Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    S0102 nedjeljom ne radim 🙄
    Sutra bi kao trebala kod anesteziologa na dejt, al  vjerojatno necu osim ak cu odmah bit na redu to je znak da mi treba 😂 Čekala ga sigurno nebudem sat vremena

    [lilypie.com]

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Sophie bit cemo par dana razlike 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 kod  mene bi stoperica treba bit u nedjelju 😊

    [lilypie.com]

  • kristina.kalinski1

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    waithing i cure hvala vam na ohrabrenju , uf ovaj forum mi puno znači , hvala bogu na njemu bar se u tome ne osečam usamljeno , hvala vam

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Frau bravo!!! ❤️ Podržavam i vjerujem u isto ..

    [lilypie.com]

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

     Čekalica pratimo se 👀  i držimo fige 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Sophie

    S0102 nedjeljom ne radim 🙄
    Sutra bi kao trebala kod anesteziologa na dejt, al vjerojatno necu osim ak cu odmah bit na redu to je znak da mi treba 😂 Čekala ga sigurno nebudem sat vremena


    Sorry… zaboravih da je to u nedjelju… sutra ces onda sve vidjeti…
    Mozda se jos koji folikulic ukaze☺

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Kod mene folikuli ko Babini zubi, trci trci pa folikul 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Ahahaha Sophie sad si me nasmijala 😂😂😂😂. E bome je kod mene i gore nego babini zubi 😂😂😂😂

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Kod mene danas jos malo kompliciranije 😵
    Kaže mi dr ujutro da mi jučerašnji nalaz estradiola kaže da je naglo pao i da je moguće da je ovulacija bila 8.dan..ona cista..nesto  🤷🏼‍♀️ To nisam znala jucer kada mi je sestra javila da si dam istu dozu svega..ostaju i dalje tri folikula koja rastu i tak su negdje oko 16mm
    Valjda će doc do punkcije ali nikako ne i transfera ovaj mjesec jer se naravno i endometrij krenuo stanjivat.. 
    Meni vise ništa nije jasno.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Sophie

    Kod mene danas jos malo kompliciranije 😵
    Kaže mi dr ujutro da mi jučerašnji nalaz estradiola kaže da je naglo pao i da je moguće da je ovulacija bila 8.dan..ona cista..nesto 🤷🏼‍♀️ To nisam znala jucer kada mi je sestra javila da si dam istu dozu svega..ostaju i dalje tri folikula koja rastu i tak su negdje oko 16mm
    Valjda će doc do punkcije ali nikako ne i transfera ovaj mjesec jer se naravno i endometrij krenuo stanjivat..
    Meni vise ništa nije jasno..


    Ne kuzim?? Kako je O bila ako su folikuli i dalje prisutni i ako rastu??
    Koji dc ti je i na koliko mm su folikuli??

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.