Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Evo nisu pukli zasad 😆 Dobro se drže, čak je nesto i treći spominjala, sutra ujutro opet na ultr i vjerojatno navečer štoperica pa u nedjelju punkcija.
    Dvoumim se jedino za anesteziju, izdržala sam bez ičega šest f pa kaj nebi dva. Problem mi je ujutro Ostat sat vremena duže radi anesteziologa…moram ic radit
    Ne znam…vidjet cu sutra ujutro

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Sophie

    Evo nisu pukli zasad 😆 Dobro se drže, čak je nesto i treći spominjala, sutra ujutro opet na ultr i vjerojatno navečer štoperica pa u nedjelju punkcija.
    Dvoumim se jedino za anesteziju, izdržala sam bez ičega šest f pa kaj nebi dva. Problem mi je ujutro Ostat sat vremena duže radi anesteziologa…moram ic radit
    Ne znam…vidjet cu sutra ujutro


    Ja bi na tvom mjestu uzela, ako se nudi, haha.
    A neki put nema puno guzve kod anesteziologa, bas zavisi valjda, ali ja bi neki put dosla tamo i nitko ne bi cekao.ispred vrata…e sad..to pogoditi je lutrija.

    [lilypie.com]

  • Nadica

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Bok cure, bila sam na potpomognutoj oplodnji koja je bila uspjesna ;) trudna sam 4 mjeseca ;) evo malo potpore za nadu i hrabrost… ostalo mi je inekcija Decapeptyla 0.1mg 8 kom, vrijede do 3/2018, cuvaju se u hladnjaku od kad su kupljene. Ako ima koja cura da ide na privatno i placa, da joj je Decapeptil pripisan, poklanjam inekcije, javite se porukom. Svim zelim srecu i da brzo dobijete svoje bebice.


    Cestitammmmmm..prekrasne vijestiiiiii 💖💖💖💖
    Ako smijem pitati gdje si bila? 

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Nadica

    Frau_Mund6

    Bok cure, bila sam na potpomognutoj oplodnji koja je bila uspjesna ;) trudna sam 4 mjeseca ;) evo malo potpore za nadu i hrabrost… ostalo mi je inekcija Decapeptyla 0.1mg 8 kom, vrijede do 3/2018, cuvaju se u hladnjaku od kad su kupljene. Ako ima koja cura da ide na privatno i placa, da joj je Decapeptil pripisan, poklanjam inekcije, javite se porukom. Svim zelim srecu i da brzo dobijete svoje bebice.

    Cestitammmmmm..prekrasne vijestiiiiii 💖💖💖💖
    Ako smijem pitati gdje si bila?


    Krenula sam u petrovoj sa 4 inseminacije.  Kad sam dosla razgovarat sa dok da krenemo dalje, onda je ispalo da ih treban napravit od 6 do 10 prije nego krenemo na umjetnu. Onda sam otisla kod dok Vleisavljevica u Betaplus i uspjelo nam je iz prve ;) nismo imali nikakvih poteskoca pa se i ocekivalo… iako znam parove koji su bili skoro za otpisat i dobili bebu iz prve ili druge ;) jako sam zadovoljna sa betom, tako da preporucujem u svakom slucaju ;) dok Vleisaljevic je odlican, pristupacan i od povjerenja. Imamo jos embrija kod njih tako da nisam u strahu niti za drugo ,)


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Nadica

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Cureee eto danas dobila m i zvala VV i sutra idem na ultrzvuk i onda kad bude na inseminaciju..sva sam nekako nervozna-uzbudjena..eto..pa sta bude bit ce…sophie ti si rekla da si 8 dan bila a eto meni su rekli 3 da dodjem pa me bas zanima sta nakon toga i kako to ide…

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Frau čestitam 😊
    Nadica, samo opušteno.. sve je vrlo jednostavno
    Svaki drugi dan ćeš na folikulometrije, prati se rast vodećeg folikula..tempira se dan ovulacije, ako dobro istempiraju 36 sati prije inseminacije ide injekcija tzv Štoperica (ja sam oba puta bez nje išla, fulali mi) 
    Muž to jutro da svoje, oni to proberu isperu izaberu kaj vec i uštrcaju ti… ležiš pola sata i ideš doma. Niš specijalno, malo precizniji sex 😀

    [lilypie.com]

  • Nadica

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Sophie

    Frau čestitam 😊
    Nadica, samo opušteno.. sve je vrlo jednostavno
    Svaki drugi dan ćeš na folikulometrije, prati se rast vodećeg folikula..tempira se dan ovulacije, ako dobro istempiraju 36 sati prije inseminacije ide injekcija tzv Štoperica (ja sam oba puta bez nje išla, fulali mi)
    Muž to jutro da svoje, oni to proberu isperu izaberu kaj vec i uštrcaju ti… ležiš pola sata i ideš doma. Niš specijalno, malo precizniji sex 😀

    Aa jesi me nasmijala, malo precizniji sex 😂😂
    Hvala ti puno Sophie 😗

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Sophie

    Evo nisu pukli zasad 😆 Dobro se drže, čak je nesto i treći spominjala, sutra ujutro opet na ultr i vjerojatno navečer štoperica pa u nedjelju punkcija.
    Dvoumim se jedino za anesteziju, izdržala sam bez ičega šest f pa kaj nebi dva. Problem mi je ujutro Ostat sat vremena duže radi anesteziologa…moram ic radit
    Ne znam…vidjet cu sutra ujutro


    Mislim da ti ne treba anestezija za 3 folikulica… mozes ti to… i rodti ces.. ☺
    Nego… ti mislis ici raditi nakon punkcije??😂😂😂😂

  • Nadica

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Nadica

    Frau_Mund6

    Bok cure, bila sam na potpomognutoj oplodnji koja je bila uspjesna ;) trudna sam 4 mjeseca ;) evo malo potpore za nadu i hrabrost… ostalo mi je inekcija Decapeptyla 0.1mg 8 kom, vrijede do 3/2018, cuvaju se u hladnjaku od kad su kupljene. Ako ima koja cura da ide na privatno i placa, da joj je Decapeptil pripisan, poklanjam inekcije, javite se porukom. Svim zelim srecu i da brzo dobijete svoje bebice.

    Cestitammmmmm..prekrasne vijestiiiiii 💖💖💖💖
    Ako smijem pitati gdje si bila?

    Krenula sam u petrovoj sa 4 inseminacije. Kad sam dosla razgovarat sa dok da krenemo dalje, onda je ispalo da ih treban napravit od 6 do 10 prije nego krenemo na umjetnu. Onda sam otisla kod dok Vleisavljevica u Betaplus i uspjelo nam je iz prve ;) nismo imali nikakvih poteskoca pa se i ocekivalo… iako znam parove koji su bili skoro za otpisat i dobili bebu iz prve ili druge ;) jako sam zadovoljna sa betom, tako da preporucujem u svakom slucaju ;) dok Vleisaljevic je odlican, pristupacan i od povjerenja. Imamo jos embrija kod njih tako da nisam u strahu niti za drugo ,)


    Ejj hvala ti puno…ja cu ici na 1 inseminaciju pa sam ako skupimo novce mislila ici privatno …na razgovoru sam bila kod Podobnika kod dr Alebica…pa cu jos vidjet gdje cu…mozda odem i u beta plus..moj sef i njegova zena su bili u Betaplus i isto im je uspjelo iz prve😊

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Nadica

    Frau_Mund6

    Nadica

    Frau_Mund6

    Bok cure, bila sam na potpomognutoj oplodnji koja je bila uspjesna ;) trudna sam 4 mjeseca ;) evo malo potpore za nadu i hrabrost… ostalo mi je inekcija Decapeptyla 0.1mg 8 kom, vrijede do 3/2018, cuvaju se u hladnjaku od kad su kupljene. Ako ima koja cura da ide na privatno i placa, da joj je Decapeptil pripisan, poklanjam inekcije, javite se porukom. Svim zelim srecu i da brzo dobijete svoje bebice.

    Cestitammmmmm..prekrasne vijestiiiiii 💖💖💖💖
    Ako smijem pitati gdje si bila?

    Krenula sam u petrovoj sa 4 inseminacije. Kad sam dosla razgovarat sa dok da krenemo dalje, onda je ispalo da ih treban napravit od 6 do 10 prije nego krenemo na umjetnu. Onda sam otisla kod dok Vleisavljevica u Betaplus i uspjelo nam je iz prve ;) nismo imali nikakvih poteskoca pa se i ocekivalo… iako znam parove koji su bili skoro za otpisat i dobili bebu iz prve ili druge ;) jako sam zadovoljna sa betom, tako da preporucujem u svakom slucaju ;) dok Vleisaljevic je odlican, pristupacan i od povjerenja. Imamo jos embrija kod njih tako da nisam u strahu niti za drugo ,)

    Ejj hvala ti puno…ja cu ici na 1 inseminaciju pa sam ako skupimo novce mislila ici privatno …na razgovoru sam bila kod Podobnika kod dr Alebica…pa cu jos vidjet gdje cu…mozda odem i u beta plus..moj sef i njegova zena su bili u Betaplus i isto im je uspjelo iz prve😊


    Betu drzi dr Dmitrovic koja je prije radila kod Podobnika ako se ne varam, njeni rezultati su navodno najbolji u hrv. Mi smo dosli preko preporuke i jako smo zadovoljni. Inace nam toliko love ode na gluposti u zivotu, za ovo mi nikad nece biti zao…  ;) 
    Ne mislim da je u bolnici lose, znam slucajeve koji su tamo dobro prosli, ali nasa je odluka bila da pozurimo i uspjelo je ;) vjerujem da mi je puno pomogao i zakon privlacenja, svakodnevno zahvaljivanje…  nakon toliko godina neuspjeha odlucila sam se samo tome posvetit i dati maksimum ;) doslovno sam sjedila u djecjem parku i zamisljala kako se igram sa svojim djetetom, svaki dan sam zahvaljivala na dok kojeg smo nasli i koji nam pomaze da dobijemo bebu ( i prije samog postupka) evo ako nekom moze pomoci ;) sigurna sam da je veliki dio u nasoj psihi pa onda ju treba prevariti!!! Probajte, jedino mozete djelovat malo ludo ;) mene je susjeda cudno gledala sve dok mi trbuh nije naraso :D 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.