda 3 nisu jos zrela pa će biti opet ovulacija? Ili te druge ovulacije ne bi bilo da nije stimulacije?! 
    Majke mi ja sam fenomen 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Nadica

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Nikolina25

    Haj haj dali znate da li bi mi mogli odgodit postupak dosli su mi brisevi i urinoplasma mi je izolirana ima neka bakterija ( rekli su mi da to nije vazno ali ipak) i dal neko zna partner i j bi u ponedjeljak isli u petrovu ( medicinska transfuzija) vadit za hepatitis abc,hiv, sifilis dali se treba narucit ili mozemo sam doc u 7?


    Vjerovatno mozes odgoditi jer moras pit antibiotik za ureaplazmu i ti i suprug..moras bit cista da ti ju pri postupku ne gurnu jis dublje…u petrovu samo odes i to je to..ne trebas se naruciti 

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Sophie samo hrabro naprijed, tko zna mozda je rijec o nekom cudnom ciklusu koji ce na kraju nosit iznenadenje za 9 mjeseci 😊 
    Nadam se da ce sve ici svojim tokom i da se dalje nastavljamo pratiti. Voljela bi nekog da imam pored sebe dok prolazim ono najgoru fazu cekanja do bete 😊

    [lilypie.com]

  • Nadica

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Sophie

    Kakva jebena ovulacija 8.dan? Čega, jednog folikula za koji su mislili da je cista? A onda 3 nisu jos zrela pa će biti opet ovulacija? Ili te druge ovulacije ne bi bilo da nije stimulacije?!
    Majke mi ja sam fenomen 😂😂😂


    Ne znam kaj bi ti uopce rekla…mi nis ne kuzimo a oni bas ni ne objasnjavaju .koji k nam ne kazu laicki pa bi mozda i shvatila…cekamo na pregled ili sra god po 3,4 sata a rijese nas za 5 min…javi kad kaj saznas😗

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Kod mene je jucer bilo  (8dc) 13 komada, al sva sam neka u strahu da taj broj nemora znaci bas nista previse. Zadnji put je bilo nakon punkcije 12 j.s. Koje su se oplodile, rezultat -,  nisu bile dovoljno zrele 

    [lilypie.com]

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Nikolina25 ja sam imala ureaplazmu i pila sam jedan mjesec antibiotik. Nakon toga sam krenila u postupak i vadila 2 puta bris za ureaplazmu i bio je ok rijesila sam se brzo bestije :)

    [lilypie.com]

  • Nadica

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Cekalica123

    Nikolina25 ja sam imala ureaplazmu i pila sam jedan mjesec antibiotik. Nakon toga sam krenila u postupak i vadila 2 puta bris za ureaplazmu i bio je ok rijesila sam se brzo bestije :)


    Blago tebi meni se stalno vraca ..sad jedem neki med od petovica sa vitamilinom c da ojacam imunitet da se ne vrati…ti mi je ko kucni ljubimac 😂

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Nadica

    Cekalica123

    Nikolina25 ja sam imala ureaplazmu i pila sam jedan mjesec antibiotik. Nakon toga sam krenila u postupak i vadila 2 puta bris za ureaplazmu i bio je ok rijesila sam se brzo bestije :)

    Blago tebi meni se stalno vraca ..sad jedem neki med od petovica sa vitamilinom c da ojacam imunitet da se ne vrati…ti mi je ko kucni ljubimac 😂


    I ja sam je imala 21 dan pila doksiciklin i nakon toga ponovila 2 puta briseve i uredni… Pila sam uz to čaj od vrkute

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.