Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Curke, ima li koja iskustva s upalama mjehura prije postupka? Počelo me peckati kad idem na wc, napravim urin jutros i imam masu bakterija :( leukociti čak nisu ni povišeni, ali nitriti su mi pozitivni, dakle bakterije. Idem malo kasnije urinokulturu odnijeti pa ću dobiti antibiotike. Ima li šanse da mi se u 10ak dana to isčisti ili da ni ne računam na postupak sad sljedeći ciklus?


    Kroz 10 dana će ti proći, antibiotik djeluje već nakon dva dana. Pij puno tekućine. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Curke evo 3 prezivile blastice! Upravo zavrsila pa lezim onih slavnih sat vremena. Trazila da vrate 1, a 2 na smrzavanje. Jel normalno da me boli trenutno sve dole trbuh i rodnica i sve nakon sta su mi odradili et. Ona bol kao kad trcis pa te pocne stezati. Pretpostavljam od stiskanja uzv, punog mjehura i otecenog desnog jajnika koji se jos nije smanjio. 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Curke evo 3 prezivile blastice! Upravo zavrsila pa lezim onih slavnih sat vremena. Trazila da vrate 1, a 2 na smrzavanje. Jel normalno da me boli trenutno sve dole trbuh i rodnica i sve nakon sta su mi odradili et. Ona bol kao kad trcis pa te pocne stezati. Pretpostavljam od stiskanja uzv, punog mjehura i otecenog desnog jajnika koji se jos nije smanjio.


    Bravo za trojku!!! Vidiš da si dobro odlučila  

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Grizli

    Curke evo 3 prezivile blastice! Upravo zavrsila pa lezim onih slavnih sat vremena. Trazila da vrate 1, a 2 na smrzavanje. Jel normalno da me boli trenutno sve dole trbuh i rodnica i sve nakon sta su mi odradili et. Ona bol kao kad trcis pa te pocne stezati. Pretpostavljam od stiskanja uzv, punog mjehura i otecenog desnog jajnika koji se jos nije smanjio.


    Bravooooo 😁😁😁👌👌👌 jedna curka koju sam upoznala je nakon svog transfera rekla citiram “danas mi je prvi dan trudnoce” 😁 Odlican stav i pozitiva i sad i ti tako 😁💪 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Ajme Grizli, prekrasno! Bas mi je drago zbog tebe, zasluzila si! Samo sad neka se mrvica odrzi, a sigurna sam da hoce :) tvoj rezultat mi daje nadu pogotovo sto su nam slicne dijagnoze (jedino je moj amh dosta nizi od tvoga-iznosi 7), ali jedva cekam da ponovno krenem u postupak sljedeci mjesec ako Bog da..

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Grizli cestitam i sretno. Bas mi je drago radi tebe. Drzim fige i od srca ti zelim veliki plus 

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Bravo Grizli! Ne brini za te bolove, mene je bolilo samo od uzv,a mogu zamisliti koliko još boli od stimulacije,to sve bude nekako iziritirano.Danas svakako odmaraj i uživajte u poklonu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ja vam svima zelim da se osjecate ovako pozitivno i sretno kao ja danas. Ne znam zasto al osjecam se ko da mi je najbolji dan u zivotu za sada. Hvala na cestitkama i samo da ova blastica u meni uspije preziviti i izrasti u neko lijepo i zdravo bice! 

    [tickerfactory.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Bravo grizli :)! Vidis kako dobra odluka! Cestitam na odlicnom rez. Sad drzimo fige 😊 za mrvicu 😘

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    To Grizli! Sanjam o danu da mi kazu da imam blastice. Nekako imam odlicanosjecaj za tebe sad. Bot ce to to. Pusa i sretno!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.