Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Kristina, sta znaci nije dobar spermiogram u vasem slucaju? Postoji nekoliko dijagnoza. Brisevi i papa nisu pokazatelj zenine plodnosti. To je samo jedna od pretraga koju zena mora obaviti. Da li si vadila krv zbog hormona? To jos trazi ginekologicu prije konzultacija, pomocu toga nesto vise mogu znati.

    [lilypie.com]

  • Domacica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    kristina.kalinski1

    Waithing kako si ti? u kojoj si ti fazi? I koliko puta si vec isla na oplodnju? Kako se ti nosis sa tim svim? uf ja neznam, al necu odustati , malo sam zalosna radi spermiograma, a i supruga je malo zdrmalo


    Draga ne brini, los spermiogram nije smak svijeta, ako je kod tebe sve u redu mislim da cete brzo imati bebaca! 

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Bok cure, bila sam na potpomognutoj oplodnji koja je bila uspjesna ;) trudna sam 4 mjeseca ;) evo malo potpore za nadu i hrabrost… ostalo mi je inekcija Decapeptyla 0.1mg 8 kom, vrijede do 3/2018, cuvaju se u hladnjaku od kad su kupljene. Ako ima koja cura da ide na privatno i placa, da joj je Decapeptil pripisan, poklanjam inekcije, javite se porukom. Svim zelim srecu i da brzo dobijete svoje bebice.


    Malo lijepih vijesti… cestitkena bebici… 😍😍 i da jednog dana jos bracu ili seku dobije… ☺
    Ja koristim Decapeptyle ali imam ih taman 7 koliko mi treba… a ne znam da li cu onda nastaviti s njima…

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Eee cure ovako bdw… ti Decapeptiyli su najgore s cime sam se bockala 😢😢 mene ful boli dok mi to ulazi… 😐😐

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Domacica

    kristina.kalinski1

    Waithing kako si ti? u kojoj si ti fazi? I koliko puta si vec isla na oplodnju? Kako se ti nosis sa tim svim? uf ja neznam, al necu odustati , malo sam zalosna radi spermiograma, a i supruga je malo zdrmalo

    Draga ne brini, los spermiogram nije smak svijeta, ako je kod tebe sve u redu mislim da cete brzo imati bebaca!


    Kristina…sretno dalje… ☺

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    S0102 samo hrabro 😊 Koliko ti je ostalo još tih gnjusobica? Kakav  je plan za dalje?
    Mene sad sve razvaljuje, valjda od ovog ludog Cetrotide.. kaj bi bilo da imam neku konkretniju brojku folikula 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Sophie

    S0102 samo hrabro 😊 Koliko ti je ostalo još tih gnjusobica? Kakav je plan za dalje?
    Mene sad sve razvaljuje, valjda od ovog ludog Cetrotide.. kaj bi bilo da imam neku konkretniju brojku folikula 🙄


    Jooj… jos 4.. 😢😢u pon idem na pregled… 
    Ja se vise ne sjecam kako mi je ni bilo… ali znam da sam bila sva napuhana a Cetrotide su bile na kraju… iako mi je bilo puno gore nakon transfera…. valjda se onda sve skupilo… nisam 2 dana hodat mogla 😂😂

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Travertin nazalost ne, u HR to jos nije moguce i cure kojima je potrebna donaciju idu u druge zemlje. Imas i forum udruge roda i tamo ima cijela tema bas o donaciji jajne stanice i spermija i tamo ces pronaci sve zeljene podatke.

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    s0102

    Frau_Mund6

    Bok cure, bila sam na potpomognutoj oplodnji koja je bila uspjesna ;) trudna sam 4 mjeseca ;) evo malo potpore za nadu i hrabrost… ostalo mi je inekcija Decapeptyla 0.1mg 8 kom, vrijede do 3/2018, cuvaju se u hladnjaku od kad su kupljene. Ako ima koja cura da ide na privatno i placa, da joj je Decapeptil pripisan, poklanjam inekcije, javite se porukom. Svim zelim srecu i da brzo dobijete svoje bebice.

    Malo lijepih vijesti… cestitkena bebici… 😍😍 i da jednog dana jos bracu ili seku dobije… ☺
    Ja koristim Decapeptyle ali imam ih taman 7 koliko mi treba… a ne znam da li cu onda nastaviti s njima…


    Ako ce ti trebat javi se, zao mi je da to propadne a meni vise ne treba ;) zelim ti da i tebi sad uspije 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure i Waiting😘,
    Pa ja sam imala 3 spontana, kao sto znate, ovo mi je 4.T.
    Nakon zadnjeg spontanog, sam bila najbolje, mislim psihicki nego nakon prva dva, i samoj sam sebi rekla da.idem glavom kroz zid ako treba i da cemo pokusavati dok ne uspije !!!!!!! Necu odustati…i ta neka volja me gurala naprijed….makar, to cekanje,.kako se sve bilo zakompliciralo mi.jr bilo grozno !!! Ali smatram da zelja i volja jaca od straha od ponovnog gubitka recimo !
    Mislim naravno da svatko ima svojih granica. I meni je ovaj put, kako sam.krvarila i sve, bilo dosta svega…cak sam i googlala o posvojenju, ali sigurna sam da bi.pronasla i dalje neku hrabrost za dalje !!!!!
    Ja ne odustajem ! Valjda nikad !!!
    Sophie,
    Jojjj da, to ti je od Cetrotida, ja sam mislila da su mi svi folikuli bili pukli, i jos sam pitala naravno…pa su se smijali, hahahah !

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.